Jde zabít hnidy?

58876
8.2.20 10:30

Jde nějak zabít hnidy?

Je nějaká metoda, kterou zahubim hnidy? na šamponech píšou, že jsou i na hnidy, ale podle všeho, co čtu, jsou k prdu, Vybírám, vybírám, už hodiny. Ale pravděpodobnost, že tam zůstane alespon jedna se rovná 1000%. Žehlim, ale k hlavě se nedostanu,

Takové ty slivovicové zábaly? Jsou k něčemu?
Co nějaké ty psí dryjáky, ty je zahubí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2057
8.2.20 10:33
@Lama Lama píše:
Je nějaká metoda, kterou zahubim hnidy? na šamponech píšou, že jsou i na hnidy, ale podle všeho, co čtu, jsou k prdu, Vybírám, vybírám, už hodiny. Ale pravděpodobnost, že tam zůstane alespon jedna se rovná 1000%. Žehlim, ale k hlavě se nedostanu,Takové ty slivovicové zábaly? Jsou k něčemu?
Co nějaké ty psí dryjáky, ty je zahubí?

Nemám zkušenost, ani praktiku, ale slyšela jsem že funguje vlasy vyžehlit žehličkou, že je to spálí, ale jak říkám nevím to jistě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.20 10:36

@Lama Lama kolegyně dcera měla vši a stačilo důkladně prezehlit vlasy a zbavila se i hnidu :nevim: zehlis sobě nebo dítěti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.2.20 10:37

Alpa, ocet 1:1 Dát na noc do sáčku a ráno vydrhnout a vycesat. 100%%%% jediné co nám pomohlo. A to jsem vykoupil lékárnu snad za litr :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
11985
8.2.20 10:37

Šampon pro psy. Pro kůži na hlavě je to lepší než alkoholový zábal. Hledej ortosan či difusil v zoo potřebách a nebo u veterinářů. Jde objednat přes internet.

Účinná látka je zakázaná v humánní medicíně a drogerii, ve vysokých dávkách je toxický a nejspíš i karcinogenní. Jedno použití nic neudělá, pokud člověk nezjistí, že je na tu látku alergický, ochrání si oči a nebude to popíjet a nenechá to na hlavě déle, než nějakých 20 minut.

Nebo horko- tedy kulmovat/žehlit hodně u hlavy - ale otázka je, jestli si člověk dřív spálí kůži a nebo hnidy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
735
8.2.20 10:38

Nám se osvědčil všiváček ze stránek bezvsi.cz
Doporučuju i načíst pár článků a postupovat opravdu tak, jak paní doporučuje. Základ je pravidelnost. Kontrolovat pořád, pořád, pořád dokola a tím pádem to zachytit a likvidovat včas. Kombinovaný zábal slivovice+olej+tea-tree jsme taky zkoušeli. Pomůže, ale vyčesání nenahradí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12512
8.2.20 10:39

Psí šampon bych zkusila, ale jestli je zlikviduje všechny, těžko říct. Ty bestie už jsou celkem odolné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3453
8.2.20 10:40

Nám pomohl sprej hedrin napoprvé bylo pryč všechno ještě jsem pak zkoušela vyčesávat a nic jsem už nenašla jen jsem po týdnu pro jistotu použila ještě jednou :D šampon pro psy jsem předtím zkusila dvakrát a bylo to k ničemu

Příspěvek upraven 08.02.20 v 10:42

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.20 10:40

Souhlasím se samponem pro psy. Spolehlivě vždy vše zlikvidoval po jednom, dvou umytí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.2.20 10:52

U nás psi šampon atd nezabral…

• Nahlásit
  • Citovat
11856
8.2.20 10:56

Za mě nejlepší namazat hlavu kokosový olejem a s trochou Alpy, zabalit folii a ručníkem a nechat… Pak vycesat a umýt a je klid ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1231
8.2.20 10:59

U nás zabral Paranit z lékárny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.20 11:15

Vse na bazi oleju… poradne namazat na vlasy zabalit a nechat pres noc klidne.. muze to byt kokosovy olej napriklad oni se ty potvory udusi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58876
8.2.20 12:26
@ludmilaadamkova píše:
Vse na bazi oleju… poradne namazat na vlasy zabalit a nechat pres noc klidne.. muze to byt kokosovy olej napriklad oni se ty potvory udusi.
I hnidy? Podle mě to na ně nefunguje
@Jitul.kaaa9 píše:
@Lama Lama kolegyně dcera měla vši a stačilo důkladně prezehlit vlasy a zbavila se i hnidu :nevim: zehlis sobě nebo dítěti?

Dítěti. Ale nedostanu se až k hlavě.

Sebe uvažuju, že vemu strojkem a bude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.20 12:42
@Lama Lama píše:
Dítěti. Ale nedostanu se až k hlavě.Sebe uvažuju, že vemu strojkem a bude

No já bych žehlila a zkusila ten hřeben všiváček :nevim: stříhání až jako poslední variantu, pokud toto nezabere :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama