Jaydess a těhotenství přes horm. tělíska

21.7.15 08:55

Jaydess a těhotenství přes horm. tělíska

Ahoj holky,
jsem tu nová a jsem teď trochu (hodně) zmatená. Prvně se chci zeptat, jestli je tu nějaká, které se „podařilo“ otěhotnět přes hormonální tělísko. Zajímalo by mě jak by to celé probíhalo + jestli jste před tím měly norálně MS??

Proč píšu. Mám zavedené Jaydess od 09/14 tím pádem ani ne rok. Krom prvních dvou prošpiněných měsíců a potom dvou měsíců bez MS jsem začala klasicky naprosto pravidelně menstruovat, dr. říkal, že je to normální a že se to stává, že to časem může vymizet… No ono to vymizelo :D mám 3 den zpoždění a na mamatestu 10 hrozně slaboulinkou druhou čárku která značí těhotenství. Je pouhým okem viditelná, objevila se hned a v limitu ale co se týče intenzity barvy vážně nic moc, foťák to moc nebere :) ¨

K doktorovi se chystám ve čtvrtek, tak jsem zvědavá co mi tam vymyslí, mimčo bych si samo nechala :mrgreen: Máte nějaké zkušenosti prosím??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
21.7.15 08:57

Žádná antikoncepce stoprocentní není. I mám v okolí případy, které otěhotněly přes antikoncepce včetně tělíska.

• Nahlásit
  • Citovat
21.7.15 08:59

Tak já samozřejmě vím, že žádná antiko. není stoprocentní… Spíš mě zajímají ty příběhy průběh atd… Já jsem to zřejmě podchytila celkem včas, mohlo k tomu dojít buď 4. 7. nebo 6. 7. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.7.15 09:01

Tak moje známá jedna otěhotněla přes pilulky a chybu v užívání neudělala. Prostě se jí nějaká pilulka hůř vstřebala a říkala, že měla týden řidší stolici a už to bylo. Další moje známá si nechala dát tělísko a pak byla v údivu, když jí zjistily těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
21.7.15 09:03

A nevíš jestli bylo hormonální nebo nehormonální?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.7.15 09:04

@stayanotherday Měla nehormonální.

• Nahlásit
  • Citovat
21.7.15 09:05
@Anonymní píše:
@stayanotherday Měla nehormonální.

No to Jaydess je právě hormonální je to menší Mirena… Mělo by být spolehlivější než nehormonální tělísko, ale doktoří toho nakecaj :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.7.15 09:06

@stayanotherday No to jo :D mně přijde v tomhle nejlepší kondom, nikdy se mi nestalo, že by praskl a je to bez vedlejších účinků. Když jsem brala já Ha tak jsem měla furt dokola kvasinky.

• Nahlásit
  • Citovat
21.7.15 09:09
@Anonymní píše:
@stayanotherday No to jo :D mně přijde v tomhle nejlepší kondom, nikdy se mi nestalo, že by praskl a je to bez vedlejších účinků. Když jsem brala já Ha tak jsem měla furt dokola kvasinky.

Já právě HA nemůžu, proto byla volba tělísko… :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
30.7.15 17:34
@stayanotherday píše:
Ahoj holky,
jsem tu nová a jsem teď trochu (hodně) zmatená. Prvně se chci zeptat, jestli je tu nějaká, které se „podařilo“ otěhotnět přes hormonální tělísko. Zajímalo by mě jak by to celé probíhalo + jestli jste před tím měly norálně MS??

Proč píšu. Mám zavedené Jaydess od 09/14 tím pádem ani ne rok. Krom prvních dvou prošpiněných měsíců a potom dvou měsíců bez MS jsem začala klasicky naprosto pravidelně menstruovat, dr. říkal, že je to normální a že se to stává, že to časem může vymizet… No ono to vymizelo :D mám 3 den zpoždění a na mamatestu 10 hrozně slaboulinkou druhou čárku která značí těhotenství. Je pouhým okem viditelná, objevila se hned a v limitu ale co se týče intenzity barvy vážně nic moc, foťák to moc nebere :) ¨

K doktorovi se chystám ve čtvrtek, tak jsem zvědavá co mi tam vymyslí, mimčo bych si samo nechala :mrgreen: Máte nějaké zkušenosti prosím??

Tak jak jsi dneska dopadla? Docela mě děsí, že bys mohla být těhu přes Jaydess, mám ji taky :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
14.9.15 00:33

tělísko jaydess a těhotenství

Milé maminky slečny mám dotaz je možné otěhotnět přes tělísko? já mam tělísko Jaydes s hormonem na tři roky…stalo se to nekteré z vás? a pak po vyndání v pořádku donosili? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.9.18 22:22
@pakona píše:
Milé maminky slečny mám dotaz je možné otěhotnět přes tělísko? já mam tělísko Jaydes s hormonem na tři roky…stalo se to nekteré z vás? a pak po vyndání v pořádku donosili? děkuji

Ahojda. :mavam:
Take by me to zajimalo. Planuji telisko vyndat v listopadu a prave MS vubec nemam. Telisko mam skoro 3 roky a neotehotnela jsem. Myslim si, ze je to individualni, ze kazde holce sedne jinak. Me trvalo treba dlouho nez se usadilo, ale nic se za tu dobu nestalo… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama