Jaký zubní kartáček pro ročního raráška?

221
23.3.17 12:26

Jaký zubní kartáček pro ročního raráška?

Prosím, poraďte mi kartáček, který má měkké štětinky. Koupila jsem Signál, takový veselý s přísavkama, ale zdá se mi dost tvrdý, syn ho začal odmítat… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1403
23.3.17 12:29

Curaprox kids

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
23.3.17 12:30

@paandatko A jak často u tak malého miminka ho měníte? Už jsem se po něm dívala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 12:32

Zrovna dnes jsem byla s ročním na první zubní prohlídce, a mám čistit tím prstovým kartackem bez zubní pasty. Já s ním čistím už dýl zoubky a je to měkký a masíruje to i dásně. Ja ho kupovala u Dr.Maxe za 60 kaček

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
23.3.17 12:36

@k.bramborova JO ten jsem měla taky, ale syn hrozně kouše, co mu strčím prst do pusy, jen abych zjistila stav zubů, tak kousne a drží, jak piraňa.. už mi i prokousl kůži :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18939
23.3.17 12:36

@kochichak V tomhle věku jsem ještě používala silikonový návlek na prst. Na kartáček jsme najeli okolo roku a půl. Nejlepší mi zatím přišel Tepee (ta cena teda až tak super není, když vezmu, že ho za 2-3 týdny rozžvýkají k nepoznání).

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
1403
23.3.17 12:42

@kochichak Mam jeden obycejny z dm, ten ma syn na samocisteni a ten curaprox vydrzi tak mesic. Do dvou let jsme cistlili jen vodou, ted s troskou pasty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1907
23.3.17 12:44

Curaprox soft small na čištění námi a pak levnější na samočištění, do kterého může kousat a učit se tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32268
23.3.17 12:47

Kupuju z lidlu - dva kartáčky za 30 korun..nejprve vyčistím sama, pak je nechám pohrát a požvýkat..při téhle ceně my nevadí měnit třeba co 14 dní:o) Mají přísavku, jsou barevné, děti jsou spokojené..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13757
23.3.17 12:52

Ja mela od canpol babies sadu 3 kartacku, jeden byl masazni na dasne, jeden silikovej kdyz zacinali rust zuby a jeden klasickej se stetinama ale byl hodne jemnej, pro rocni dite idealni, pak sme najeli uz na ten klasickej signal (mel takovou prisavku zespoda, malymu se to libilo) neprisel mi tak moc tvrdej :nevim: jeste tu mam znacku z rossmana prokudent je urceny od prvnich zoubku ten je taky dost jemny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 14:11

Máme Curaprox, tím mu čistím zoubky já a on má obyčejný měkký na kousání a učení ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama