Jak rychle by měl zubař objenat s bolestí zubů?

Anonymní
12.11.19 12:39

Jal rychle by mel objednat zubar s bolesti zubu?

Mamka mi rika, ze ji zubar vzdy objedna na druhy den, max.za dva. Me dala mudr. termin az za mesic:-( To asi polezu po zdi. Jsem tehotna, nemuzu analgetika. Nejak jsem ji teda nepremlouvala. Nevite, mela by me objednat drive?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12.11.19 12:43

Zkus tam zajít ráno jako akutní případ. Měl by tě vzít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 12:44
@Anonymní píše:
Mamka mi rika, ze ji zubar vzdy objedna na druhy den, max.za dva. Me dala mudr. termin az za mesic:-( To asi polezu po zdi. Jsem tehotna, nemuzu analgetika. Nejak jsem ji teda nepremlouvala. Nevite, mela by me objednat drive?

A co normálně dojít ráno na bolestné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
488
12.11.19 12:45

Když tam přídeš s bolestí, tak tě musí vzít.
Pokud ne, tak jedině zubní pohotovost + má povinnost si vystavit potvrzení, že tě odmítá jako akutního pacienta a následně podat stížnost na stomatologickou komoru.
Ideálně to rovnou skrytě nahrávat na mobil, protože se jistě bude cukat ti to potvrzení vystavit. Ale zákon hovoří jasně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.19 12:47
@Sabina123amy píše:
Zkus tam zajít ráno jako akutní případ. Měl by tě vzít.

To muzu? Mam na to pravo? Ona je to takova neprijemna zenska. To bych ji spis dneska jeste zavolala a domluvila se s ni.

• Nahlásit
  • Citovat
26921
12.11.19 12:49

S bolesti mne bere hned další den ráno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13484
12.11.19 12:50

Jdi jako akutní bez objednání. Těhotnou ženskou snad neodmítne (snad ani nemůže).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.19 12:50
@cocomoon píše:
Když tam přídeš s bolestí, tak tě musí vzít.
Pokud ne, tak jedině zubní pohotovost + má povinnost si vystavit potvrzení, že tě odmítá jako akutního pacienta a následně podat stížnost na stomatologickou komoru.
Ideálně to rovnou skrytě nahrávat na mobil, protože se jistě bude cukat ti to potvrzení vystavit. Ale zákon hovoří jasně.

Aha, tak to jsem netusila. Ja si rikala, ze bych zasla na pohotovost, ale to bude otevreno jen v noci a o vikendu, ze? Ona je fakt desna, ale sikovna zubarka no. Ja tam zavolam a zatlacim. Asi to tez vi, ze si muzu stezovat. Kdyztak zkusim znamou zubarku a rovnou bych k ni presla.

• Nahlásit
  • Citovat
738
12.11.19 12:51

Jj většina doktorů bere ráno akutní stavy. Kdyžtak na tebe bude hnusná, ale vzít by te měla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
982
12.11.19 12:51

Normálně tam jdi ráno před otvíračkou, většinou mají půl hodiny před prvním pacientem čas právě na ty akutní případy. Měla by tě určitě vzít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 12:58

Ano musí tě vzít. I kdyby jsi šla na pohotovost tam ti s tím jen něco málo udělají, napíšou zprávu a pošlou tě ke svému zubaři.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.19 13:02

Na pohotovosti ti provedou jen nezbytne osetreni, tj. vyvrtaji a daji antibakterialni vlozku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.19 13:03

Tak jsem tam volala, sestra byla prekne neprijemna, ze termin nemaji, ze leda az nekdo odpadne a po delsim premlouvanim a dotazu, jestli teda mam jit na pohotovost, nebo jak se to resi, kdyz jsem tehotna, tak mi rekla, ze mi dneska zavolaji. Podle me da termin minimalne za dva dny. To je teda desny, je cas ji zmenit fakt babiznu.

• Nahlásit
  • Citovat
2863
12.11.19 13:05

Snad kazdy zubar ma brzy rano hodinu pro bolestive případy, ne? Na to se snad nemusis objednavat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.19 13:11
@Pajka89 píše:
Snad kazdy zubar ma brzy rano hodinu pro bolestive případy, ne? Na to se snad nemusis objednavat..

Tak to ja nevim, proto se tu ptam, rikam, co me rekla sestra. Napred me vubec rekla, ze me zavolaji az jim nekdo odpadne. Az kdyz jsem vytahla tu pohotovost, tak rekla, ze to zkusi nejak vymyslet a zavolaji mi dnes.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama