Jde nám 14 měsíc a nechce se nám capkat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Barushacek
Kelišová 6702 příspěvků 27.11.08 11:18
Jde nám 14 měsíc a nechce se nám capkat

Holky hojs!!
Vím,že máme spoustu času,ale ráda pokecám s mamčama,jenž mají podobně naladěné dítka.
Naše malá je hrozně šikovná,umí spoustu slov,krásně jí,spí.Jen chodit se jí nechce.Teda samo všude se staví a pochoduje kolem nábytku atd…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.08 12:20

Ahojky! tak kamarádky holčička začala samostatně chodit až v 17 měsících, ale taky už žvatlala a celkově byla a je velmi šikovná. Jiné kamarádce začala holčička chodit už v 10měs. a od té doby lítá jako poděs, ale vůbec se nerozmluvila a teď jí je 20 měsíců. Prostě každá je zaměřená na něco jiného. Hanka

Potápka
Extra třída :D 10054 příspěvků 27.11.08 12:31

Naše Rozárka začala chodit v 15 měsících. Čím víc jsem se jí snažila donutit, aby chodila sama, tím míň se jí chtělo, Tak jsme tomu nechali volný průběh a najednou během týdne běhala jak čert.
Kamarádky holčička začala chodit v 17 měsících, takže to vůbec neřeš. Já vím, že je to těžké, obzvlášt když stejně staré děti okolo už běhají, ale ty třeba zase tak pěkně nepovídají, nebo neumí něco jiného :wink:

terik
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 27.11.08 12:57

Ahoj,

starsi dcera zacala chodit v 16ti mesicich. Mesic pred mym druhym porodem. A to kolem nabytku chodila od 10ti mesicu!!! Proste dlouho sbirala odvahu. Taky jsem si vsimla, ze proste byla sikovna na neco jineho. V 17ti mesicich mluvila ve vetach a bylo ji i rozumet co rika.
Takze klid, ono to prijde.

Terik

Simpanova
Kelišová 5044 příspěvků 27.11.08 12:58

Ahoj,

kamarádky holčička začala chodit až v 18 měsících, ale krásně mluvila a byla i manuálně zručná.
To my jsme si vybrali oboje - Matyáš začal chodit ve 14 měsících a do 3 let mu nebylo rozumět ani slovo :D (ale zato už teď umí přečíst třímístný čísla, tak si rozhodně nemůžu stěžovat)
Každý dítě to má fakt jiný. Počkej, dej malý čas, však ona se rozchodí. Ani na našem čertovi ani na kamarádčině holčičce rozhodně není poznat, že začali chodit později, oba lítají jak čamrdy :)

Tereza

Barushacek
Kelišová 6702 příspěvků 27.11.08 13:14

jojo,holky já ví,že je každý dítko jiný :D už mám třetí mimi a všechny pozdě začly provozovat chůzi :D no ale vypadá to,že Anynka bude z mých ratolestí v tomto poslední.Já tyhle pokroky děsně prožívám,jsem prdlouš.
NĚjak jsem se těšila,že nám dá pod stromeček dárek v podobě svého capání leč zřejmně to nevyjde. 8)

Potápka
Extra třída :D 10054 příspěvků 27.11.08 13:52

Neklesej na mysli, do vánoc je ještě daleko :wink:

meowth
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 27.11.08 13:56

ahojky,
taky jsme to tak mely! Emmca cca od 11mesicu chodil akolem nabytku a sama chodit zacala az v 15-ti mesicich ;) jinak byla strasne moc sikovna. nadherne mluvila atd. jen na chozeni byla opatrna… ted uz je velka holka a nikdo by nepoznal jestli zacala chodit v 9-ti mesicich nebo v 15-ti ;)

Alenka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 27.11.08 14:05

No, my dnes slavime rok a ten lenoch este ani neleze, nesedi, takze o nejakem chozeni nemuze byt ani rec. Takze se v klidu radim mezi ty opozdilce. Ja si uz ani nemalovala nejake chozeni, ja se jen tesila, ze u toho dortu bude aspon sedet…Noo tak aspon se nebude cachtat v tom rozpoustejicim se snehu v zime a hezky se rozbehne az na zeleny travnik :D

Amira
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 27.11.08 15:59

Ahoj, my máme doma taky lenocha, kam potřeboval si dolezl, takže začal až v 15-ti měsících, takže bych byla v klídku a užívala si chvilky, kdy se nemusíš tolik za mrňouskem honit :lol:
Alenčinu mimískovi vše nejlepší k narozeninám :lol:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 27.11.08 18:16

Naše Anežka začala chodit samostatně na 14 měsících, mluvit téměř na dvou letech. Do té doby neřekla skoro nic, ale pak to šlo dost rychle. Teď je jí o půl roku víc, mluví krásně ve větách, skloňuje i časuje, umí zpaměti několik básniček a písniček, je jí celkem dobře rozumět a zrovna dneska mi teta z jeslí říkala, že od odpoledního spinkání nezavřela pusu. Do těch 14 měsíců jsem si užívala relativního klidu, že jsem za ní nemusela pořád běhat. Teď je velký problém dostat ji na kočár, kočárek už téměř nepoužíváme, ale zato je náročné se s ní někam dostat na čas. Takže všechno má své :).

Noona
Závislačka 2870 příspěvků 29.11.08 06:58

Ahojky :D
Jen jsem ti chtěla ukázat tu druhou stranu. Moje dcerka chodí sama od 10ti měsíců a doteď nemluví :evil: :evil: :evil:
Raději bych tisíckrát brala,, ať začne chodit v roce a půl než aby ve dvou letech měla aktivní slovní zásobu 20slov a šmitec :evil:
Od 10ti měsíců lítá jak poděs a na nějaký hraní, čtení, povídání prostě nemá čas ani chuť :roll: Ale šplhat mi po fíkusu nebo mi dělat na klíně holubičku, na to by jí užilo :roll:

Takže buď ráda :wink:

Barushacek
Kelišová 6702 příspěvků 29.11.08 21:11

:lol: :lol: :lol: :lol: No my už myslím povíme víc než třicet slov..ne úplně dokonale ale jo..je nám 13,5 měsíce :D
Dnes stála poprvé bez držení asi 2,5 sekundy. :lol:
Joo a knihy??Tak to je její doména..učiněný knihomol :lol:

Lucilka
Extra třída :D 12419 příspěvků 01.12.08 19:25

Baru ahoj, Honzík chodí kolem nábtku už od srpna, 1. listopadu udělal sám dva kroky a my se radovali a dnes přesně po měsíci přešel obývák i pokojík a šel až do předsíně tak jsem myslela že už to přišlo-no a už se mu zase nechce.
Je to sice kecal a pusa mu jede celý den, ale jak se mu do něčeho nechce-nikdo s ním nehne. Asi je trošku líňoučký.
Taky to prožívám, hlavně když kolem všichni chodí a pak některé mamči kolem kroutí hlavou že jako ještě nechodíme a chlubí se odkdy chodila jejich dítka a tak. Ale my to doženem a jednou ještě všechny předhoníme že Baru :wink: :wink: :wink:

Barushacek
Kelišová 6702 příspěvků 01.12.08 20:07

No jéje Lucilko,za rok na:,–(íme sprint a uvidí jak pofičíme.. :lol: :lol:

Ale prožívám to děsně..to je mazec..a tak to bylo i u Danka a Barči..prostě jsem ťuky,ťuk :lol: :lol:

Lucilko,ale vy už vlastně chodíte..my ještě samy neudělaly ni jeden krok.. :cry:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >