Jaký zimní fusak do hluboké korby?

22.11.20 22:39

Jaký zimní fusak do hluboké korby?

Ahoj maminky. :-)
Prosím o radu.. moje „mimi“ má 7 měsíců, zatím nesedí a ja nevim, jak vyřešit zimu. Máme korbičku v kočárku 75 cm a přemýšlím, jestli se mi tam naše díťátko s tim fusakem vubec vejde. :nevim:
Jaké fusaky máte pro tak stare deti do hluboke korby Vy? Kočárek mám Babby Design Dotty, ale ono jde hlavne o tu delku nez o typ asi.
Diky moc. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
318
22.11.20 23:22

To ho asi s fusakem nenacpes, ale hodně maminek dává na ležato do sporťáku. Pro mě to taky bude brzy aktuální, s fusakem se vejde tiptop a to je teprv listopad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60869
včera v 01:10

@stastnaholka dej na nejnižší polohu do sportku.. Jinak fusak mám emitex a za mě super

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2491
včera v 06:54

To jsem uz děti vozila v leze ve sportaku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8057
včera v 07:07

@stastnaholka za mě Emitex..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10956
včera v 07:18

Mam emitex a lodger. Lodger je teplejší, ale zatím dávám stejně jen jednu vrstvu. Ja ho dokupovala kvůli poruhum v kočárku, který nejdou rozpojit. Nakonec stejně používám přikoupené ksiry.
Asi jsou lepší fusaky než ten emitex, ty s sustakem navrchu jsou tužší. Lepe mi sedel v kočárku se softshellem, jenže zase neměl poutka na připevnění.
A novinka od emitexu je, že se dají provleknout celé popruhy. Tak na to mrkni. Za mě je lepší mít ty fusaky dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10956
včera v 07:19

@stastnaholka zase ten od emitex pomer cena/ vykon dobrý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2472
včera v 07:41

Na mestskou zimu mi vzdy stacil Emitex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
včera v 15:21

@stastnaholka Mám stejně staré mimčo a jezdí stále v hluboké korbě. Fusak mám Little Angel outlast a do hluboké korby dávám ve zmenšené formě a pasuje dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama