Jde o promiskuitu? Co si o tom myslíte ?

8
13.5.16 12:50

Jde o promiskuitu ? Co si o tom myslíte ?

Ahojky, protože jsem s této situace vyvedená hodně z míry zajímal by mě váš názor.
Mám bratra, chodí s holkou no holka asi 32 tel. Nedávno se mi svěřil, že se asi rozejde. Zeptala jsem se na to proč. A jeho odpověď mě teda vyrazila dech. Chodí s ní asi 1,5 roku a před nedávnem se mu prý svěřila ohledně její minulosti. 5ekla mu že před ním byla taková nevázaná, třeba že chodila i s 3 klukama najednou, nebo že si rozdávala sex ve třech s více muži, a pravidelně když jezdila za mlada na dovči, tak se nechala balit nějakýma italama a podobně. No a když se teda brácha zeptal kolik jich asi bylo, odpověděla že asi 40 nebo 50, že si to nepamatuje přesně. Navíc pry než se poznali pár měsícu před ním, se nechala sbalit na discu od dvou a šla s nima na hotel, kde si to opět dali ve třech. A radši že mu to řekla sama, než aby se to dozvěděl od jiných, jsem na
malým městě. No a prý mu řekla, že to byla minulost a že teď chce být s ním. ptal se mě ženský co já na to, tak jsem mu řekla ať ji nechá být, že to není dobrý. No a trošku jsme se pohádali. Nelíbilo se mu jak o ní mluvím. Tak by mě zajímao, jak by jste na to reagovali, třeba vy.
Bára

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35461
13.5.16 12:54

1. Takové množství už je podle mě přes míru.
2. Dokonce mu to sama řekla, je to minulost. Teď je jen ve vztahu s ním?
Záleží na něm, buď to překousne, nebo ne. Je to asi jako by se ti někdo svěřil, že třeba bral drogy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6639
13.5.16 12:55

Řekla bych, ať se řidi srdcem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.16 12:57

Já bych tak rychle nesoudila. Důležitá není minulost, ale přítomnost a pokud jsou spolu spokojení… Pro mě by tohle nehrálo roli. Můj partner spal i s muži, já i on jsme byli několikrát (ještě každý zvlášt) v trojkách a dělali jsme různé nepublikovatelné věci a teď jsme spolu naprosto spokojeni už dost dlouho, vychováváme děti a nemyslím si, že by nás to nějak poznamenalo nebo by nám to chybělo. O to pestřejší intimní život máme teď spolu i sami dva ;)

• Citovat
  • Nahlásit
306
13.5.16 12:57

Baruško ja byla před svatbou stejně divoká ne Li víc :D teď je semne nejvzornější ženuška a maminka. Co bylo před tím nereste a soustřeďte se na to co bude :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9720
13.5.16 12:59

@dvojče81 trošku jeho věc ne :nevim: jestli ji má opravdu rád bude s ni je to minulost, zase tak hrozná není jsou horší :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
13.5.16 13:00

Pokud neni nejaka erotomanka, tak zase ma jistotu, ze si zkusila hodne moznosti a nebude ji to lakat treba v manzelstvi :mrgreen:
Nicmene je to opravdu na nem, pokud ji veri, je s ni spokojeny, tak proc ne? Kazdy asi udelal nekdy neco, co si nechce uz pripominat a i kdyz holka byla vylozene cila, tak tohle obdobi muze mit uz za sebou a je zklidnena. Kolik ji je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
13.5.16 13:01
@terka33pol píše:
Baruško ja byla před svatbou stejně divoká ne Li víc :D teď je semne nejvzornější ženuška a maminka. Co bylo před tím nereste a soustřeďte se na to co bude :)

Jenže je to můj bráška, a já jí teda od té doby moc nemusím. Navíc jí to nemůžu ani říct, proč se s ní moc nebavím, protože bych ho shodila. Já taky nejsem puritánka, ale že skočí do postele hned s někým na discu, mi nepřijde normální. A on je z ní zmatenej, hledá už ženskou se kterou by mohl založit rodinu a nějak se mu to rozpynulo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4605
13.5.16 13:05

Taky bych tak rychle nesoudila. Mám podobnou kámošku. Měla za život už fakt hodně chlapů a ve věku 32 let jen 2 vážnější známosti. Fakt jí bylo jedno kde ty nohy rozhodila a kolik jich bylo. Ale je to fajn holka. A jsem si jistá, že kdyby našla chlapa pro život, neměla by problém s věrností.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.16 13:06

Tvůj bratr je hlupák, chtít se rozejít s holku po roce a půl jen proto, že teď zjistil, že měla divokou minulost?
Mám kamarádku, která měla sexuálních partnerů jednou tolik, ta tedy měla dost rozumu, aby to nynejšímu partnerovi neřekla, ale je z ní spokojená ženuška na mateřské, mají krásné dítko a vše jim klape - prostě našla chlapa, kvůli kterému jí stálo za to divoký život pověsit na hřebík. A věřím tomu, že bude v partnerství daleko stabilnější, než nějaké nevyskákané kozy…
anonym kvůli té kamarádce ;)

• Citovat
  • Nahlásit
30568
13.5.16 13:06

No a co, ať se mládí vydovádí, alespoň už zkusila všechno a nezačne blbnout na starý kolena :mrgreen:
Já bych ocenila, že byla upřímná a teď chce být s ním…

a tvůj postoj je dost divný, od té doby ji nemusím, jako proč? Změnila se ona nějak? ne :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10365
13.5.16 13:09

Jee, nevdat se tak brzo, jak ja bych se nechavala prefiknout davem chlapu na diskotekach! Nech ji byt a bud rada, ze se vyradila, taky by to na ni mohlo prijit po 10ti letech manzelstvi, coz nesrovnavam se sebou, jsem vzorna zenuska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
13.5.16 13:10
@dvojče81 píše:
Jenže je to můj bráška, a já jí teda od té doby moc nemusím. Navíc jí to nemůžu ani říct, proč se s ní moc nebavím, protože bych ho shodila. Já taky nejsem puritánka, ale že skočí do postele hned s někým na discu, mi nepřijde normální. A on je z ní zmatenej, hledá už ženskou se kterou by mohl založit rodinu a nějak se mu to rozpynulo

Tvůj bratr není tvůj majetek a to, že nemusíš jeho partnerku, na jejich vztah nemá žádný vliv. Soudila bych spíš podle současnosti, pokud to ona považuje na blbinu z mládí, tak asi není co řešit. Osobně bych se to, že jsem ojela na dovči desítky chlapů, styděla. Na druhou stranu si myslím, že třeba proto, že zkušeností mám dost, netoužím po xxx věcech, jako kamarádky, které to neprožily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
565
13.5.16 13:11

A to je přesně to, proč partnerovi neříkám uplně všechny detaily ze své minulosti… proč taky, co bylo, bylo,… a ona mu to řekla, a už to jede… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25017
13.5.16 13:12

A proč jí teď nemůžeš přijít na jméno, předsudky stranou, je to pořád ta samá žena, se stejnou povahou, stejnými charakterovými vlastnostmi s jakými sis s ní ještě před týdnem dávala kávu, jen navíc teď víš, že v mládí byla skotačivá.
Vážně je tím tak jiná? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat