Jasné příznaky, ale těhotenský test stále pouze duch?

15.3.17 16:19

Jasné příznaky, ale tt stále pouze duch...? :/

Zdravím… jen se chci zeptat, zdá ně máte někdo podobné zkušenosti?… pociťují klasické příznaky (bolest a pichani v podbřišku, bolest břicha jako pri ms, velká únava a ospalost, pálení žáhy, nadměrné pocení, ruzovy vytok, zhoršena pleť, bolest zad v dolní části hlavně…)… ale tt stale slaby duch… :-(… je možné, ze by to bylo těhotenství a tt nechtěl ukázat?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

15.3.17 16:43

Napiš víc infa! kdy byla poslední MS, kdy ovulace (pokud víš), zda bývají pravidelné cykly, jak dlouho bys měla být těhotná? těžko soudit… můžeš si zajít az doktorkou ať ti dá krev na hcg…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48243
15.3.17 16:46

@Andilek007 jak dlouho máš jen slabou čárku na testu, kolik dní zpoždění?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4611
15.3.17 16:47

Podle mě se moc pozoruješ. Některá příznaky má a těhotná není, jiná je zase nemá a těhotná je :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3698
15.3.17 17:08

@Andilek007 ty to dítě moc chceš vid? Dle mého to máš vsugerovane..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 17:34

@Dojcanis není to vsugerovane… nehledam příznaky na netu, a pak u sebe… vždy když je něco jinak, kouknu a zjistím, ze je to v priznacich

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 17:35

@Sova Klára mas pravdu… zítra zajdu k dr.. jestli to není tehu, něco to bude… prostě něco je jinak… :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 18:22

Tak dejte vedet, pokud si miminko prejete, :D budu drzet palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.3.17 23:03

Mela jsem to podobne. Pak i ten duch zesilil (cca po 5 dnech). Bylo to zamlkle tehotenstvi.

• Nahlásit
  • Citovat
16.3.17 09:36

Prosím take o radu

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na nazor. Minuly mesic jsem mela menstruaci 12 dní jelikož jsem byla dlouho nemocna a uzivala 2 antibiotika po sobe (alespon doktor rekl, ze to muze byt tim). Jelikož se od listopadu snazime o miminko a menstruace mi ted uz 4 den meska, boli me v podbrisku a mam vetsi prsa, myslite si, ze se zadarilo?? Nebo se mi to posunulo cele?? Test jsem si delala 3 dny pred menstruaci a byl negativni. Ted mam strach udelat si dalsi, abych nebyla treba zklamana :D :D moc diky za nazor a za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
368
16.3.17 12:23

@Moznabudoucimatka
Je zbytečné testovat před termínem MS. Ze zkušenosti doporučuji počkat tak týden od vynechání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama