Jde mu jen o sex?

Anonymní
3.12.19 05:48

Jde mu jen o sex?

Ahoj,
jak poznám, jestli mu jde jen o sex?
Vídáme se dva týdny, a zatím nic nebylo.
Jezdili jsme na výlety, nebo jsme jen tak seděli
v autě a líbali se. Dal mi růží, bonboniéru.
Dokonce chtěl poznat mého tatu,
a taky jsem jeli za kamarádkou, protože ji chtěl poznat.
Když jsem byla nemocná, psal mi, ať odpočívám a piju čaj,
pak mi ještě napsal SMS jak mi je. Jenze teď poslední dny,
kdy na týden odjel pryč kvůli práci se to nějak změnilo.
Píšeme si jen přes fb, ale žádná normální konverzace to není.
Automaticky naváže na něco sexuálního, co by se mnou chtěl dělat,
a jak to všechno bude super. Když jsem mu napsala, že nezávazny sex nechci, tak jak kdyby si tu zprávu na nevšimnul a jel si pořád to svoje. Mám ho opravdu ráda, ale nechci ho mit jen na sex..
Jde mu jen o sex, nebo jak to mam poznat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6755
3.12.19 06:02

Tak je rozdil, ze vas jen na sex a nebo ze s vami ten sex chce mit, jelikoz se mu libite a ma vas rad. Pokud chcete budovat vztah bez sexu, tak si jdete hledat partnera do kostela…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
729
3.12.19 06:28

Z vlastni zkusenosti vim, ze to poznas, az se s nim vyspíš. Pokud po sexu bude komunikovat jinak a jeho kontakt upadat, je to jasne. Zazila jsem to nedavno. Vypadalo to na lásku jako hrom. Spali jsme spolu třikrát, ale bohuzel byla jsem jen „dalsi zarez“ jak jsem se dozvedela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3671
3.12.19 07:51

Spíš je to druhý extrém, kdy se on snaží a „vztah se nijak neposunuje“ :-)
Bylo by fér mu říct, že o sblížení s ním nestojíš, aby se mohl snažit jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
3.12.19 08:16

Nepoznáš to. Každý není ten typ, který chce čekat dva měsíce, aby se s tebou sblížil. Buď do toho půjdeš, nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15463
3.12.19 08:17

Tak po 14ti dnech, kdy už proběhlo nějaké líbání a tak, by ten sex už byl celkem adekvátní, takže spíš to ty brzdíš, ne? Teda pokud vám není 15 :-D Myslím, že málokterý chlap dokáže dlouhodobě randit s ženou, co se mu líbí, aniž by to sklouzlo do sexuální roviny. Takže si spíš ujasni, jestli se líbí tobě a jestli ho na něco víc chceš. Jestli se na tebe po sexu vykašle, ti tu nikdo neřekne, ale když to nezkusíš, vykašle se na tebe určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23981
3.12.19 08:38

@unuděná si tak, no…
Já většinou už po dost krátký době vím, jestli by tenhle nebo onen člověk stál za hřích, pak už je to jen otázka „morálky“, studu nebo vypočítavosti :D :D

Jak to myslí nebo nemyslí, stejně nezjistíš, dokud se to toho nevrhneš (a někdy ani potom ne)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23981
3.12.19 08:40

S prvním klukem sme čekali měsíce, a pak to stejně šlo do háje. S jiným sme na to skočili téměř ihned a bylo z toho dvacetileté partnerství.
Tím to prostě není…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4263
3.12.19 08:44

Kluk má penis, holka vagínu. O co jiného by mělo mezi klukem a holkou jít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
3.12.19 08:56

Hele, vždycky jde hodně o sex. A jestli cítíš, že se baví jenom o sexu, tak jo, asi mu jde primárně o sex. Ale lidi jsou zvířátka, vždycky jim o to jde, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1687
3.12.19 09:04

To poznáš až časem. Já jsem byla „obětí“ sexuálního sběratele jednou a poznat to zezacatku nebylo. Pozval mě do kina se svými kamarády, hlásil se ke mně na veřejnosti, chodili jsme na výlety… Ani po prvním sexu nenastala změna, ta byla asi až tak po měsíci, kdy si nejspíš rozjednal další chudinku. Ale nelituji, byl v posteli fakt dobrý, holt ta zkušenost tam byla znát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4293
3.12.19 10:40

Nepoznáš. Nebo tobě se nikdy nestalo, žes někoho potkala, vypadalo to na vztah, ale sex nestal za to, takže po vztahu bylo veta? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7302
3.12.19 12:15

Nepoznáš to. Mám známého, každý den jiná ženská. No dobře, s některýma to „táhl“ pár dnů, výjimečně i týdnů, ale zároveň měl i další. Je k nim pozorný, milý, sám je do ničeho netlačí a nechápu to, holky mu do postele lezou snad samy. 8o Stejně tak věřím, že může být chlap, kterému na tobě záleží a už se na to těší. Ale popravdě, jestli dva dny píše jen a jen o sexu, asi by mi taky začala blikat kontrolka. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat