Jaterní testy v těhotenství - jak rychle

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
215
9.11.21 11:15

Jaterní testy v těhotenství - jak rychle

Ahoj,

Už pár týdnů mě trápí svědění kůže, ale nic co by se nedalo vydržet, takže jsem se o tom u doktora nezmiňovala. Zato dnes (35+3tt) je to o dost horší.
Zavolala jsem do poradny a zvou mě zítra na ráno na jaterní testy.
Má hlava samozřejmě začala pracovat a bojím se, zda zítra to není moc pozdě. :roll:
Je opravdu nutné být při těchto testech nalačno a za jak dlouho bývají výsledky? Četla jsem, že hodnoty se dokážou dramaticky zvýšit ze dne na den a ohrozit miminko na životě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33090
9.11.21 11:21

No já bych po dvojité zkušenosti s cholestázou jela na pohotovost. Na stát budeš mít výsledky do hodiny.
Nalačno být netřeba.
Držím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
9.11.21 11:24

@Fiducia Já bych pro klid duše udělala cokoliv teď. Ale nějak nevím, jak se kde procpat, aby mi udělali test hned a měla jsem výsledky co nejdřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33090
9.11.21 11:27

@anetan007 pohotovost v nemocnici. Normálně tam, kde je příjem. U nás mimo ambulantních hodiny porodní sál.
Dojet tam, rift, že jsi domluvená na ráno v poradně, ale že se to zhoršilo tak, že raději jedeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
9.11.21 15:56

Ahoj, at ti zkontroluji i hodnoty zlucovych kyselin. Myslim, ze se to bere zvlast. Ja mela silene svedeni kuze, jaterni testy ok a zlucove kyseliny 288 (norma je do 10). Nechavali si me tehdy ve spitale na pozorovani. Byla jsem v 7m. Preju hodne stesti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat