jane-trikolka ci ctyrkolka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
liky
Echt Kelišová 9369 příspěvků 23.01.10 16:54
jane-trikolka ci ctyrkolka

ahoj, uvazuji nad kocarkem Nurse Jane Hello nebo Dakar… lisi se jen v typu kolecek… Dakar je trikolka, Hello ma predni kolecka mensi a blize u sebe… jaky mate nazor? ci zkusenosti? ve me se bije rozhodnuti trikolky versus ctyrkolky… :lol: diky za nazory

Dakar:
http://www.preciouslittleone.com/…--chocolate/
Hello:
http://www.preciouslittleone.com/…--chocolate/

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
princeznaL
Kelišová 5239 příspěvků 23.01.10 17:14

POZOR! To není Jané, to je nějaká napodobenina. :cert: Jistě nebude mít takové kvality jako právě Jané.

Jinak my máme Jané Slalom trojkolku a jsem maximálně spokojená. :palec: Trojkolka se vždycky bude ovládat líp než čtyřkolka. :wink:

Leník127
Kelišová 6243 příspěvků 23.01.10 17:40

Ahoj, já mám Jané Nomad čtyřkolku a naprostá spokojenost. Skvěle se ovládá, protože přední kolečka má s aretací, takže pohodička :palec:

liky
Echt Kelišová 9369 příspěvků 23.01.10 18:09

princezno- ja vim, nurse-je „odnoz“ od jane, proto si tak uplne nejsem jista tou trikolkou/sta­bilitou a tak/… „prava“Jane je pro me dost draha, bohuzel…

VendulaB.
Stálice 88 příspěvků 23.01.10 18:43

ahoj,
já jsem měla doma starší typ Slaloma - Powertrack a vypadal stejně jako Nurse Dakar. Podle mého je to jeho pokračování, když už ho Jane nedělá. Jen nemá takové vychytávky. Až tak bych se ho nebála. Ze zkušenosti jsou mnohem lepší nafukovací kola, tak bych volila trojkolku.
 V.

liky
Echt Kelišová 9369 příspěvků 23.01.10 19:15

diky vendulo- ja cetla na dakar recenzi, nurse je odnoz jane a tem kocar ma system Powertrack /krome brzdy na prednim kolecku/…tak se klonim prece jen k dakaru… hello se mi libi tez, je i levnejsi, ale bojim se tech malych prednich kolecek… o snih mi nejde/ziji v sever.Irsku, tu nebyva/ ale jizda po plazi ci v lese… :nevim:

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 23.01.10 20:03

Za mě určitě trojkola. Mám slaloma a super ovládání.

lenka_
Ukecaná baba ;) 1685 příspěvků 23.01.10 22:15

Po zkusenosti s Powertrackem bych sla do Dakaru. Vypada stejne, jen trochu levneji.

barbanek
Kelišová 6153 příspěvků 23.01.10 22:30
princeznaL píše: … Trojkolka se vždycky bude ovládat líp než čtyřkolka. :wink:

Já nic k tématu, jen poznámku - rozhodně toto není pravda, je rozdíl, jestli člověk myslí čtyřkolky takový ty velký těžký „krávy“ nebo lehounkej kočárek s dvouma menšíma celootáčecíma kolečkama vepředu…
A koneckonců - jsou i trojkolky co to přední kolečko nemají otáčecí… :wink:

liky
Echt Kelišová 9369 příspěvků 23.01.10 22:44
barbanek píše:
princeznaL píše: … Trojkolka se vždycky bude ovládat líp než čtyřkolka. :wink:
Já nic k tématu, jen poznámku - rozhodně toto není pravda, je rozdíl, jestli člověk myslí čtyřkolky takový ty velký těžký „krávy“ nebo lehounkej kočárek s dvouma menšíma celootáčecíma kolečkama vepředu…
A koneckonců - jsou i trojkolky co to přední kolečko nemají otáčecí… :wink:

mas zkusenost s temi malymi prednimi kolecky? ja prave nemam zkusenost jak se chovaji v terenu…proto jsem tu diskusi i zalozila, protoze nemam zkusenost ani s trikolkami… a pred temi malymi kolecky me mnozi zrazuji, jsou tam jen dve, ne 4 jak treba u originalu/Ja­ne/..ale zas jsou velka ta zadni kola… diky za nazor…

barbanek
Kelišová 6153 příspěvků 23.01.10 22:48

Nemám zkušenost s takhle malýma, těch bych se bála, jám x-lander XA a ten má vepředu sice menší, ale jen malinko než jsou zadní. Rozhodně větší než jsou tyhle a jsou nafukovací.
Nemám moc v lásce trojkolky, ale jestli vybíráš z těhle dvou kočárků, šla bych do troj, kvůli tomu větším přednímu kolu, touhle čtyřkolkou se zarazíš i o blbej kanál… :wink:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 23.01.10 23:08

Nurse není Jané ale není to napodobenina. Nurse, Jané a Concord patří pod jeden konglomerát, stejně jako Mutsy, quinny, safety 1st a bebeconfort :wink: :wink:

osobně hlasuju za dakar, tříkolka na nafukovacích kolech je lepší než kočár na plastovkách…ten má kamarádka a hučel jí už po měsíci, kolečka sjetá, zapíchané kamínky..
jen pozor, dakaru nejdou polohovat nožičky…

co quinny speedi? je levnější :wink: je to 3kollka, stabilní,..

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 23.01.10 23:10

Liky, ještě, nurse má i kočár se 6 kolama, dokonce 2 typy, jeden vypadá hodně jako nomad, stejněé postavení kol, u jednoho sjou trochu jinak.. a pak tenhle 4kolák..

jak píšu výše, nafukovací větší kola jsou do terénu vždycky lepší než palstovky. navíc, jízda je měkčí i po chodnících, výmolech, kočičích hlavách apod…

liky
Echt Kelišová 9369 příspěvků 24.01.10 09:16

diky nataso, jeste se podivam po netu…musim kupovat dost naslepo, jen po netu, coz mi vadi, protoze u nas v obchodech maji vystavene jen drahe kocarky, na ktere nemam/mamas and papas atd./
a quinny je u nas skoro o polovinu drazsi, nez tyto kocarky od Nurse…

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 24.01.10 12:11

aha, koukám, že bydlíš asi v UK? podle metříku? a není to quinny buzz, který je drahý? v čr stojí speedi komplet sporťák; korba za 12tisíc Kč, což je na kočáry celkem slušná cena.
http://www.slune-cz.cz/…dreami-2009/
ale samo nevím, kolik u vás stojí nurse a sppediho jsem objevila asi Za 500liber, což při 30kč za libru odpovídá asi těm 15tis, je to za celou trojku = sporťák, korba, autosedačka maxi cosi, což je cena dost stejná jako v čr..

u nás nurse takto: http://www.batolata.cz/detail.php?…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >