Reklama

Jaký vysavač na dlouhý chlup?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

valis569
Nováček 3 příspěvky 19.09.18 11:16
Jaký vysavač na dlouhy chlup?

S pritelem zrovna rekonstruujeme byt a byli jsme s podivat na koberce.. bohužel jsme vybrali takovej kterej jsem moc nechtela a to s vyšším chlupem :D ale je tak Boží :D a tim bych se chtela zeptat jake mate zkušenosti s vysavacema? Se sackama nebo bezsackovy? Na vodu nebo ne? Jaky opravdu saje ale nedela moc velky hluk? Budu rada za jakoukoliv radu:) dekuji

Reklama

Reakce:

awesomeone
Kecalka 137 příspěvků 19.09.18 12:43

Za me urcite sackovy, nemusí se po každém vysávání udržovat a při dobře zvolenem typu propustí minimum částeček prachu. No a co se tyce značky, tak nedám dopustit na vysavač Miele, opravdu táhne. Hlučnost jsem nikdy nezkoumala, myslím, že vysavač proste hučí každý.

TMana
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 19.09.18 12:53

@awesomeone 100% souhlas

Alexandra.R
Povídálka 26 příspěvků 19.09.18 23:24

Za mě je tedy Miele taky favorit. Má skvělý sací výkon a velmi nízkou hlučnost. Obsluha je naprosto jednoduchá, nástavce jsou zabudované uvnitř vysavače, takže vše je snadno dostupné a vůbec všechno je velmi precizně vyřešené. A jako bonus dvě hlavice, z nichž jedna má elektricky poháněný rotační kartáč, takže při vysávání nižších koberců ušetří spoustu Vaší energie. Mohla by Vás odradit vyšší cena, ale v tomto případě je to skutečně příplatek za kvalitu.

lucynka25
Kelišová 7336 příspěvků 2 inzeráty 20.09.18 06:27

Já jsem si pořídila Rowentu silenc, a je luxusní. Táhne jak ďábel a je tichounký ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >