Janské lázně x Lázně Třeboň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kaarcuulkaa
Kecalka 324 příspěvků 12.11.14 21:32
Janské lázně x Lázně Třeboň

Ahoj maminky a tatínkové, můj muž je po operaci páteře a doktor mu doporučil lázně. Má na výběr Janské lázně a Lázně Třeboň, nemáte někdo zkušenost, případná pro a proti?
Děkuju :kytka:

Reakce:
fíkofka
Kecalka 125 příspěvků 12.11.14 22:13

Ahoj, mamka má revmatickou artritidu a byla 3 týdny v Třeboni. No byla z toho dost rozčarovaná. Chválila masáže, ale cvičení jí připadalo k ničemu. Cvičili dohromady bez rozdělení stupně pohyblivosti. Snídaně prý strašné, ale večeře oproti tomu fajn. Hodně záleželo, jestli do hotelu přijel někdo jiný (např. golfisti, tak luxusní jídlo). JO a ještě jestli chceš jet s mužem, tk oni zvýhodňují klienty co to mají přes pojišťovnu. Taťka jel s mamkou a ten řekl, že už tam nikdy v životě nepojede, protože poměr cena služby je hrozná. Dokonce byl i za někým, kdo to tam má na starosti a on jim na rovinu řekl, že zkouší, co ti lidé vydrží.. Byli jsme se za nima podívat na víkend s přítelem a 3 týdny bych v jedný místnosti, kde se vejdou 2 postele a malá skříňka nevydržela (určitě naši mají fotky kdybys chtěla) Ale jinak třeba kulturní vyžití je tam fajn. Je to rovinka, takže supr na kolo (asi spíš pro tebe než manžela), v pivovaru hrají divadlo (my byli na Postřižinách) a taťka nadšenej, že tam v jedné hospůdce točili 13 Bernarda :D Takže za mě asi spíš Jánky (přeci jen tam mají i střední školu pro tělesně postižené) Ale nejlepší na pohyb bych řekla, že jsou Piešťany na Slovensko a to nejen péčí, ale i službama, komfortem a v neposlední řadě i příjemným personálem

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 12.11.14 22:28

@kaarcuulkaa teda dneska mi ten zdejsi pravopis neda spat. Prosim Janske Lazne s velkym L. stejne jako Marianske Lazne je to predevsim nazev obce.

kaarcuulkaa
Kecalka 324 příspěvků 13.11.14 00:09

@marrlinka Vlézt do diskuze jenom kvůli pravopisu, ani když nemáš nic k tématu… :roll:
Moc Ti děkuji za upozornění.

kaarcuulkaa
Kecalka 324 příspěvků 13.11.14 00:09

@fíkofka Super, moc děkuju za zkušenost :)

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 13.11.14 08:03
@kaarcuulkaa píše:
@marrlinka Vlézt do diskuze jenom kvůli pravopisu, ani když nemáš nic k tématu… :roll:
Moc Ti děkuji za upozornění.

Tak kdyz je to v diskuzich jedna vetsi perla nez druha :nevim: Jsem odtamtud, tak jsem si vsimla, no.

fíkofka
Kecalka 125 příspěvků 13.11.14 08:36

@kaarcuulkaa Není za co, hlavně ať mu lázně pomůžou :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >