Jaký zimní rostoucí fusak? Kaiser nebo emitex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marffusha
Stálice 83 příspěvků 19.10.18 09:38
Jaký zimní rostoucí fusak Kaiser nebo emitex

Jaký byste doporučili zimní fusak. Chtěla bych rostoucí. Mám vyhlednutý Kaiser Multifunktions a emitex romance. Máte s některým zkušenost. Fusak bych využila byl nyní pro 4 měsíční miminko a za rok do sportaku.

Reakce:

elen-ka
Extra třída :D 12273 příspěvků 23 inzerátů 19.10.18 09:52

Přiznám se, že s výhledem dávání do sporťáku bych volila fusak se zapínáním uprostřed. Takže z tvého výběru ten Kaiser.

Já měla fusak podobný tomuto:
https://fusaky.heureka.cz/…i-3v1-cerna/

Elzaaa
Povídálka 13 příspěvků 19.10.18 09:55

Ja mam rostouci emitex a jsem s nim spokojena jak v korbicce tak ve sportaku, ale srovnani nemam pouzivam jen tento jeden.

Yukii
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 19.10.18 10:53

Já mám taky Emitex (combi) a jsem spokojená. Ale ta poznámka s tím zapínáním uprostřed je taky dobrá. Nicméně měnit nebudu. Když jsem v obchodě fusak rozepínala, tak šlo to odeplé vždycky někam zašoupnout.

Emull
Stálice 80 příspěvků 19.10.18 11:00

Ja mam Emitex a je super. Zapinani na stranach vubec nevadi, pac potom s nanoznikem je to bud jedno,kde je zapinani a v pripade nanozniku na zip je to i u fusaku na strane vyhodou…

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 19.10.18 11:32

Fusak Kaiser (akorát jiný typ) jsem měla před pár lety pro své dvě starší děti a byla jsem s ním moc spokojená. Na opak měkkoučký, velmi příjemný, dítě se dalo do něj krásně zachumlat a skvěle se přizpůsobilo mimču v korbičce i staršímu dítku ve sporťáku. Já mohu jen doporučit. S Kaiserem určitě chybu neuděláš.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >