Reklama

Jakými léky podpořit otěhotnění?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

milkamilka
Kecalka 138 příspěvků 18.08.18 16:54
Jakymi leky podpořit otehotneni

Chtela bych zalozit novou diskuzi pro snazilky, kterym se nedaří. Prosím Vás moc o radu, začala jsem brát různé vitaminy a léky na podporu ovulace a otěhotnění, ale nevím jestli toho neberu moc a nebo jestli to tak brát mužů??? beru gynex a jeřáb ptačí- 3× denně, k tomu drmek, maca, listovku a pupalku :lol:

Přečtěte si článek: Jaké doplňky stravy na brzké otěhotnění?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Jeess
Kecalka 261 příspěvků 18.08.18 16:57

Ahoj :D Taky se mi dlouho nedařilo…Nakonec jsem pila jen kontryhel a za cca čtyři měsíce jsem byla těhotná :lol: A ted jsme už začátkem sedmýho měsíce :lol:

Jeess
Kecalka 261 příspěvků 18.08.18 16:58

Jo a tu kyselinu listovou jsem brala taky rok před otěhotněním

milkamilka
Kecalka 138 příspěvků 18.08.18 16:59

@Jeess opravdu jen kontryhel???ale ten se nesmí pit porad, cely měsíc nebo ano?

milkamilka
Kecalka 138 příspěvků 18.08.18 17:00

Děkuji ti ;)

Jeess
Kecalka 261 příspěvků 18.08.18 17:01

Já ho pila od prvního dne MS 14 dní.Můj cyklus nemá 28 ale 32 dní takže jsem se vždy řídila od prvního dne MS a dvakrát denně a může být i oslazený

Jeess
Kecalka 261 příspěvků 18.08.18 17:03

Mě to pomohlo a to jsem se snažila rok!!! :zed: Pak stačil kontryhel a čistá hlava :D

milkamilka
Kecalka 138 příspěvků 18.08.18 17:03

@Jeess dík :potlesk:

lachtanice86
Kelišová 5719 příspěvků 18.08.18 17:05

@milkamilka jak dlouho se snažíte? Není to zbytečně moc? Já brala jen listovku a to jsme se snažili 3roky.

milkamilka
Kecalka 138 příspěvků 18.08.18 17:05

@Jeess ty se máš :) u me už je to o věku, je mi už 43 let a snažíme se 5 let, v sanusu před 4 lety bylo vše OK, takze budeme asi muset uměle :(

milkamilka
Kecalka 138 příspěvků 18.08.18 17:11

@lachtanice86 no pět let se snažíme :(

Jeess
Kecalka 261 příspěvků 18.08.18 17:11

Nevzdávej se :hug: Mě bude 32 :roll:Miminko si k tobě cestu najde…Já až si řekla že prostě zkusíme umělý popř.adopci tak ejhle a byla ve mě mala princezna a to kdyby mi ještě neřekl můj miláček kocourek tak nevím,nevím kdy bych na to došla :oops: :oops: Zjistila jsem to cca mezi 9-10 tt :oops:

Janli
Kelišová 5382 příspěvků 9 inzerátů 18.08.18 17:25

Bereš toho moc. Bylinný preparát vždy jen jeden, vyjma ucelených kůr. Hlavně gynex s ničím nekombinovat. Tím, co do sebe teď cpeš, si jen totálně zblbneš hormony.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2023 příspěvků 18.08.18 17:56

Ja po ZT (v 17tt) pila kontryhelovy caj, uzivala gynex a jedla listovku a otehotnela jsem hned napoprve potom (po 3 mesicich pauzy) ;) ale rekla bych, ze uz toho mas fakt hodne nakombinovanyho…a to jsem si rikala, ze toho do sebe cpu hodne :mrgreen:

milkamilka
Kecalka 138 příspěvků 18.08.18 18:54

@Jeess

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama