Jde o krizi? Má vztah cenu nebo rozchod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 15:30
Jde o krizi? Má vztah cenu nebo rozchod?

Zdravím vás, jdu sem pro radu jelikož já už nevím co dělat… Jsme spolu s přítelem přes 2 roky, zásnuby proběhli také. Jde o to, že na začátků vztahu byl zlatej, říkal mi napřímo jak mě miluje, psal mi smsky jak se na mě těší, když jsem brečela hned mě objímal a neustále opakoval jak je tu pro mě. Teď? Za den 3 pusy, miluju tě mi sám od sebe neřekne, když si píšeme tak jsou to podle něj „kraviny“ a to jde o úplně obyčejné věci. Když jsem kolikrát brečela protože jsme se hádali a neustále mě obviňoval ze všeho, jen prostě seděl a nic… Pro obejmutí si musím přijít. Když s ním chci něco probrat tak jsou to kraviny, sr*čky a bůhví co, furt se v něčem štourám a to chci jen vědět kde je chyba… Doma má uvařeno, uklizeno, nic mu nezakazuju, může si dělat co chce… Včera mě dokonce obvinil, že jsem mu lezla na fb (což samozřejmě není pravda) a blokla nějakou holku, dozv3děla jsem se že si sní píše (to jsem taky jak tak zkousla) ale nejvíc se mě dotklo, že když mu to ta holka psala v smsce tak ani na chvilku ho nenapadlo že já to nebyla a prostě mě postavil před hotovou věc, že jsem to byla já… (Kolikrát mu tak vlezl někdo jiný, že se tam naboural ale pokaždé to svedl na mě) :,(

Reakce:
Mína.Ell
Nováček 8 příspěvků 25.04.19 15:38

No asi takhle… Takového by sis chtěla vzít? Trávit s ním život? Když tě má na salámu? Asi ne, že…
Zkusila bych si s ním promluvit, že cítíš a vidíš takovéhle změny a když to bude bez odezvy, zamávala bych mu :mavam:

Premek_Orac
Závislačka 4974 příspěvků 25.04.19 15:40

Ahoj,
asi sama cítíš, že to co popisuješ má daleko do fungujícího vztahu. Přijde mi v pořádku, že má kamarádku či kamarádky, ale neměly by mít před tebou přednost.
Co se objímání, něžností týká, tak je asi minimum vztahů, kdy se dlouhodobě provozuje v míře jako v počátcích vztahu, ale chybět by nemělo. Je to moc důležitá součást.
Stejně tak je špatné, když věc, kterou ty rozebírat chceš, nebo je podle tebe k řešení, on odmítne sprostým slovem. Nikdy by parner neměl být takto lhostejný k tomu, co ten druhý vnímá.
Vycházíme ale z tvého subjektivního pocitu, bylo by zajímavé znát názor partnera.
Není asi lepší věci, než si v klidu, bez hádky promluvit, co vnímáte na tom druhém jako to dobré ve vztahu, co vám nevyhovuje. A říci si, jestli se to může zlepšit, nebo ne. Pokud ne, nemá cenu čekat, zda to někdy překonáte. Nejspíše totiž ne.

Meredithx
Kecalka 278 příspěvků 25.04.19 16:18

2 roky jsou krátká doba. Asi se už odmiloval.

Lama Lama
Hvězda diskuse 52606 příspěvků 25.04.19 16:19

Rozchod. Bude mít klid od hysterky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 16:36
@Lama Lama píše:
Rozchod. Bude mít klid od hysterky.

mohu se zeptat v čem jsem hysterka? Kvůli tomu že s ním chci řešit chyby? Nebo snad kvůli tomu že se mě dotklo to obviňování? Aha :potlesk:

Lama Lama
Hvězda diskuse 52606 příspěvků 25.04.19 16:38
@Anonymní píše:
mohu se zeptat v čem jsem hysterka? Kvůli tomu že s ním chci řešit chyby? Nebo snad kvůli tomu že se mě dotklo to obviňování? Aha :potlesk:

Ne, tam jsem to nedocetla. Myslím ten začátek, jak ti dá maximálnědve pusy a neříká ti, zete miluje.
Když to docitam dal, tak jo, zda se, že je ujetej taky.

Tichošlápek
Extra třída :D 14352 příspěvků 25.04.19 16:46

Přešla zamilovanost, přišla realita :) je to na tobě, zda ti jeho chování vadí natolik, ze od nej odejdeš. Osobně mi připadá normální, ze už tě tak často neobjima nebo neliba, slzy to samé. Více by mi vadilo jeho bagatelizovani problémů, které chceš řešit.

Beata6
Povídálka 28 příspěvků 25.04.19 19:27

Projevy lásky už nebudou takové jako na začátku vztahu. I když nemusí to tak být, když se snaží oba, ale většinou je. Z tvého příspěvku mám dojem, že zájem o tebe partner moc nemá. A to že řeší nějakou holku z FB, to je taky hovadina, co je na tom, tak jí má bloknutou..už by mi na tom bylo něco divnýho, že mu to tak vadí…Buď ráda, že s ním zatím nemáš děti..

Váš příspěvek
Reklama