Jde na mě jaro - máte to taky tak?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 23:25
Jde na mě jaro - máte to taky tak?

Ahoj, jsem šťastně vdaná. uz deset let, pravidelný sex, děti, byt, chata, auto, dovolená v Tuzexu… :lol: Ale přesto mám každé jaro poslední roky problém, já normálně hledím po cizích chlapech ( tak jako chlapi po blondynkach.)Občas s některým slovně zašpasujeme, nikdy nic víc, držím se na uzdě, ale já si normálně připadám jako ta naše fenka co pravidelně na jaro hárá.. Normálně mám i touhy po dalším dítěti, s kýmkoliv :lol: ještě že mám mozek… :mrgreen:
Máte to některá podobné? Připadám si jako fakt blbě.
Anonym, snad z pochopitelnych důvodů :lol:

Reakce:
luca241
Ukecaná baba ;) 1832 příspěvků 15.03.19 23:30
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem šťastně vdaná. uz deset let, pravidelný sex, děti, byt, chata, auto, dovolená v Tuzexu… :lol: Ale přesto mám každé jaro poslední roky problém, já normálně hledím po cizích chlapech ( tak jako chlapi po blondynkach.)Občas s některým slovně zašpasujeme, nikdy nic víc, držím se na uzdě, ale já si normálně připadám jako ta naše fenka co pravidelně na jaro hárá.. Normálně mám i touhy po dalším dítěti, s kýmkoliv :lol: ještě že mám mozek… :mrgreen:
Máte to některá podobné? Připadám si jako fakt blbě.
Anonym, snad z pochopitelnych důvodů :lol:

Já mám jen každoročně jarní únavu :lol:

Uživatel je onlineanupati
Kelišová 6832 příspěvků 15.03.19 23:32

Normálně jo, ale teď na mě jde bohužel akorát viróza :mrgreen: Jinak já si takový ten příval energie a radosti ze života užívám. Akorát to dítě mě nebere,sotva jsem vypiplala mladší…to mám na pár let klid a pak už bude pozdě :mrgreen:

mrav
Nadpozemská drbna 26625 příspěvků 15.03.19 23:44

Taky na mě jde jaro - rád se ohlédnu po pěkné dívce. A kdyby byla ještě volná - :hug: . Jsem sám s malou dcerou. Bohužel, taky na mě sedá jarní únava. :roll: :mavam:

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 16595 příspěvků 15.03.19 23:50

Na mě aktuálně jde jenom bronchitida.

Horká.cokolada
Stálice 60 příspěvků 15.03.19 23:52

Tak to trochu taky znám… Jaro je krásné :srdce: :oops:
A tím nemyslím tu jarní únavu ani bronchitidu :lol:

Janli
Echt Kelišová 8178 příspěvků 16.03.19 00:05

Mám to každý jaro :oops: . Co se divíš? Ač jsme se civilizovali, stále máme prapůvodní instinkty a jaro velí plodit :mrgreen: Kdybych takhle v jarním lese potkala švarnýho hajnýho, tak přede mnou musí utýct na strom. A ani to by mu asi nebylo moc platný… :mrgreen:

pedigka
Ukecaná baba ;) 1967 příspěvků 16.03.19 06:52

V tomhle ohledu na mě jaro nejde. Jsem ráda za to, co „mám doma“.

Hroznej puberťák
Kelišová 6590 příspěvků 16.03.19 08:31

No jasně, mám to tak celý rok :lol: :palec:

martasesek
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 16.03.19 08:43
@Janli píše:
Mám to každý jaro :oops: . Co se divíš? Ač jsme se civilizovali, stále máme prapůvodní instinkty a jaro velí plodit :mrgreen: Kdybych takhle v jarním lese potkala švarnýho hajnýho, tak přede mnou musí utýct na strom. A ani to by mu asi nebylo moc platný… :mrgreen:

tak to tě chci potkat u nás v lese :cert: :lol: :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama