Jde na vztah moc rychle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 16:44
Jde na vztah moc rychle

S kolegou jsme parkrát po praci zašli na pivo. Většinou i s dalšími kolegy, ale i sami. Hned od začátku jsme si rozumněli, stejný smysl pro humor atd. Bylo vidět, že se mu líbím i mi to napsal. No napsal mi jestli nazajdu na jedno, šla jsem. Večer probíhal až moc dobře. Povidali jsme si a dost popili. Notovali jsme si ve spoustě věcí, ale vim jistě, že jsem mu nic neslibila. Nakonec jsme šli k němu přespat (mě už nic nejelo domu). No a tam něco bylo. Víceméně z mé iniciativy. Byl to moc fajn večer i fajn noc. Druhy den jsme si ze sebe dělali srandu, co jsme všechno vyváděli :lol: (byli jsme tancovat). No ale upřímně jsem to nijak vážně nebrala. Jako jo bylo by fajn, kdyby z toho byl vztah, ale to se z jednoho večera nepozná. No on hned další dva večery jestli někam půjdu. Řekla jsem, že jsem unavená, což jsem i byla. Sám od sebe mi koupil cigára. Další den přišel s tím, že nam naplanoval vikend v Německu. Nakonec jsme se domluvili, že je na to už zima. Ale už mi to začalo být trochu divny. V sms mě začal oslovovat zlatíčko… Na to jsem nereagovala. No a ve čtvrtek mi psal, jak to vidim mezi námi. Na to jsem napsala, že to bylo moc fajn ale že je na všechno čas. Na jednu stranu je to vážně fajn kluk, myslim, že by mi s ním bylo fajn, ale fakt mě děsí, jak se na mě upnul. No a po te sms mi přinesl darek, pry dopředu k vánocum. Nejdřív jsem říkala, že ne, ale nenechal si ho vrátit. No a doma jsem ho rozbalila (říkala jsem že to udělam až na vanoce) a je to dost drahej mobil. :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Ghaia
Povídálka 32 příspěvků 25.11.18 16:50

Já budu velmi stručná a povím jenom „ty se máš“ :lol: . Mě nikdy nezaplatili křupani ani večeři a někdo dostává mobil :lol: .

Takhle řadu, asi to, že bude nejlepší si to s ním vyříkat a říct, jak to vnímáš ty. :nevim:

Janli
Kelišová 6804 příspěvků 25.11.18 16:51

Tak ty ses ním vyspíš a pak si stěžuješ, že na to jde rychle? 8o 8o 8o Asi už jsem stará, protože za mejch mladejch let jsme si stěžovaly, že chlap chce moc rychle sex… :think:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27525 příspěvků 25.11.18 16:54

A co bys teda čekala? On se ti líbí, máte něco společného, ty se mu líbíš, už jste spolu spali, jak sama píšeš, bylo to z tvé iniciativy… on tě normálně zve na další rande a kupuje ti dárky… čili takový normální vývoj, když si dva spolu něco začnou… nebo bys raději chtěla, aby si tě nevšímal, vzpomněl si jednou za měsíc a nebo kdybys mu napsala ty, tak by neměl čas a byl unavený a odložil to?
On o tebe evidentně stojí… ale nic tak přehnaného mi na tom nepřijde… to tak lidi běžně dělají, když si spolu začnou…

Prof. Farnsworth
Kelišová 5637 příspěvků 25.11.18 16:54
@Janli píše:
Tak ty ses ním vyspíš a pak si stěžuješ, že na to jde rychle? 8o 8o 8o Asi už jsem stará, protože za mejch mladejch let jsme si stěžovaly, že chlap chce moc rychle sex… :think:

Sex jo, vztah ne - emancipace je tady. Konečně! :mrgreen:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27525 příspěvků 25.11.18 16:54
@Janli píše:
Tak ty ses ním vyspíš a pak si stěžuješ, že na to jde rychle? 8o 8o 8o Asi už jsem stará, protože za mejch mladejch let jsme si stěžovaly, že chlap chce moc rychle sex… :think:
že jo… a pak, kdo na to jde moc rychle… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 38630 příspěvků 25.11.18 16:55
@Janli píše:

jeden sex nic neznamená

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 16:56

Asi bych mo ho měla vratit co? :nevim:

Prof. Farnsworth
Kelišová 5637 příspěvků 25.11.18 16:58
@Anonymní píše:

No hlavně by jsi mu asi měla říct, že spolu nechodíte. On si evidentně myslí, že ano.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27525 příspěvků 25.11.18 16:59
@Anonymní píše:

a jak si teda představuješ, že to bude pokračovat?

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27525 příspěvků 25.11.18 17:01
@Venetia píše:
jeden sex nic neznamená

a kolikrát musí být sex, aby to něco znamenalo?

Hvězda diskuse 38630 příspěvků 25.11.18 17:02
@Anonymní píše:

To asi ano… mohl by to brát jako příslib

Hvězda diskuse 38630 příspěvků 25.11.18 17:02
@Regina Hero píše:
a kolikrát musí být sex, aby to něco znamenalo?

To záleží na zájmu obou

Janli
Kelišová 6804 příspěvků 25.11.18 17:04
@Prof. Farnsworth píše:
Sex jo, vztah ne - emancipace je tady. Konečně! :mrgreen:

Doufám, že víš jak se emancipace řekne česky? Nemoc šílených krav…

Paola21
Závislačka 3635 příspěvků 25.11.18 17:08

Je z tebe hotovej… Každopádně nenech se do ničeho tlačit a znovu mu zopakuj, že potřebuješ víc času.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Podezřelí z vraždy pumpařky u soudu: Já tam nebyl! křičel jeden z nich

Měla v chladnokrevné popravě pumpařky Jany prsty i těhotná přítelkyně vraha... číst dále >

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >