Jazyková škola lite Ostrava

16.3.17 19:44

jazyková škola lite Ostrava

Dobrý den,

našla jsem tady jednu starou diskuzi na tuto jazykovku, ale netýkala se Ostravy. Tak se chci zeptat na vaše zkušenosti. Dnes jsem byla na ukázkové hodině a byla jsem celkem spokojená oproti jiným jazykovkách v Ostravě, ale po přečtení různých hodnocení na tuto jazykovku jsem celkem v rozpacích. Případně můžete mi někdo doporučit jinou dobrou jazykovku v Ostravě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

576
16.3.17 20:17

@Niccollett ja chodim na Aj do Hello a jsem moc spokojena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56926
17.3.17 10:54

@Framik nějaké detaily? musíš docházet pravidelně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
17.3.17 11:42

@martina.se nemusis chodit pravidelne nikdo te nenuti, ale pak se to miji ucinkem ne?
Ja chodim rano do skupiny pokrocilejsich a s lektorkou jsem max. spokojena jede ve stejnem duchu jako ma lektorka z rocniho intenzivniho kurzu na ktery jsemchodila pred x lety a na kterou nedam dopustit.
Hodina zacina „zahratim“ treba slovni forbal, popisuje a my hadame co to je nebo si o necem povidame, pak u nejaka gramatika, konverzace, obcas testik. Hodne se tam mluvi. Ja sla abych nezapomnela aj a neco se I priucila noveho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56926
17.3.17 11:43

@Framik problém je v práci - mám nepravidelné směny, takže pravidelně prostě chodit nelze :zed: mluvení právě potřebuju, já napíšu, ale ta mluva je fakt bída..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
17.3.17 11:45

@martina.se tam se da domluvit ze chodis do jakoby 2 kurzu jeden tyden dopoledne dalsi odpoledne. Nevim jakou mas uroven. Znama tak chodi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama