Jde o ovulaci? Nepoznám to...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tvyvleckova
Povídálka 23 příspěvků 09.01.18 12:49
Jde o ovulaci? Nepoznám to...

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, zda jde o ovulaci. Mám neskutečné bolesti na pravé straně břicha a k tomu mne ráno píchalo u pupíku. Docela hodně, jelikož jsem se nemohla ani narovnat. Ta bolest břicha je silná. Vystřelující, že se musím v té chvíli zastavit přinejhorším zabalit do klubíčka, aby to přestalo. Výtok je táhnoucí. Jde o to, že jsem zhruba před 2 měsíci vysadila HA a nikdy jsem na sobe ovulaci nepoznala. Je mi to líto, jelikož bych chtěla mimi, ale nevyznám se ve svém těle a nepoznám kdy mám ovu a kdy ne. Máte to některá z Vás taky jako já? Menstruaci jsem měla naposledy 20.12.a mou otázkou je zda ovu už proběhla a může jít o nějaké prvotní příznaky těhu a nebo je to teprve ovu. Mnohokrát Vám děkuju za jakékoliv rady dámy a přeji hezký den :kytka:

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10647 příspěvků 09.01.18 12:54

Mazala bych k doktorovi, jestli to neni slepak.
Jinak ja na sobe ovulaci v zivote nepoznala, mozna cca podle vytoku, ale to az casem. Kdyz jsem to chtela fakt sledovat, merila jsem bazalni teplotu (a u toho se trochu naucila sledovat ten vytok, ale i tak si nejsem vzdy jista).

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 09.01.18 13:04

Ja ovulaci citim, tlaci a poboliva jedna nebo druha strana podbrisku…ale neni to nic hrozneho, ac i o tech pripadech jsem cetla :? Ale byt tebou, pokud to boli az tak, pro jistotu bych sla k dr, aby mrkla…muze to byt ovulace, cysta (kdyz praskne) nebo i ten slepak? Jistota je jistota a a timhle nema cenu si zahravat ;)

Kety28
Ukecaná baba ;) 1758 příspěvků 09.01.18 13:06

Kamarádka má taky podobnou bolest a je to ovulace… může to být ale i něco jiného… kup si v lékárně dr max ovulační testy a zkus to… měla bys mít silnou i tu testovací čárku jako tu druhou… :mavam:

Tvyvleckova
Povídálka 23 příspěvků 09.01.18 13:19

Super holky, děkuju Vám za rady. :kytka: každopádně si koupím ovu test a podlě toho uvidím zda jde o ovulaci a kdyby ne, migám k doktorovi ;)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 09.01.18 13:20

Ono pokud uz je to ovulace, tak ti to mozna neukaze…silny je myslim den pred ovulaci…ja teda nedelala, ale co jsem tak pocetla :nevim: ja bych sla k dr hned, jistota je jistota a nez neco zanedbat ;)

Kety28
Ukecaná baba ;) 1758 příspěvků 09.01.18 13:23

@Kukacka123 no možná nebude tak silná testovací čárka jako ta druhá, ale bude hodně výrazná… jinak já třeba měla ovulaci v den pozitivního testu… není pravidlo, že je až za 24 hodin, já měla pozitivní test ráno, večer už slabší… takže ovulace proběhla asi večer no… od té doby netestuju, protože se zadařilo :) ale bývá to časté, že je ovulace ten samý den

Tardulka
Závislačka 3609 příspěvků 09.01.18 13:41

Občas jsem měla velké ovulační bolesti. Jednou i s trochou krve. Ale obecně ovulační pobolívání mám každý měsíc a spolehlivě jí poznám. Velké bolesti, ale náhlé a přešly cca po hodině, jsem měla když mi praskla cysta. To jsem myslela že umřu jak to bolelo. Ale to bolel celý podbříšek. Při otěhotnění, 4×, jsem nikdy velké bolesti neměla. Jen malé jakoby menstruační pobolívání.

pandoslava
Kecalka 125 příspěvků 09.01.18 13:41

Mívám to taky tak. Když jsou bolesti napravo, kolikrát se děsím slepáku. Vždycky mi ale pomůže teplá vana a při nejhorším paralen, bolesti netrvají nikdy déle než pár hodin. Párkrát to byl fakt mazec, chodila jsem v předklonu, bylo mi i špatně od žaludku. Vždycky to začne pocitem nafouknutého zvětšujícího se balónku v podbřišku, který tlačí. Někdy mi pak bolest vystřeluje až do třísel, nohy…Důležitá poznámka: Mám zjištěnou endometriózu a nevím, jestli to s tím nesouvisí…:-(

Tvyvleckova
Povídálka 23 příspěvků 09.01.18 14:05
@pandoslava píše:
Mívám to taky tak. Když jsou bolesti napravo, kolikrát se děsím slepáku. Vždycky mi ale pomůže teplá vana a při nejhorším paralen, bolesti netrvají nikdy déle než pár hodin. Párkrát to byl fakt mazec, chodila jsem v předklonu, bylo mi i špatně od žaludku. Vždycky to začne pocitem nafouknutého zvětšujícího se balónku v podbřišku, který tlačí. Někdy mi pak bolest vystřeluje až do třísel, nohy…Důležitá poznámka: Mám zjištěnou endometriózu a nevím, jestli to s tím nesouvisí…:-(

wow…tak to jsi me ted sokovala 8o taky mi to vystreluje do trisel…radeji si zajdu k lekari…s tou endometriozou jsi me vydesila 8o kazdopadne ti dekuju. Mam to uplne jako ty. Neni to poprve co meto tkhle boli…a ta endometrioza, lze vylecit? slysela jsem, kdyz zena ma endometriozu, tam ma malou sanci otehotnet :-( je to pravda? :-(

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 09.01.18 14:11

@Kety28 jasny, jak rikam, ja se sama netestovala, nebylo treba :srdce: jen jsem o tom cetla :nevim: ja mela taky ovulacni bolesti, ale kdyby to bylo az tak, ze bych se nemohla ani narovnat a vystrelovalo to kolem pupiku a do trisel, jak pise kousek nade mnou zakladatelka, sla bych k dr radsi i tak…at ma jistotu ;)

Kety28
Ukecaná baba ;) 1758 příspěvků 09.01.18 15:00

@pandoslava to určitě souvisí, bála jsem se, že endometriozu mám taky, mám o tom hodně načteno, příznaky jsou velká až extrémní bolest při menstruaci a často i při ovulaci… ale někdo na ty bolesti trpí asi i normálně

pandoslava
Kecalka 125 příspěvků 09.01.18 16:40

@Tvyvleckova Syn byl počat přirozeně i přes endometriózu - po 10 měsících snažení. Léčba je operace a hormony, já byla na operaci, ale hormony jsem pak nesnesla, strašně jsem z nich zvracela a hubla a plešatěla a všechno možné, takže mi je vysadili a endo se vrátila hned další cyklus. Změnila jsem komplet životosprávu a stoplo se to, otěhotněla jsem. Teď se po dlouhém kojení endo stejně vrátila. Snažíme se nově o druhého prcka a uvidíme, jestli se zadaří :)

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 09.01.18 21:34

@Tvyvleckova Jak dlouho jsi brala HA…Protože práve HA je prevenci endomtriozy, asi bych se toho až tak nebála, spis bych to tipovala na tu ovulaci pokud je pritomný táhlý výtok

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >