Jazyková škola Brno

35
2.6.16 15:14

Jazyková škola Brno

Ahoj, chystám se studovat jazykovou školu v Brně. A chci se zeptat, zda máte s nějakou konkrétní jazykovou školou v Brně dobré zkušenosti, popřípadně jakou byste doporučili? :-) Chtěla bych studovat jednoleté pomaturitní studium angličtiny. Děkuji. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Marie432875
2.6.16 15:42

@Aneta1810 ahoj, před šesti lety jsem studovala státní jazykovou na kotlarske. Tehdy to tam bylo moc fajn a super. Ja byla na němčině, ale znala jsem i lidi z angličtiny a všichni byli moc spokojeni. Měli i rodile mluvčí. Ale zda to tak bude i dnes… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
23
19.6.16 09:38

@Aneta1810 ahoj já jsem taky byla na pomaturitním na jazykovce na Kotlářské, ale už je to taky pár roků…:) Ale v podstatě se shoduji s tím co píše Marie, já jsem teda studovala angličtinu a byla jsem tam taky spokojená takže tu bych doporučila. Nevím jestli se nezměnili nějak výrazně lektoři, ale přístup a atmosféra tam byla opravdu super, že se toho člověk dost naučil a zároveň se nestresoval. akorát pak jak to dokončíš tak to chce něco na udržování, alespoň nějaký online program či tak něco protože jinak po pár letech můžeš začínat od začátku:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama