Jané crosswalk kamenná prodejna ve východních Čechách ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Handiss
Nováček 2 příspěvky 22.01.19 17:03
Jané crosswalk kamenná prodejna ve východních Čechách ?

Ahoj holky.. nemáte prosím přehled, v jaké kamenné prodejně bych mohla vyzkoušet kočárek Jané Crosswalk?..jsem z východních Čech ( Jičínsko ) a nejbližší jsem našla v Praze.. pokud by jste věděli o něčem bližším, budu moc ráda za info.????????

Reakce:
Veru1987
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 22.01.19 17:40

Ja spise poradit nekupovat. Mela jsem jej. A nic moc. Vzhled super, jizda ok, ale predni kolecka porad vibrovala, trepala se pri jizde, to reklamovala i znama. A brzda byla takova packa na riditkach… prasklo nam lanko a z jane mi odepsali ze jedno lankp stoji myslim 500-700, ted nevim presne. Nakonec jsme resili v cykloopravne. Bylo tam uz zbytecne moc veci ktete byli kazove. Ja menila za britax b motion 4+ a luxus kocar.

Handiss
Nováček 2 příspěvky 24.01.19 06:54

@Veru1987 Díky moc za reakci.. já ho chci právě vyzkoušet “naživo”.. Asi jsi měla smůlu na špatný kus, protože jsem všude četla většinou jen pozitivní recenze,.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >