Jane Powertwin - do jakého věku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jonat
Povídálka 19 příspěvků 1 inzerát 17.12.18 13:28
Jane Powertwin - do jakeho veku?

Prosim vas, Jane Powertwin (starsi verze, bohuzel nevim jak moc stara) - do jakeho veku se veslo dite do sportovni korby? Je realne vozit v tom decko 2,5-3,5 roky? Aktualne ve 2,5r ma necelych 14kg a 96cm.

Reakce:
stinga
Závislačka 4901 příspěvků 3 inzeráty 17.12.18 15:14

@jonat a ty máš dvojčata?

jonat
Povídálka 19 příspěvků 1 inzerát 17.12.18 15:21
@stinga píše:
@jonat a ty máš dvojčata?

Ne, novorozence a 2.5r batole. Kocarek by byl ve verzi 2× sportak plus vlozna taska pro miminko. Akorat nevim, zda 2.5-3leta se tam na to sezeni pohodlne vejde (je to z bazaru).

chaela
Ukecaná baba ;) 1583 příspěvků 2 inzeráty 17.12.18 15:22

Můj starší měl tyto rozměry a váhu ve 3 letech a to se do toho kočárku sice vešel, ale velmi natesno a na běžný provoz bych ho v tom určitě nevozila.

jonat
Povídálka 19 příspěvků 1 inzerát 17.12.18 15:25
@chaela
@chaela píše:
Můj starší měl tyto rozměry a váhu ve 3 letech a to se do toho kočárku sice vešel, ale velmi natesno a na běžný provoz bych ho v tom určitě nevozila.

Fakt?:( Diky moc za info. Hledam neco bazaroveho za par korun, malem jsem ho uz odkyvla…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >