Jde po mně zadaný muž

Anonymní
20.8.20 21:26

Jde po mě zadaný muž

Dobrý den, nedavno jsem se seznámila s pohlednym muzem, je o 15 let starší, mne je 25 a jemu 40, prožili jsme spolu fajn den, pozval mě na veceri, byli jsme potom i ve vířivce, tam doslo jenom k polibku. Bohuzel v mym městě byl jenom na týden a musel hned po tom dni odjet. Dal mi na sebe číslo, a rikal..ze až budu kdykoliv v Praze tak se mám ozvat, a někam zajdeme…už je to týden co je pryč a do teď mi pise hezké a mile SMS, bohuzel ho moc nechapu protože jsem se dozvedela ze je zenatej a má malou holčičku..nevim co si mám o tom myslet :nevim: jestli je třeba nešťastný ve vztahu ze si takhle někoho hledá, nebo mě chce jenom využit na sex..fakt nevim… psal mi ještě ze se za mesic klidne za mnou staví a tak..ze se mu o mě zdál sen ze jsme leželi u vody a td, dokonce mi jeho kamarad rikal ze se mu ani kvůli mě nechtělo domu..proste nevim co si mám o tom myslet když je zenatej..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
414
20.8.20 21:30

Nebud hloupa…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 21:32

Kašli na to! Já jsem si takhle náhodně našla pražáka, chtěla jsem tady na Moravě všechno nechat a jit za nim. Noooo.. hned jak zjistil, ze jsem toho schopna, bylo po lásce :mrgreen: a to ani nebyl zadaný.. Budeš mu dobrá maximálně na sex, nic víc od toho nečekej.

• Citovat
  • Nahlásit
7976
20.8.20 21:34

Fakt nevíš, co si máš o tom myslet ;) rozvede se, opustí svoji malou dcerku a budete spolu sjíždět duhu na jednorožci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11571

:hug: Ten věk tě omlouvá :kytka: Jinak záleží na tobě jestli chceš být jen milenka ženáče, nebo mít opravdový vztah…to by jsi pak musela hledat dál, on ženatý totiž zustane…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Anonymní píše:
Kašli na to! Já jsem si takhle náhodně našla pražáka, chtěla jsem tady na Moravě všechno nechat a jit za nim. Noooo.. hned jak zjistil, ze jsem toho schopna, bylo po lásce :mrgreen: a to ani nebyl zadaný.. Budeš mu dobrá maximálně na sex, nic víc od toho nečekej.

Tyvole, nestras :D :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 21:38

No já premyslela jestli není náhodou rozvedený..ale spis není asi. @Sonarka

• Citovat
  • Nahlásit
430
20.8.20 21:39

Drahá, co si myslet? Jen to nejhorší :D Prostě ženáč, doma má své jisté a venku co si uloví. Můžete být jednou z řady zářezů, chcete-li. Možná z toho kápne ještě nějaká večeře, chcete-li. Víc nečekejte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
20.8.20 21:43
@Anonymní píše:
Dobrý den, nedavno jsem se seznámila s pohlednym muzem, je o 15 let starší, mne je 25 a jemu 40, prožili jsme spolu fajn den, pozval mě na veceri, byli jsme potom i ve vířivce, tam doslo jenom k polibku. Bohuzel v mym městě byl jenom na týden a musel hned po tom dni odjet. Dal mi na sebe číslo, a rikal..ze až budu kdykoliv v Praze tak se mám ozvat, a někam zajdeme…už je to týden co je pryč a do teď mi pise hezké a mile SMS, bohuzel ho moc nechapu protože jsem se dozvedela ze je zenatej a má malou holčičku..nevim co si mám o tom myslet :nevim: jestli je třeba nešťastný ve vztahu ze si takhle někoho hledá, nebo mě chce jenom využit na sex..fakt nevim... psal mi ještě ze se za mesic klidne za mnou staví a tak..ze se mu o mě zdál sen ze jsme leželi u vody a td, dokonce mi jeho kamarad rikal ze se mu ani kvůli mě nechtělo domu..proste nevim co si mám o tom myslet když je zenatej..

Opravím tě, ne bohužel, ale naštěstí. Neblázni, tohle je klišé, kterému se žádná nevyhneme. Co si o tom myslet? Že si dotyčný chce užít, nehledej důvody proč. To je jeho problém, ne tvůj. Je fajn, že se nepotkáváte a tudíž můžeš kontakt utnout bez větších problémů. Anebo? Láká tě? Cítíš k němu něco? Je důvod s ním zůstat v kontaktu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Sybilla2020
20.8.20 21:43
@Anonymní píše:
Dobrý den, nedavno jsem se seznámila s pohlednym muzem, je o 15 let starší, mne je 25 a jemu 40, prožili jsme spolu fajn den, pozval mě na veceri, byli jsme potom i ve vířivce, tam doslo jenom k polibku. Bohuzel v mym městě byl jenom na týden a musel hned po tom dni odjet. Dal mi na sebe číslo, a rikal..ze až budu kdykoliv v Praze tak se mám ozvat, a někam zajdeme…už je to týden co je pryč a do teď mi pise hezké a mile SMS, bohuzel ho moc nechapu protože jsem se dozvedela ze je zenatej a má malou holčičku..nevim co si mám o tom myslet :nevim: jestli je třeba nešťastný ve vztahu ze si takhle někoho hledá, nebo mě chce jenom využit na sex..fakt nevim… psal mi ještě ze se za mesic klidne za mnou staví a tak..ze se mu o mě zdál sen ze jsme leželi u vody a td, dokonce mi jeho kamarad rikal ze se mu ani kvůli mě nechtělo domu..proste nevim co si mám o tom myslet když je zenatej..

Jsi poměrně mladá, takže dej na rady těch, co ti píší: Vykašli se na to dřív, než bude pozdě!!! Utni to hned. On od tebe nic víc než sex chtít nebude. Kdyby měl nějaký větší zájem, vypadalo by to trochu jinak, než jen že by psal hezké zprávy… Né, fakt, kašli na to. Ženatý chlap, ještě s malým dítětem - to by pro tebe byla OBROVSKÁ NEŽÁDOUCÍ KOMPLIKACE. Já vím, že ti zájem chlapa dělá dobře, ale ženatýho s dítětem fakt nechceš.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 21:49

No prave ze mě něco k němu láká ale zase se mi to nezda, neprijde mi to normální uháněl Jinou zenu když je zenatej.. :think: :nevim: @Mija Podzimní

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 21:50

@Sonarka no jinak já mu rikala ze mám v Oraze barák a on mi odpověděl “no tak” jakoze byl “rad@ nebo se spis tak tvářil.. :nevim: fakt je to divny

• Citovat
  • Nahlásit
1592
20.8.20 21:50

Tak jako lepší než kdyby po tobě šel vrah, že jo?  :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2400
20.8.20 22:04
@Anonymní píše:
No prave ze mě něco k němu láká ale zase se mi to nezda, neprijde mi to normální uháněl Jinou zenu když je zenatej.. :think: :nevim: @Mija Podzimní

No jo, tobě ne, ale ženatému, který chce kromě manželky i bokovku to normální připadá.
Poznáš to podle řečí typu " jsem doma nešťastný, nic k ní už necítím, jsme spolu jen kvůli dětem, žena má (oblíbené jsou zdravotní) problémy, jinak bych už s ní nebyl" a podobně.

Pak je ještě jedno vodítko :

• vídáte se zásadně, když ON má čas ( přeloženo - doma něco manželce nakecal a na chvíli se urval)
  • máš být trpělivá a nenaléhat ( na cokoli)
  • UŽ to vážně doma chtěl vyřešit, ale ZROVNA TEĎ se to zkomplikovalo ( od problémového potomka po úmrtí tchyně)

Takže shrnuto - ve 25 se vyprdni na čtyřicátníka, který si chce lehce zpestřit život a hledej kluka na lásku a na život. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 22:11

Ja jsem vdana, 2 deti a nahani me uz tak rok kamarad, zenaty, 2 deti - na sex. Pro me nepochopitelne, nikdy bych se k tomu nesnizila. Ale pisu to, abys vedela, ceho jsou chlapi vseho schopni. Jeho manzelka samozrejme nic nevi.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama