Jakým způsobem si ulevíte, když se vám něco nepovede?

25.2.20 11:34

Jakým způsobem si ulevíte, když se vám něco nepovede?

Určitě to všichni znáte… něco se vám rozlije, spadne sklenička, připálíte palačinky. Když se mi něco takového stane, tak většinou nadávám :D

Nechci ale, aby se malý naučil vulgarity ode mě. Co používáte vy? Jejda, oops… nebo něco jiného? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25.2.20 11:38

Já tedy děti nemám ale jen chci napsat, že jsem si tím Jejda vzpomněla na tu krásnou reklamu.. Řekni táta - jejda jejda :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6010
25.2.20 11:52

Deti nedeti, kur.vy litaj :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3028
25.2.20 12:00
@Tarjei píše:
Deti nedeti, kur.vy litaj :D

Taky tak. To se nedá ovládat když si člověk skopne palec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
644
25.2.20 12:08

Tak já si ulevuju ihned, nedržím to v sobě, tvrdím, že mám místo pusy kulomet a ač jsem si několikrát řekla, že nejdřív napočítám do 10,tak to stále nezvládám, sem tam ujede i sprosté slovo. Nedávno mě to stálo nové dveře, trochu hlasitěji jsem je zavřela a sklo se sypalo :(,vyzrála jsem nato dveřma plnýma, čili bez skla. Stalo se to v dětském pokoji a děti zato fakt nemohli nas..ral mě chlap :think: Když přijdete po 12tce z práce a vidíte, že se doma nic nedělo /myslím základní úklid/,tak to pak lítají třísky. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1076
25.2.20 13:00

Deti nedeti…ja se svym slovnikem uz mozna vymyslela nova sprosta slova :mrgreen: nicmene s detma (5,9) vysvetlujeme k cemu sprosty slova slouzi, ze i tedy oni je muzou pouzivat na tu ulevu pokud vedi proc a jak je pouzivat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13059
25.2.20 15:58

Pokud to není zrovna případ nohy pod otevíranými dveřmi, používám himllaudondonrvetrkrucajselement.. :lol: když nejsem vytočená a něco třeba rozbiju, používám takové to typicky romské jááááj (to už ode mě kluci odkoukali).. ale jak jsem vytočená, tak taky ku.vy lítaj.. kluci vědí, že když jim čas od času doma vyklouzne nějaké sprosté slovo, svět se nezboří..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama