Jané - hluboká korba ano či ne?

2
13.8.06 21:55

Jané - hluboká korba ano či ne?

Ahoj, uvažuji o koupi kočárku Jané a v některém starším příspěvku jsem četla, že už by si asi nepořídili hlubokou korbu. Bohužel nenapsali proč, tak se ptám, jestli hlubokou korbu nebo si vystačím s vkládací taškou, i když se pak musím smířit s tím, že na mimi neuvidím. Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2483
13.8.06 22:24

ahojky,
resim stejny problem jako ty akorat u kocarku QUINNY, zaplatila jsem uz zalohu, majitele si nechali usit specialni vlozku-fusak pro mimi, tam se da otocit cela sedacka, nevim jestli to jde i u JANE, ale u toho QUINNY ano, taky porad nevim, jestli jsem udelala spravne, je fakt, ze ja cekam mimi v zime a tu korbicku bych vyuzila maximalne na 3-4 mesice, protoze u vsech tehlech kocarku je hodne hodne mala. Takze taky nevim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
14.8.06 00:17

Ahoj, odpovídala jsem Ti na SZ ale visí mi to v neodeslaných tak nevím jesti Ti to došlo. Hanaz :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.06 11:35

Ahoj, zaleží na to kdy čekáš mimi. Já osobně po svých zkušenostech bych volila korbičku. Nová kolekce od Jané je větší a prostornější. Vložená taška přeci jen není ono. Korbičky se nedělají jen pro parádu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
166
20.8.06 20:09

ahoj,

taky jsem se rozhodovala, zda pořídit tašku nebo ne, ale zakročil manžel, koupil hlubokou korbu a můžu Ti říct, že jsem ráda, že ji nakonec mám. Sice se tam Matýsek asi za měsíc už nevejde (roste jako z vody), ale v tý tašce si ho představit nemůžu. Takže jestli Vás netrápí finance, jdětě do hluboké korby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
22.8.06 09:24

doporučuji korbu

Také se přípojím s doporučením hluboké korby. Dá se sehnat použitá do 4000 kč. Vložnou tašku neotočíš a já si nedokážu představit, že bych na Natali neviděla. Výhodou je i to, že se dá snadno přenášet, není tak těžká. Počítám, že se nám tam mimi vejde tak do 1/2 roku a to je na korbičky podobného typu celkem dobré.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
22.8.06 12:11

No mě ta korba přišla docela malá a pokud bude druhé mimi aspoň tak velké jako první, tak se bojím, že tam moc dlouho nepobude. Samozřejmě bych radši korbu, přece jenom je to (když už nic jiného) určitě bezpečnější, ale přijde mi opravdu málo prostorná. Nemohla byste mi některá napsat, kolik jsou vnitřní rozměry u Slalomu pro? Předem díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TH
18
22.8.06 14:50

Korbička Jané

Martino, Natali, nebo kdokoliv, KDO MÁ KORBIČKU JANÉ - prosím Vás, můžete mi říct/zjistit, kolik váží? Pro mě je jedno z hlavních kritérií váha a Jané má tendenci váhy svých kočárů dost podceňovat (golfky Jané Energy jsou ve skutečnosti asi 1,5 kg těžší, než se píše). Předpokládám, že váha 8 kg je jen konstrukce dokonce i bez sportovní sedačky.
Předem díky.

Pro Kacbac - vnitřní rozměr aktuálních korbiček pro Jané Slalom je 73×31. Měřili mi to v prodejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
22.8.06 19:58

Tak váží necelých 5 kilo a vnitřní rozměry jsou 31 cm v nejužším místě a 73 cm na délku. Máme tam stále rezervu, ale Natali je menší mímo :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
24.8.06 15:26

Ahoj!
Z vlastní zkušenosti si myslím,že každá mamča chce na mimi aspoň do věku 6 měs. vidět, takže u Jané rozhodně NE vložnou tašku. Já Jané nemám,ale kamarádce se do pevné korbičky nevleze už 3 měs. mimčo (6kg) a má ji ve sporťáku, nevidí na ni a je z toho celkem nesvá. To si nedokážu představit v zimě, s fusakem by se tam snad nevlezla už ve 2 měs. :?
Camilla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9730
4.2.15 10:07

Dobry den,
maminky, budu kupovat kocarek Jane Nomad. Ted pro sveho syna jen sportovni verzi. Ale urcite budeme mit jeste jedno dite a tak by me zajimalo, jakou mate zkusenost s hlubokou korbou transporter, novou verzi, nevim jestli je i starsi typ. Docela se mi libi, ale zda se mi docela mala.
A mate zkusenost treba jen s tou prenosnou taskou? Vim, ze treba u Gessleinu vetsina maminek ani hlubokou korbu nepouziva a dite vozi jen v te tasce…
Nevim, zda tu hlubokou korbu kupovat nebo ne, samozrejme nevim, kdy se mi dite narodi, ze v zime to mozna bude prakticnejsi v hluboke korbe nez v tasce, ale zase jestli bude nase druhe dite stejne jako to prvni, tak ho do ni uz ve trech mesicich nedostanu a budu muset vozit v autosedacce, aby malemu zvedavci nic neuteklo…

A jeste by me zajimala, zda mate nekdo zkusenost s tim prevozem v te hluboke korbe v aute misto autosedacky. Vubec si nedovadu predstavit, jak bezpecne to pro dite muze v te korbe byt…

Prosim o vase zkusenosti.

Dekuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1279
4.2.15 10:49

Ahoj, tak za mě určitě korbu, už jen proto, ze v té vlozne tašce na mimi neuvidis. Ja měla korbu 2010 rok a byla super, malá se tam vesla ještě v 8měsících. A dá se pořídit krásná za 1000kč.
K vozeni v autě v korbě…my měli tu homologovanou do auta, bylo to super, když usnula, tak sme ji jen cvakli do auta a jelo se. s
Ale pozor, zabere celou zadni sedacku. A dítě se připíná pásem přes bříško, ten je integrovanej v korbě. No musím ale říct, ze v když byla holka v autosedacce, měla sem lepší pocit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2529
4.2.15 11:35

Tak starší korba capazo je větší než ten transportér já mela concord proton ta na nomad taky pasuje používala jsem ji sedm měsíců mala by se vesla i dyl ale stoupala si a já mela strach ze z korby vyskočí. Jinak s vložnou taskou na mimi neuvids neb sportak je jen po smeru. A v autě to považuju za nebezpečný vozila bych jedině v autosedacce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama