Jaký vybrat zážitek pro maminku?

Anonymní
23.10.19 08:21

Jaký vybrat zážitek pro maminku?

Hezký den přeji :) Vánoce se blíží a já přemýšlím co dát mamce k Vánocům. Má 47let, věcí má plno. Chtěla bych ji darovat nějaký zážitek. Tchánovi kupujeme poukaz na prohlídku pivovaru Radegast. Chtěla bych něco takového, ale pro ženy. Jsme z Moravy, tak kdybyste o něčem věděli, budu ráda. Vloni jsme ji koupili vyjížďku na koni.
Cenově prosím tak kolem 1000-1500Kč. Jinak sbírá historické kočárky, na welness chodí celkem pravidelně, takže to asi nic.
Jestli bych mohla poprosit anonym - kdyby se tu mamka objevila :oops:
Děkuji moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23.10.19 08:31

Co treba projizdka na lodi, vecere, kultura, ochutnavka vin, fotokurz? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1503
23.10.19 08:38

Co nějaký muzikal, divadelní představení, koncert?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5887
23.10.19 08:41

Má ráda kafe? Co kurz pro baristy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
688
23.10.19 08:41

Zkus třeba obhlídnout nabídky restaurací v okolí, dají se koupit třeba zajímavé menu. Nebo let balónem, letěli jsme třeba z Ostravy, ale to vyjde asi trochu dráž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2074
23.10.19 10:33

Masaz, 1 noc v hotelu se snidani kde bude mit i nejaky zabal, kosmetiku v cene. Na menu do restaurace, do vinarny s kamoskou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.19 15:08

Já tento rok kupuji rodičům privátní wellness na 3 hodiny. Sauna, výřivka, postel, sekt, ovoce, postel, svíčky a hlavně soukromí od dětí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.10.19 08:05

@RadkaAndBaby Jsem fotografka, takže když potřebuje poradit jde zamnou, ale o té projíždce na lodi jsem přemýšlela :think: :) - mohl by to být hezký zážitek.

• Nahlásit
  • Citovat
177
26.10.19 00:46

Asi záleží na zájmech. Pokud má ráda kulturu, tak koncert, činohra, balet nebo opera. Pokud je adrenalinová, tak bych vybrala něco tohoto ražení. Já dávám každý rok zážitkové. Někdy pro nás dvě - na holčičí užití, někdy pro oba rodiče, aby si užili spolu. Pokud to teda není balet, to by pro taťku moc dárek nebyl :grinning:. Naši rádi lyžují, tak loni dostali permanentku na lyže, pár let předtím prodloužený víkend v Krkonoších. Maminka bývala tanečnice, takže letos dostanou k Vánocům lístky do Národního domu na taneční ples - bude tam hrát Kumžák s orchestrem, profi tanečníci. A k tomu poukaz na na noc v hotelu, nejsme pražští :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
177
26.10.19 00:49

Hezký dárek je také třeba služba fotografa. Když jsem byla holka, koupila jsem nám společné rodinné focení - předtím nás pěkně načančali, vybrali jsme si stylizaci a bylo to super odpoledne. Dodnes z toho mají naši v obýváku velký obraz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama