Jazyková škola Lingua Sandy Praha

3169
30.5.18 12:42

Jazyková škola Lingua Sandy Praha

Ahoj, chtěla bych se vás zeptat, zda nemáte náhodou zkušenost s jazykovou školou Lingua Sandy v Praze v YMCE. Chtěla bych na týdenní letní kurz francouzštiny a tohle jsem v Praze našla jako jedinou školu, která ho má v termínu, kdy můžu. Budu ráda za každou zkušenost. Moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2567
5.8.18 15:14
@Lollitka píše:
Ahoj, chtěla bych se vás zeptat, zda nemáte náhodou zkušenost s jazykovou školou Lingua Sandy v Praze v YMCE. Chtěla bych na týdenní letní kurz francouzštiny a tohle jsem v Praze našla jako jedinou školu, která ho má v termínu, kdy můžu. Budu ráda za každou zkušenost. Moc děkuji.

Ahoj, můžu se zeptat a zkušenosti,? Chci taky zkusit francouzstinu v této jazykovce. Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3169
5.8.18 15:41

@edding400 Ahoj, já tam nakonec nešla, protože se mi do toho přimotaly jiné věci, navíc jsem tam volala a paní říkala, že úroveň B2, nebo ev. B1 se nejspíše vůbec neotevře, že kdyžtak jen začátečníci, nebo mírně pokročilí, ale že se mám zkusit přihlásit i tak a kdyby se to neotevřelo, že mi vrátí peníze. A ty chceš také týdenní letní kurz, nebo normálně jednou týdně na semestr? Jakou máš úroveň? Asi je fakt nejlepší si tam zavolat a poptat se, paní byla milá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2567
8.8.18 12:58

@Lollitka já chci chodit klasický semestr, tj. jednou týdně. Právě mě zaujala především učebnice fj pro samouky, podle které se tam učí… Uvidím, každopádně díky za odpověď :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama