Jde kočírovat těhotenské chutě? :)

Anonymní
1.3.16 18:25

Jde kočírovat těhotenské chutě? :)

Ahoj, předem se omlouvám za anonym, ale ještě to skoro nikdo neví…:)
mám takový dotaz, jestli se vám nějak dařilo kočírovat chutě…nebojte, nejsem žádný fanatik, miminko je pro mě na prvním místě, takže fakt neřeším, každé sousto…ale při minulém těhotenství jsem vážila přes metrák, můj jídelníček se skládal z litrů kol, smažených a tučných jídel ve dne v noci. Půl roku po porodu jsem si řekla dost a zhubla jsem přes dvacet kilo :) začala jsem na sobě makat nejen v jídle, ale i v pohybu a moc mě to baví! Jenže teď mám rizikové těhotenství a veškerý pohyb mám zakázaný, takže neriskuju ani gravid jógu atd, beru ascorutin a utrogestan. No a je mi špatně..celý dny, od rána do večera…a chutě mám úplně na ruby…dřív jsem jedla hodně zeleniny, teď se mi z ní zvedá žaludek…dřív jsem si úplně normálně dala k večeři třeba tuňáka, knackebrot se šunkou, vajíčka, kopec zeleniny…a teď? fuj fuj…třeba včera jsem si udělala špagety, sice celozrnné, ale s kečupem a se sýrem…a na vrch chléb s máslem a marmeládou a pak ještě pomeranč :D co s tím? je to jako neřízená střela, přijde mi, že tělo potřebuje to, co jsem mu rok „odpírala“ dřív, když jsem měla chuť na sladké, dala jsem si kostku vysokoprocentní čokošky…teď dětem sežeru tyčinku kinder…neříkám, že jen sedím a žeru, nemyslete si, že sežeru x čokolád denně, ani ty koly moc nepiju, k snídani se snažím pořád ovesné vločky s ovocem, mléčným výrobkem, snažím se hodně pít…ale prostě nedám už tolik zeleniny, zvedá se mi z ní žaludek, stejně jako z kuřecího na grilu atd atd…moje dnešní odpo svačina-jogurt, jeden párek z lidlu myslím že má 93% masa a lžíce rizota z oběda…:D a k večeři se chystám opět na italský rizoto s žampionama, co zbylo z oběda, mám na něj hroznou chuť :D asi je to celkem zbytečnej dotaz, ty těhotenský hormony se těžko ovlivní, jen jestli jste neměly nějakej fígl třeba :D páč je mi jasný, že přiberu, ale nechci být zpátky tam, kde jsem byla…díky moc :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
1.3.16 18:35

Tak myslim, ze italskym rizotem a 93% parky toho moc nezkazis, pokud toho kazdy den nesnis tunu :nevim:

jinak celozrne spagety je co? to je semolina nebo jeste neco jineho? vykasli se na kecup, udelej si omacku z rajcat a posyp parmazanem. bude to lepsi, zdravejsi a chutove vyraznejsi ;)
proste se tomu nebran, jen to trochu kociruj. Kinder cokolady nekupuj vubec, pak je nesnis :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
1.3.16 18:40

Nemej doma, co nechceš jist ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
1.3.16 18:42

Ono to přibírání asi opravdu nijak zvlášť neovlivníš. Já jsem minule přibrala přes 20 kg, většina mi šla do prsou a břicha + potom na konci otoky. Teď jsem měsíc před porodem, jím úplně stejně jako mimo těhotnství i stejně jako to minulý těhotenství, ukládá se mi taky jenom do břicha a prsou a zase ty konve kolem kotníků :roll:, ale zatím jsem od počáteční váhy přibrala 5 kg, celkem jsem nabrala 9 kg, protože na začátku jsem něco zhubla. A všechno je pořád stejné, nijak se neomezuju :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.3.16 18:56

Já totiž hubnu i ze vzduchu, ale fakt :D chvíli necvičím a nehlídám se v jídle a už mi kyne břicho…celozrnný těstoviny jsou normálně z pšeničný celozrnný mouky..no a nemít doma to co nechci jíst, to je dobrá rada, ale jednak nebydlím sama, manžel a děti prostě nějaký mlsky doma mají, ani to tak nekupujem, jako spíš ty čokoládky dostávají atd :D nechci se bránit tím, že to nebudu mít doma, chci se naučit mít pevnou vůli i v těhotenství :D prostě jak bych to řekla, nejím 100% nezdravě, ale hodně to pokulhává, nemám chuť na spoustu zdravých věcí, který jsem předtím milovala…třeba sushi, teď bych se z něj pozvracela…byli jsme s manželem v restauraci a když jsem ho od něj ochutnala, musela jsem ho vyplivnout…u obou dětí před jsem tohle neměla, ale teď mi smrdí i moje krémy na obličej a když chtěl manžel udělat králíka, vyndala jsem ho z mrazáku a jak jsem ho tak viděla s těma nožičkama na boku, zvedl se mi žaludek, hodila jsem ho do škopku a manžel ho musel hodit zpátky do mrazáku :D pomeranče bych jedla po kilech, chybí mi meloun, už se nemůžu dočkat na léto, až budou šťavnatý mňamky…teď stojí za prd…spíš že prostě do sebe nemůžu dostat tu zeleninu a tak :( nebo knackebroty, šunku, atd, to je utrpení pro mě něco takovýho jíst..vždycky se mi udělá líp po sladkým, takže si spíš dávám jogurty, pomeranče atd…no a z toho nezdravýho, už jsme taky zabloudili do mekáče a kfc :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
6177
1.3.16 19:34

Mam to stejne. Treba vcera jsem si byla v Asijskym bistru pro nudle s pikantni smesi. Normalne to nejim, ale proste jsem mela chut. Ale neresim to. Proste to zase prejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.16 09:05

Neuklada si nahodou Tvoje telo do tukovych zasob veci, ktore zjes, ale telo nepotrebuje?
A nechybaju Ti veci, ktore telo potrebuje, ale Ty ich nezjes? To by vysvetlovalo to vecne ladovanie sa, telo nieco potrebuje, tak pyta a pyta a pyta.

Ja som babicke roky vykladala, ze ma chut na sladke, pretoze sa nenaje. A babi furt - ja som uz stary clovek, ja tolko vela jest nemozem, obedy bez polievok a druhe jedlo hrst ryze… No. Onehda za mnou prisla ze - predstav si, jak ste neprisli na obed, tak som sa ladovala tym rizotom pre vas… a mna presla chut na sladke!…

Inak, ak chces chudnut, pomahaj telu potravinami, ktore presli mliecnym kvasenim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
590
2.3.16 09:25

Mám to stejně. jedla jsem zdravě a ted salátovou okurku, ledový salát atd nemůžu ani cítit. jediná výhoda je i to, že nesnáším čokoládu, což je pro mě, jako čokoholika záhada… to prostě neovlivníš. chutná mi kořeněný, asijský jídla atd..
taky mám trošku obavu jak to dopadne - na kolika kg… ale podle mě se s tím nedá nic dělat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama