Jané Slalom Pro - poraďte s aretací

207
1.5.07 18:29

Jané Slalom Pro - poraďte s aretací

Kdo máte Jané Slalom Pro - prosím, napište mi svou zkušenost s aretací předního kola. Zapadává vám = zaaretovává se vám samo přední kolečko např. když přecházíte silnici a vyjíždíte na chodník, v terénu apod.? Mně se to děje dost často - ale nevím, zda je to normální nebo chyba. Čekala bych, že naopak při jízdě v terénu by to mělo zůstat odaretované, aby se dobře jelo (samozřejmě nemyslím extrémní cross, ale taková normální klasika…). Děkuju za zkušenost. Z.
P.S. Už jsem se na tohle ptala jednou, ale nemůžu to najít… Tak mi prosím poraďte ještě jednou… Děkuju:-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3826
1.5.07 18:44

ahojky,napadá mě,jestli neděláš chybu v tom,že když to kolečko vytáhneš,že ho nepootočíš?
Musíš povytáhnout a cca o 1/4 otočit. Mě ¨se to nestalo jěště ani jednou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.07 08:01

Mě to dělá powetwin,občas mi do něj i GAbča kopne,ale jak je napsáno výše, pohlídej si,že ho pootčíš o 1/4 a pak je to v pohodě.Ale ta doba než jsem na to přišla :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3826
2.5.07 10:29

Vidíte a mě to přišlo samozřejmé. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
2.5.07 14:43

Holky, kolečko samozřejmě pootočím (zas takový idiot nejsem:-)))). Ale prostě pak třeba vyjíždím přes obrubník na chodník, jdu po pěšině v lesoparku atp a jak to přední kolo přes nějakou překážku (např ten obrubník) vyjede, tak ta aretace spadne zpátky = kolo se zaaretuje a ten čudlník se zase o tu 1/4 pootočí zpátky a zapadne. Takže vám to nedělá???? Z.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.12 21:40

Ztráta aretačního kolečka

Zdravím Vás, prosím o radu, kde se dá sehnat aretační kolečko na kočárek Jané Slalom !!!!! Párkrát mě vypadlo, našla jsem ho, ale teď je nadobro ztracené. Díky za radu, ať je jakákoliv !!!!!! :think: :roll: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
374
5.1.12 21:42
Wolfi22 píše:
Zdravím Vás, prosím o radu, kde se dá sehnat aretační kolečko na kočárek Jané Slalom !!!!! Párkrát mě vypadlo, našla jsem ho, ale teď je nadobro ztracené. Díky za radu, ať je jakákoliv !!!!!! :think: :roll: :mavam:

Zkusila bych napsat do Handy… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama