Jde mu jen o vzhled?

Anonymní
30.1.21 23:30

Jde mu jen o vzhled?

Ahoj, píšu si s jedním klukem. Ptal se mě, jaké mám oči, že to není poznat (jako na fotce), že levé je šedé.
Napsala jsem, že zelené a pak, že je to velmi důležitá informace (jako v ironii se smajlíkem) a on, že docela ano a že zelené jsou super.
Myslíte, že mu jde jen o vzhled?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
79
30.1.21 23:37
@Anonymní píše:
Ahoj, píšu si s jedním klukem. Ptal se mě, jaké mám oči, že to není poznat (jako na fotce), že levé je šedé.
Napsala jsem, že zelené a pak, že je to velmi důležitá informace (jako v ironii se smajlíkem) a on, že docela ano a že zelené jsou super.

Ahoj, může a nemusí. Také mám zelené oči a manžel mi od začátku říká, jak jsou zelené oči krásné. :andel: A jen o vzhled mu určitě nejde, když si mě vzal. :D Ono to možná bude tím, že čistě zelené oči má jen malé procento populace. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.1.21 23:40

Chyba

U nás to tak bylo, znala jsem od známe, začala cvičit, chtěla se líbit partnerovi, ale ten viděl jen vzhled. To je o ničem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.1.21 23:43
@Anonymní píše:

To nevím, ale kamarád se zamilovává vždy jen do modrookých. Říká, že prostě modré oči ho na ženě vždycky jako první zaujmou a přitahují. Jinak je mu fuk, zda je žena blondýna či bruneta, hubená či silnější a pod. Říká, že chytrá, vtipná ženská s modrýma očima je pro něj nejpřitažlivější…

• Citovat
  • Nahlásit
24936
30.1.21 23:59

Mohla to být nějaká konverzační vsuvka, aby řeč nestála…Ale i kdyby ne - co je na tom, že se zeptal na barvu očí? Neptal se tě na číslo podprsenky 8) Chlapi jsou primárně zaměření na vzhled, resp. většina ocení, když se jim partnerka líbí a je pro ně přitažlivá. Ostatně má to tak i řada žen. To však neznamená, že by se vztah nemohl v duchovní a psychologické rovině nikam posouvat. A že navždy ustrne v rovině vnímání partnerovy vnější atraktivity.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1941
31.1.21 00:16

Já si kdysi psala s jedním klukem a ten měl podmínku, že ta dívka nesmí mít hnědé oči, že to prostě nedává… Třeba stejný exemplář.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
31.1.21 06:44

Každého zajímá vzhled. Pro muže obecně je víc důležitý než pro ženy. Ber to jako fakt a neodsuzuj.
Ta otázka je kombinace všeho možného. Něco co Tě zajímá, nové téma k rozehrání o kterém jde psát…
Rozhodující stejně bude, až Tě uvidí.
Pak se rozhodne, jak moc zajímavá pro něj jsi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2394
31.1.21 09:53

Už je to tady poněkolikáté v krátké době, mně se to zdá neuvěřitelné: opravdu existují lidi, kteří vyloučí potenciálního partnera kvůli nesprávné barvě očí? :roll: Ještě pochopím, když je někdo na blondýny a tedy si nezačne s brunetou, ale že někdo „nedá“ např. hnědé oči? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6347
31.1.21 09:59

@Julča001 tohle mi prijde jako tezky ulet, ze nekdo rekne, ze nesnese partnera s urcitou barvou oci. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
827
31.1.21 10:15
@Beckyttine5 píše:
Já si kdysi psala s jedním klukem a ten měl podmínku, že ta dívka nesmí mít hnědé oči, že to prostě nedává… Třeba stejný exemplář.
:D :D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
2
31.1.21 10:18

O nic nejde

Byl prostě zvědavý. S ironií jsi začala ty, tak je možné jen, že se toho chytil. Nebo to může být jak u mě. Mně se třeba obecně líbí hodně modré oči, ale v závěru výběru partnera je to nakonec fuk, ale je to fajn, když je má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
951
31.1.21 14:42
@pe-terka píše:
Mohla to být nějaká konverzační vsuvka, aby řeč nestála…Ale i kdyby ne - co je na tom, že se zeptal na barvu očí? Neptal se tě na číslo podprsenky 8) Chlapi jsou primárně zaměření na vzhled, resp. většina ocení, když se jim partnerka líbí a je pro ně přitažlivá. Ostatně má to tak i řada žen. To však neznamená, že by se vztah nemohl v duchovní a psychologické rovině nikam posouvat. A že navždy ustrne v rovině vnímání partnerovy vnější atraktivity.

Taky jsem si říkala, něčím se začít musí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
951
31.1.21 14:44
@Anonymní píše:

Kdybys mu napsala, že máš oči hnědý, že ta fotka zkresluje, tak by napsal, že to je dobře, že hnědý jsou super. Takže se tím víc nezabývej. V pozoru bud´, až se tě zeptá (aniž byste se viděli), jak to máš ráda ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1519
31.1.21 15:48

Všichni do nějaké míry máme vzhled jako parametr pro vybírání partnerů. Na tom není nic špatného. Vzhled je jedna z věcí, v nichž se lišíme. A nikdo nechce někoho, kdo se mu fyzicky vůbec nelíbí, anebo dokonce hnusí. Ale pokud někdo má pocit, že barva očí je určující záležitostí pro to, zda s někým chodit, bude to už nezdravá fixace na vzhled…

Každopádně já bych takovou poznámku úplně přešla. Vůbec bych to neřešila. Třeba se mu prostě opravdu líbí zelené oči a tak má radost, že je máte. Sama je mám a vidím, jak jsou tím někteří muž fascinovaní. Na slunci mi ta olivově zelená táhne do průhledné jadeitové a když se to orámuje kouřovými stíny v nude odstínech a člověk je trochu opálený, dělá to takový efekt, že to občas fascinuje i mě samotnou - a to se jinak sama sebou nekochám :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat