Jaký zimní rostoucí fusak? Kaiser nebo emitex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marffusha
Stálice 87 příspěvků 19.10.18 09:38
Jaký zimní rostoucí fusak Kaiser nebo emitex

Jaký byste doporučili zimní fusak. Chtěla bych rostoucí. Mám vyhlednutý Kaiser Multifunktions a emitex romance. Máte s některým zkušenost. Fusak bych využila byl nyní pro 4 měsíční miminko a za rok do sportaku.

Reakce:
elen-ka
Extra třída :D 12770 příspěvků 21 inzerátů 19.10.18 09:52

Přiznám se, že s výhledem dávání do sporťáku bych volila fusak se zapínáním uprostřed. Takže z tvého výběru ten Kaiser.

Já měla fusak podobný tomuto:
https://fusaky.heureka.cz/…i-3v1-cerna/

Elzaaa
Stálice 74 příspěvků 19.10.18 09:55

Ja mam rostouci emitex a jsem s nim spokojena jak v korbicce tak ve sportaku, ale srovnani nemam pouzivam jen tento jeden.

Yukii
Ukecaná baba ;) 2442 příspěvků 1 inzerát 19.10.18 10:53

Já mám taky Emitex (combi) a jsem spokojená. Ale ta poznámka s tím zapínáním uprostřed je taky dobrá. Nicméně měnit nebudu. Když jsem v obchodě fusak rozepínala, tak šlo to odeplé vždycky někam zašoupnout.

Emull
Kecalka 139 příspěvků 19.10.18 11:00

Ja mam Emitex a je super. Zapinani na stranach vubec nevadi, pac potom s nanoznikem je to bud jedno,kde je zapinani a v pripade nanozniku na zip je to i u fusaku na strane vyhodou…

Fima
Nadpozemská drbna 29325 příspěvků 14 inzerátů 19.10.18 11:32

Fusak Kaiser (akorát jiný typ) jsem měla před pár lety pro své dvě starší děti a byla jsem s ním moc spokojená. Na opak měkkoučký, velmi příjemný, dítě se dalo do něj krásně zachumlat a skvěle se přizpůsobilo mimču v korbičce i staršímu dítku ve sporťáku. Já mohu jen doporučit. S Kaiserem určitě chybu neuděláš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Lascivní pohyby, vyzývavé oblečení a postava dvacítky: Šinkorová všem vyrazila dech

Herečka Daniela Šinkorová (46) dokáže dost překvapit. I když za chvíli oslaví... číst dále >

Poslední vystoupení? Karel Gott omámil svým zpěvem celý Žofín

Ačkoliv se v posledních dnech píše o jeho nalomeném zdraví, na sobotním plese... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >