Jana Javorková (Neratovice) zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lillis
Nováček 8 příspěvků 10.02.17 23:00
Jana Javorková (Neratovice) zkušenosti?

Dobrý den, měnila jsem gynekologii a chtěla jsem začít chodit k paní doktorce Kataríně CSICSAIOVÉ, na kterou jsem slyšela samou chválu. Bohužel jsem musela gynekologii navštívit dříve než v domluvený termín a byla jsem ošetřena MUDr. Janou Javorkovou. Byla velice milá a příjemná, nemám nic proti. Jen by mě zajímalo jaké s ní máte zkušenosti. Snažíme se s přítelem o miminko a nevím zda pokračovat v náštěvách této mladé doktorky, nebo zda si mám na příště objednat termín u paní Csicsaiové. Díky za rady ;-)

Reakce:
nena2016
Povídálka 46 příspěvků 10.02.17 23:25

@Lillis k paní doktorce jsem chodila do poradny do porodnice. Vše super. Nakonec mě i odrodila císařským řezem. Byl to můj druhý porod císařským řezem. Nemůžu si stěžovat na nic a ani na porodnici.
Za mě 1*

Maritum
Nováček 8 příspěvků 16.04.18 12:58
Mudr. Javorková Neratovice

Já měla tuto lékařku bohužel před 2 měsíci v Neratovicích u porodu a byla to katastrofa :,(. Opakovaný nátlak na píchnutí plodové vody (podotýkám, že jsem byla na sále 23 minut a 2× jsem to odmítla, na potřetí už jsem neměla sílu vzdorovat), nepustila mě pak už z polohy na zádech, kde mě mučila přes hodinu, a porod pak musel narychlo ukončit jiný přivolaný lékař, protože už začínalo jít malému o život. V ordinaci jsem jí poprvé potkala 2 dny před tím, když jsem byla na monitoru, a první její slova byla: „Vypadáte nějak bledě, berete železo“? Podotýkám, že to bylo po hodině a půl čekání na ten monitor (byla jsem sice objednaná na čas, ale bez VIP karty stejně čekáte) a 4 dny před termínem porodu, to jistě každá ženská hned mezi dveřmi potřebuje slyšet, že vypadá blbě. Zajímalo by mě, zda máte někdo další zkušenosti s Mudr. Javorkovou (Matlovičovou)?

Trumbeli
Kecalka 205 příspěvků 03.05.18 11:08

Já doporučuju Katarínu CSICSAIOVou, měla jsem ji u dvou porodů, absolutně nezasahovala, pak mi léčila ještě zánět prsu, znám ji ale jen z porodnice, nic ale nepodcenila, na druhou stranu porod nechala úplně přirozený. Jen je trochu svérázná, tedy na můj vkus. Druhou paní doktorku neznám.

LucieLucca
Nováček 5 příspěvků 17.08.18 15:56

@Maritum Já měla tuto paní doktorku nyní v červnu u porodu. Zrovna hledám reference. Jsem totiž velimi nespokojená. Jak píšete tak se dělo, nepustila mě z polohy na zádech a boku z křesla, nutila mě tlačit i když se mi nechtělo, naléhala na rychlý porod, potom přišel starší lékař na dohled a oba na porod tlačili i když mělo dítě odezvy ok. Nakonec mi udělala nástřih (miminko odhad 2.8kg) a tahala ho pod dohledem Mudr. Lidáka vaxem, jednou vax vypadl a musela to dělat znovu. Kromě nástřihu sem se potrhala uvnitř, což prý může být právě nástřihem a nebo možná tím jak používala vax, nevím.
Když pominu, že byla nepříjemná tak to, že mě zmasakrovala tak, že sem 3 týdny nemohla sedět ani chodit, na to vážně nezapomenu :( bohužel vše pod dohledem služebně staršího lékaře. Tak si říkám, zda si potřebovala na mě udělat tyto praktiky a mít rychleji atestaci, nebo co :nevim: Cítím se naprosto zneužitá a nezmůžu nic, protože jsem jen pacient.

lisma
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 17.08.18 16:29

Tiež som v Nera rodila v červnu. Pani doktorku som stretla v poradni, kde som s ňou nemala problém, vlastne ako jediná aspoň trochu trafila váhový odhad dcérky. Rodila som iba s PA, našťastie. Na odd. šestinedelia som ju vychytala tiež a tam mi teda prišla miestami trochu nepríjemná a zbytočne autoritatívna. Inak som o nej tiež niekde čítala, že núti rodičky k zásahom, o ktoré nestoja :?

lisma
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 17.08.18 16:30

@LucieLucca: A ako pacient rozhodne spíš sťažnosť, keď vás bude viac, určite sa ľady pohnú.

22suzie
Nováček 5 příspěvků 17.08.18 16:41

doporucuji skupinku na FB Podporite mne v osvete resi se to tam denne @LucieLucca

Maritum
Nováček 8 příspěvků 18.08.18 23:14

@LucieLucca Dobrý den, je mi moc líto, co jste si musela prožít a plně Vám rozumím. V mém přípapdě tahal tím vexem syna sám doktor Lidák, i dělal nástřih. U Vás už ho asi přestalo bavit to po paní doktorce chodit zachraňovat, tak jí to chtěl naučit. Z Neratovic jsem měla okopírovanou dokumentaci i monitor a bylo mi potvrzeno jiným porodníkem, že celý porod byl zbytečně uspíšený a odezvy dítěte byly po celou hodinu a půl v pořádku, takže nebyl důvod mě držet na zádech. Syn byl temenní polohou, na což se jako první doporučuje polohovat rodičku, nejlépe vertikálně, ale paní doktorka na to má školu, já jsem byla jen hloupá rodička, co si asi vymýšlí a zdržuje (23 minut mi dala a pak už jsem jen poslouchala rozkazy a nechala do sebe posílat kde co, protože jsem se bála, že mě pošle na císaře, protože mi to nejde dost rychle)…Měla jsem kontrakce do beder a strašně mě celý porod bolela kostrč, na které mě dr. Javorková nutila ležet, a nemohla jsem tak pořádně tlačit. 3 dny jsem pak chodila jak kačer a 4 měsíce mě brněla noha (uskříplý nerv u kostrče) a musela jsem rehabilitovat. Před odchodem se mi přišla i omluvit, ale moc upřímné to nebylo, řekla bych, že jí poslal primář, který se o to začal také zajímat, protože jsem si vyžádala tu dokumentaci. Tato lékařka nemá v porodnici vyhlášené přirozenými porody co dělat a pokud potřebují Neratovice ztrácet na reputaci, tak se jim to díky ní daří celkem dobře. Stěžovat si na ní oficiálně nebudu, protože to, jak zamávala s mojí psychikou během nejdůležitějšího okamžiku v mém životě, už stejně nezměním, jen jsem chtěla varovat ostatní maminky, aby si na ní daly pozor a 100% si zaplatily PA. Možná jí tam zaměstnávají právě proto, aby si maminky připlatily místní PA za nelékařsky vedený porod. Kdybych to věděla, tak jsem si taky zaplatila…Příště ráda zaplatím a 2. porod už si ukrást nenechám.

LucieLucca
Nováček 5 příspěvků 20.08.18 13:04

@Maritum To je velmi špatné, já tedy přemýšlím, že pošlu primáři dopis. Nechcete se přeci jen připojit s vaší zkušeností? Bylo by to určitě daleko lepší, protože nebudu sama. Stačí popsat co se dělo a vyjádřit zklamání a nespokojenost.

LucieLucca
Nováček 5 příspěvků 20.08.18 13:10

@lisma Nevzpomenete si, kde jste to o té lékařce četla? Já to potřebuji řešit, tak bych ráda sehnala podobně nespokojené ženy.

LucieLucca
Nováček 5 příspěvků 20.08.18 13:25

Bohužel, tato skupina je archivovaná a sice jsem se dovolala, ale paní řekla že s tím nemá nic společného… asi vyhořely, nějak to předělávají
@22suzie

lisma
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 20.08.18 15:16

@LucieLucca: Hľadám, ale asi to bolo v recenzii od Maritum tu na emimine. Mrzí ma, že viac nepomôžem :?

LucieLucca
Nováček 5 příspěvků 20.08.18 15:49

@lisma v pohodě, děkuji :)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >