Jde o psychické týrání, či nikoliv?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 22:48
Jde o psychické týrání či nikoliv?

Dobrý večer, chtěla bych znát váš nazor. Nyní jsem i s naší 11 měsíční dcerou u mých rodičů po posledním incidentu který se stal v neděli. Abych vám trochu popsala co se vlastně u nás stalo. S partnerem (33) jsem se seznámila těsně po rozchodu s bývalým přítelem který mě fyzicky tyral. V době kdy jsme s partnerem začínali chodit jsme byla vdecna za to, že mi do života vstoupil konečně dokonalý muž. Choval se hezky, vše co mi na očích viděl udělal, prostě snovy muž. Jenže jsem zjistila že hned druhý týden našeho vztahu jsem otěhotněla. Vzhledem k situaci jsem si říkala co už, tak mám teď úžasného chlapa tak to zkusíme. Buď to půjde s ním nebo bez něj. Že začátku byl velice pozorný, romantický…. Do porodu naší dcery. Jako by se změnil k nepoznání. Vyžadoval si neustále pozornost. Abych dala příklad tak po celodenním stará i se o malou jsem byla ráda, že si večer na chvíli sednu a odpočinku si. Začal mi nadávat že jak můžu být unavená že teďka se mám věnovat jemu. Samozřejmě součástí věnování se mu musel být i sex. Že začátku jsem to nějak zkoušela a říkala jsem si že fakt se mu asi nevenuji. Postupem času se to začalo vyhrocovat do neunksnych mezi. Buď mě v noci budil na sex a bylo mu úplně jedno ze vstávám k malé. Dokonce mi začal predhazovat bývalé partnery že kdyby mě budili oni tak jim určitě nohy roztahnu.Ted ke konci už to bylo na denním pořádku a než abych poslouchala urážky, tak jsem mu byla po vůli. Začal se se mnou bavit skarede. Dokonce si přesně vzpomněl, jména partnerů které jsem měla, co jsem mu řekla na začátku vztahu. Postupně se to zhorsovalo. Neúnavne telefonáty z práce kde jsem s kým jsem… Teďka jsem u stavu přibližně 50 sms za den. V unaru se stala situace Že začátku vztahu bylo všechno krásné a choval se slušně. Postupem času začal být extrémně žárlivý. Začínalo to šťouranim se v mobilu. Že začátku jsem si myslela že to není nic strašného, že se jen ujišťuje, protože jsme spolu chvíli, ale po porodu dcerky to vygradovalo do neunosnych mezí. Zakazuje mi chodit ven, bavit se s rodinou atd. v unoru, kdy jsem šla k sestřenici si nabarvit hlavu. Vrátila jsem se domů a dva dny poslouchala hromadu urážek typu že mi vlasy smrdí samý č… k a že jsem se byla pelešit bůh ví kde. Že roztahuju každému. Ani jsem nevěřila že takovou slovní zásobu může mít. Každopádně po tom, co se tohle stalo a já se chtěla sebrat a jít pryč, protože jsem byla úplně na dně po těch jeho urazkach mi řekl, že ať si tahnu, ale dcera zůstává u něj, že je stejně rodič jako já a že mi ji nedá. Nepřála bych to nikomu vidět na vlastní oči. Malá plakala on po mě hystericky řval, trepal se že mi ji prostě nedá. Já jsem nedělala scény kvůli malé a snažila se ho uklidnit, ale to prostě nešlo. Nakonec jsem zavolala otci ať pro nás přijede a nakonec se asi trošku vzpamatoval a malou mi předal. Přijela jsem k našim a SMS typu že mu to je líto atd… to už jsem věděla že je zle. Dala jsem mu další šanci že si zajde k psychologové kde taky šel. Jenže místo svého problémů řešil roli otce v rodine. V neděli nastala situace, kdy byl s kamarády na pivo a jeden z nich se zmínil že jsme kdysi spolu chodili. Přišel domů a začalo toco. Nezlobte se že to napíšu takhle na tvrdo, ale jen se pokusím interpretovat jeho slova a aby jste aspoň trošku byli v obraze jak jsem se cítila. Že jsem k…a která dá každému na potkání, že mě měla půlka města a všude kam se mnou vyleze na veřejnost tak mě minimálně jeden z člověku co potkáme m…l Že se mě stitis vůbec na mě sahnout. Jenom abych uvedla na pravou míru ten bývalý partner jestli se tomu dá tak vůbec říct, tak tehdy mi bylo 14 let, nic jsme spolu neměli a je vzdálený bratranec. Pak vzal telefon a začal obvolavat celou rodinu a dal si to na handsfree a chodil za mnou trepal se a řekni jaká jsi hnusná svině, fuj spino jedna z… á, mr.. ts bratrance, beztak chápeš i s bráchou a svoji forem a beztak i s coklama. Řekni jim to jaká si nechutná ubozacka… Po tom co tohle skončilo začal zase nanovo. Řekla jsem mu že odjedu k rodičům. Samozřejmě se zase k… it podle něj. Řekl mi že ať si klidně jdu ale že malá je i jeho a pokud tak moc chci d… t tak malá bude doma. Tu noc jsme Zvládly ještě doma. Ráno za mnou přišel s tím že prostě s tím nedokáže žít že jsem spala s bratrancem (přitom jsem s ním nespala) a že se Teda rozejdeme. Asi 10 minut jsme v klidu řešili rozestehovani a nějak mi to přišlo všechno líto. Dohodli jsme se že Teda to ještě jednou zkusíme. Psychicky vyčerpaná jsem si šla kolem poledne lehnout a on přišel ze chce sex. Já vím jsem prostě blbá ale ten sex byl. Pak usnul a jak vstanu tak zase začal nanovo, že jsem špína a že od porodu jsem Vyzrana jak prase a vypadám jak cuchta. Že to žrádlo co jsem mu udělala na svačinu si mám sežrat sama že je mu ze mě na blití. Připadala jss. Si jak poslední špína na světě. Zavolala jsem rodičům a ti pro mě znovu přijeli. Teď jsem u nich, ale zítra se musím domu vrátit. Neustále vypisuje jak půjde k psychiatrovi, jak to všechno bude zase krásně, jak mě nemiluje. Na otázku jak může takhle jednat s člověkem kterého jak on říká miluje mi nebyl schopný odpovědět. Jen řekl že vím jaký je a že to tak nemyslel. Dnes mi vol al a byla jsem ve sprše a slyšela jsem zazvoní telefon až na podruhé tak jsem to zvedla. Zase to samé, dej mi malou k telefonu. Jen aby se ujistil kde jsem jenže malá spala. A zase rozjel to svoje bůh ví kde si že mi nejsi schopna zvednout mobil atd. Nevěřím mu ani to, že to myslí vážně s tím psychiatrem, ale myslíte si že by bylo. Možné že by se tohle změnilo? K psycholozce chodí a nic. Spíše se mi to týden od týdne zda byt horší. Připadám si jak služka a matrace na všechno. Všichni mi říkají že tohle je týrání ale prostě nevím co s tím a jestli vůbec o týrání jde. Mám strach se vrátit s malou domu, ale slíbila jsem mu to že to ještě zkusíme a mám strach. Vůbec nevím co mám dělat. Dal. Pokud to bude trošku možné tak za radu bych bla velice vděčná. Moc děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Kokolina29
Kecalka 147 příspěvků 26.04.19 22:53

To je otřesné, on plní co slíbil? vyhledejte terapeuta, ospod, rosa, je to týrání

Aduš8
Závislačka 4493 příspěvků 26.04.19 22:54

Udělala sis dítě s totálním de. bilem a ještě se k němu chceš vracet. No jasně, on se kvůli tobě změní v absolutního boha. Spadni na zem a vzpamatuj se kvůli malé. Chceš, aby tohle byl vzorec pro její život a jednou žila stejně. Že tobě urážky a ponižování dělá dobře…

Romeon
Kecalka 202 příspěvků 1 inzerát 26.04.19 22:56

Jakou radu? Nikdy více takové hovado! Stačí?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 22:58
@Kokolina29 píše:
To je otřesné, on plní co slíbil? vyhledejte terapeuta, ospod, rosa, je to týrání

U psycholožky byl, ale výsledek zatím žádný.

iamlenka
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 2 inzeráty 26.04.19 23:01

Pritel se nezmění a nic dobrého te sním nečeka. Dej od nej ruce pryc.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 23:02
@Aduš8 píše:
Udělala sis dítě s totálním de. bilem a ještě se k němu chceš vracet. No jasně, on se kvůli tobě změní v absolutního boha. Spadni na zem a vzpamatuj se kvůli malé. Chceš, aby tohle byl vzorec pro její život a jednou žila stejně. Že tobě urážky a ponižování dělá dobře…

Dobře mi to určitě nedělá :(.. Dnes jsem byla po tajnu v zařízení, kde poskytují v těchto situacích azyl matkam s dětmi. V pondělí mi bude volat jejich psycholožka. Řekli mi, ať zatím partnerovi vůbec nic neříkám, že něco řeším. Spíše mi šlo o názor, jestli třeba fakt neprehanim.

Aduš8
Závislačka 4493 příspěvků 26.04.19 23:04
@Anonymní píše:
Dobře mi to určitě nedělá :(.. Dnes jsem byla po tajnu v zařízení, kde poskytují v těchto situacích azyl matkam s dětmi. V pondělí mi bude volat jejich psycholožka. Řekli mi, ať zatím partnerovi vůbec nic neříkám, že něco řeším. Spíše mi šlo o názor, jestli třeba fakt neprehanim.

No, už k tomu chybí jen aby tě chytil pod krkem a začal tě tyrat fyzicky. Tomuhle magorovi ani psychiatr nepomůže.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 23:04
@Romeon píše:

Spíše jsem rozhodnuta po této zkušenosti, už nikdy nikoho. Než věřit, a pak tohle, to raději budu svou pozornost věnovat malé.

jitka 11
Neúnavná pisatelka 19545 příspěvků 26.04.19 23:04

Ano, je to psychické týrání.
Pokud s ním budeš, tak to bude gradovat.
Nejprve možná nějaký čas bude klid, ale potom v ještě větší razanci.
Nedivila bych se, když to řekne i svým kámošům, aby Tě nakonec roznesl na kopytech.
Pokud máš trochu soudnosti a nechceš, aby takový příklad měla i dcera do dospělosti, tak zůstaň u rodičů a časem si najdi HODNÉHO manžela a pro malou skvělého tatínka.
Tohle není TATÍNEK, ANI MANŽEL.
Tohle je zr..a, která se ničeho neštítí,

alilauter
Kecalka 395 příspěvků 1 inzerát 26.04.19 23:08

Teď to napíšu natvrdo. TY potřebuješ pomoc psychologa a urgentne. Žádná ženská si nesmí dát libit ani setinu toho, co sis davas libit ty. Co chceš zkoušet? Za jak dlouho tě zmláti nebo zabije? Okamžitě pryč, k rodičům, OSPOD jak dál pokračovat, aby nemohl k dceři. A toho terapeuta určitě ano, už podruhé sis vybrala chlapa, co tě týrá. To není samo sebou.

Snad to nevyzni zle, ale tady fakt není, co řešit. Mě by chlap zkusil jednou něco takovýho říct a nestacil by se divit, jak rychle bych byla v trapu. Nebo on před barákem a z okna na. něj lítaly jeho věci.

Ella3
Povídálka 14 příspěvků 26.04.19 23:15
@Anonymní píše:

Děláš dobře, rychle od něj pryč…zažívala jsem něco podobného a mě pomohla instituce pro matky a dívky v nouzi..nelituji že jsem odešla, naopak…bylo to sice moooc těžké, začínala jsem od nuly a se dvěmi dětmi ale dneska je mi krásně. Mám nového partnera, úžasného, zázemí a vše co k správnému vztahu patří a v této chvíli čekáme miminko. Jsme spolu už pět let. Špatně už bylo, už bude jenom líp tak se toho nevzdávej a drž se. Kvůli sobě i kvůli maličké..držím palečky :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 23:18
@Romeon píše:
Spíše jsem rozhodnuta po této zkušenosti, už nikdy nikoho. Než věřit, a pak tohle, to raději budu svou pozornost věnovat malé.
@jitka 11 píše:
Ano, je to psychické týrání.
Pokud s ním budeš, tak to bude gradovat.
Nejprve možná nějaký čas bude klid, ale potom v ještě větší razanci.
Nedivila bych se, když to řekne i svým kámošům, aby Tě nakonec roznesl na kopytech.
Pokud máš trochu soudnosti a nechceš, aby takový příklad měla i dcera do dospělosti, tak zůstaň u rodičů a časem si najdi HODNÉHO manžela a pro malou skvělého tatínka.
Tohle není TATÍNEK, ANI MANŽEL.
Tohle je zr..a, která se ničeho neštítí,

On na veřejnosti vystupuje jako tatínek roku. Všem ukazuje fotky jak si hraje s malou v parku a vykládá jak mi doma se vším nepomáhá… Přála bych těm lidem co mu všechno věří, ať vidí jak se chová doma. Člověk mu nemůže věřit ani nos mezi očima. Tak falešného člověka jsem snad nikdy nepoznala. Člověk aby mu pomalu líbal nohy za to že chudáček musí kvůli nám chodit do práce a my si te jeho oběti nevazime.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 23:25

@Ella3
Jen ten azylak je kousek od našeho bydliště, z čeho mám trochu strach. Je to asi 4 minuty pěšky :(. No asi mi nic jiného že začátku nezbyde, než nevylezat ven.. Můžu se jenom zeptat? Měla jsi taky takový stav při odchodu, že ti ho bylo líto? Nebo jenom já jsem magor?

alilauter
Kecalka 395 příspěvků 1 inzerát 26.04.19 23:29

To je klasika. Většina tyranu se na veřejnosti prezentuje takhle výborně. To ti může být fakt ukradene. Zájemcům můžeš sdělit, že je teď volný a můžou si ho domů vzít jako domácí zvířátko. Hlavně se nevracej! Můžeš zůstat nějakou dobu u rodičů? Co na to říkají oni? Můj táta byl sice někdy na zabití, ale zkusit si to na mě nějakej chlap, tak by ho dojel servat a upozornit, že pokud mě ještě jednou kontaktuje, bude toho litovat. A ono by to pomohlo - většina těchhle exemplářů jsou v podstatě strašný poserove…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama