Jaký z těchto mobilních telefonů je lepší?

13778
11.3.16 19:40

Jaký z těchto mobilních telefonů je lepší?

Přeji pěkný páteční večer, potřebuji trochu poradit.
Vybrala jsem si dva kandidáty na můj budoucí mobilní telefon, ale pořád nevím, který.
Rozhoduji se mezi Lenovo A2010 a Huawei Y5. Až napíšete, který je lepší, ráda bych věděla proč a v čem, lépe se mi bude rozhodovat. Také kdo jeden z těchto mobilů vlastníte, prosím o zkušenosti.
Díky :kytka:

Příspěvek upraven 16.06.17 v 21:21

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9474
11.3.16 19:54

Tvrzene sklo mam na mobilu… Reklamace po mesici, pak dalsi, uz to neřeším, hned se to oboucha, je to popraskane po celé ploše, kraje ostipane, ale účel ochrany displeje to asi plni :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
11.3.16 19:57

Ty mobily vyjdou v podstatě nastejno, jen Huawei má kapku rychlejší procesor. Lenovo je zase na dvě simky, je lehčí o drobek. Za tuhle cenu bys možná našla i lepší kousky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13778
11.3.16 20:01
@Saely píše:
Ty mobily vyjdou v podstatě nastejno, jen Huawei má kapku rychlejší procesor. Lenovo je zase na dvě simky, je lehčí o drobek. Za tuhle cenu bys možná našla i lepší kousky :)

Ještě jsem zapomněla dopsat, že ty dvě simky nepotřebuji, takže tam nehrají vůbec roli… Jo? No já právě nevím, klidně sem přidej, jestli o nějakých víš ;) Nejraději bych se vešla do 2,5 tisíc, max.3 tis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13778
11.3.16 20:08

@Pam12 no ja nemam v planu byt neopatrna jen proto ze je to tvrzene sklo, ale jak si to otriskala?
Ja jsem totiz svuj soucasny telefon vzteky roztriskala(teda displej, ale funguje )… Jeste teda folie, mate nekdo zkusenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9474
11.3.16 20:13
@kaja00 píše:
@Pam12 no ja nemam v planu byt neopatrna jen proto ze je to tvrzene sklo, ale jak si to otriskala?
Ja jsem totiz svuj soucasny telefon vzteky roztriskala(teda displej, ale funguje )… Jeste teda folie, mate nekdo zkusenost?

Upřímně nevim kde se to dělo, mozna v kabelce o klíče, fakt netusim. Ale v obchodě nam rekli, ze reklamace přijímat nemůžou, ze je toho hodne a musí se to posílat někam speciálně. Manžel to ma taky zrasovany.
Za me je folie lepší, mela jsem ji na předchozím telefonu a dobry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
703
11.3.16 20:15

http://mobilni-telefony.heureka.cz/…ckview-zeta/#…
ja mam tenhle, zatim jsem s nim velice spokojená :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13778
11.3.16 20:22

@Pam12 díky, tak já jdu do té folie :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
371
11.3.16 20:39

No uprimne oba jsou na ho**o :mrgreen: v takovyhle cenovy kategorii nejde cekat nic dobryho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13778
11.3.16 20:40

@Madam-Owl v čem jsou na hovno?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
621
11.3.16 20:43

@Madam-Owl souhlasím :D :D nicméně pokud to má někdo jen na volání a SMS, tak dejme tomu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13778
11.3.16 21:14

@xLucikx a v čem je špatný? Nemám to jen na volání a sms, doma budu na wifi, takže emimino a případné vyhledávání na telefonu, občas něco vyfotím, budík, ms kalendář, a hodně youtube…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
621
11.3.16 21:50

@kaja00 nooo tak na to co ho chcete teda nevím nevím.
Měla sem hodně telefonů díky práci a telefon opravdu používám, jak na práci (Office a jiné programy), tak i různé aplikace vč. YouTube. U každého byl zásadní problém - vydrž baterie - první cca půl rok, nejdéle rok - docela v pohodě, občas zasek nebo pád aplikace, ale dá se. Potom rapidně poklesla vydrž baterie a telefon bych tím nejradši zahodila a přidá se i zpomalení telefonu…Nicméně problémem je i Android sám o sobě - drtivá většina modelů nemá podporu pro jeho aktualizace a tudíž může docházet k nekompatibilitě aplikací.
Z Vašeho výběru asi když už, tak Huawei - sice výkon procesoru nic moc, kapacita baterie taky není oslnivá, ale dejme tomu. Samozřejmě u obou brzy zastaralý Android 5 ;)
Takže asi tak…nicméně každý telefon používáme jinak a co komu vyhovuje, jinému nemusí…Toť moje zkušenosti - mimochodem telefony různých cen - ne vše drahé musí být špatné, ale i naopak…
Za mě už ale Android NIKDY :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13778
11.3.16 21:57

@xLucikx tak s výdrží baterie jsem zvyklá, to mě aktuální telefon vydrží vážně málo a věřím, že většina telefonů se po roce prostě takto znehodnotí… Jinak tedy, tyto dva telefony, když srovnáte s telefonem Samsung Galaxy Ace 2, vyjdou o hodně lépe? Potřebuji srovnání a bohužel tento telefon je maximálně na bazaru, jinak se už neprodává…https://www. mironet. cz/bazar-samsung-galaxy-ace-2-i8160-cz-distribuce-cerny+dp184346/#33097214

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13778
11.3.16 21:58

@xLucikx https://www. mironet. cz/bazar-samsung-galaxy-ace-2-i8160-cz-distribuce-cerny+dp184346/#33097214

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama