Jde někde na internetu zjistit seznam všech ulic ve městě?

304
13.7.15 22:48

Jde někde na internetu zjistit seznam všech ulic ve městě?

Dobrý večer všem,

snažila jsem se to vygůglit, ale absolutně se mi to nepodařilo. Jde někde zdarma na internetu zjistit seznam (ideálně abecedně) všech ulic v daném městě atd?

Je tu někdo kdo poradí?

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8959
13.7.15 22:52
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3772
13.7.15 22:52

@Anna Ada A ve kterém městě?…třeba Ostrava to má - http://www.ostrava.cz/….12.2014.pdf

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
13.7.15 23:00
@Lejaa píše:
http://www.psc.cz/ :nevim:
@Jannnča píše:
@Anna Ada A ve kterém městě?…třeba Ostrava to má - http://www.ostrava.cz/….12.2014.pdf

jedná se o malou obec ve středočeským kraji, spíš větší vesnici, ulic má ale hodně…dostala jsem jednu adresu a nevím jak ale pamatuju si že ta ulice začíná předložkou a vím i číslo popisné a i vchod, ale těd si prostě nevzpomenu jako naschvál na tu ulici…ale měla takový název, že jakmile bych to uviděla hned by mě to trklo…

jinak zkoušela jsem to psč a tu ulici jsem tam nenašla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
13.7.15 23:03

Projela jsem i územně identifikační registr a nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
13.7.15 23:05

@Anna Ada
a jsou to oficiální názvy ulic?
My taky bydlíme na vesnici, je tu spousta ulic, ale ani jedna není ofociální, přestože se jim tak říká asi 100 let:) Adresa je pak pouze název obce a č. p.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3772
13.7.15 23:07

@Anna Ada a proč si nenajedeš na mapy.cz a vesnici si zvětšíš tak, aby se ti názvy ulic objevily?…malá vesnice asi seznam ulic nikde mít uveden nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
13.7.15 23:08
@Jannnča píše:
@Anna Ada a proč si nenajedeš na mapy.cz a vesnici si zvětšíš tak, aby se ti názvy ulic objevily?…malá vesnice asi seznam ulic nikde mít uveden nebude.

no protože to nemůžu najít…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6535
13.7.15 23:09

@Anna Ada
Tak zkus Mapy na Seznam.cz, do kolonky hledání zadej název obce a to číslo popisné a většinou vyjede nabídka několika ulic, kde se takové čp. nachází, tak třeba Ti to hodí i tu Tvoji ulici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3772
13.7.15 23:11

@Anna Ada Můžeš mi do SZ napsat název vesnice, číslo popisné?…zkusím taky pohledat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
13.7.15 23:12
@Lejaa píše:
@Anna Ada
a jsou to oficiální názvy ulic?
My taky bydlíme na vesnici, je tu spousta ulic, ale ani jedna není ofociální, přestože se jim tak říká asi 100 let:) Adresa je pak pouze název obce a č. p.

bylob to na faktuře :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
13.7.15 23:15
@IvaB píše:
@Anna Ada
Tak zkus Mapy na Seznam.cz, do kolonky hledání zadej název obce a to číslo popisné a většinou vyjede nabídka několika ulic, kde se takové čp. nachází, tak třeba Ti to hodí i tu Tvoji ulici.

zkoušela jsem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
13.7.15 23:23
@Jannnča píše:
@Anna Ada Můžeš mi do SZ napsat název vesnice, číslo popisné?…zkusím taky pohledat.

číslo popisné asi né…pokud je náhoda blbec tak se jedná o našeho známého ze zahraniíčí (manžel je cizinec), ale pokud né, tak se jedná o potencionálního zákazníka a to by nebylo dobré.
Nápíšu jen obec a jak ulice začíná či končí jo?
děkuji předem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
13.7.15 23:29
@Jannnča píše:

máte SZ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3772
14.7.15 00:59

@Anna Ada Zaslala jsem do SZ odpověď :hug: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama