Jde poslat doporučené psaní bez uvedení adresy odesílatele?

14.5.17 14:45

Jde poslat doporučené psaní bez uvedení adresy odesílatele?

Prosím jde poslat doporučeně psaní bez toho abych uvedla odesílatele? nebo maximálně jméno, ale né adresu? Dělá někdo na poště? A bere se to jako oficální třeba dukaz pro soud, že dokument byl odeslán nebo bez adresy je neplatný?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2612
14.5.17 14:47

Ne, vždycky musíš mít i uvedenou zpáteční adresu, klidně úřadovou, PO box, ale prostě tam něco být musí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
afghani
14.5.17 14:52

Nejde, bez toho posta neprebere.tak nevymyslej zadne triky a res situaci primo! muzes maximalne dopis poslat obycejne a nechat si napsat urednici doklad o zaplaceni castky, je tam datum, ale neni to doklad o odeslani dopisu! takze si veci nekomplikuj

• Citovat
  • Upravit
6037
14.5.17 14:57

Tak si tu adresu vymysli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 14:59
@afghani píše:
Nejde, bez toho posta neprebere.tak nevymyslej zadne triky a res situaci primo! muzes maximalne dopis poslat obycejne a nechat si napsat urednici doklad o zaplaceni castky, je tam datum, ale neni to doklad o odeslani dopisu! takze si veci nekomplikuj

aha to situaci neřeší ale děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 15:00
@Karleon píše:
Tak si tu adresu vymysli.

no to moc nechci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
390
14.5.17 15:50

Ahoj, můžeš uvést svoje jméno a místo adresy poste restante, to znamená že pokud by se dopis vrátil, zůstan na poště a ty si ho tam můžeš vyzvednout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 15:53
@joli31 píše:
Ahoj, můžeš uvést svoje jméno a místo adresy poste restante, to znamená že pokud by se dopis vrátil, zůstan na poště a ty si ho tam můžeš vyzvednout.

počkej jakože tam bude jen jméno bez adresy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
390
14.5.17 19:54

@Zahradnice Roku ano, třeba: Petra růžová, poste restante, Praha 1, 110 00. Ale teda přiznám se, že nevím, jestli to může být u odesílatele, tuto informaci jsem nikde nenašla. Zkusila bych to, zda to na poště přijmou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 20:22
@joli31 píše:
@Zahradnice Roku ano, třeba: Petra růžová, poste restante, Praha 1, 110 00. Ale teda přiznám se, že nevím, jestli to může být u odesílatele, tuto informaci jsem nikde nenašla. Zkusila bych to, zda to na poště přijmou.

e restante ale je že to nechají jemu na poště ale mě jde o to abych já měla inkognito adresu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
674
14.5.17 20:53

@Zahradnice Roku pokud nechceš uvést svou adresu tak místo své ulice napiš poste restante, místo města napíšeš název pošty kam se dopis v případě nedoručení vrátí. Tak to myslela @joli31

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
390
14.5.17 21:54
@Brouckova píše:
@Zahradnice Roku pokud nechceš uvést svou adresu tak místo své ulice napiš poste restante, místo města napíšeš název pošty kam se dopis v případě nedoručení vrátí. Tak to myslela @joli31

přesně tak jsem to myslela. Já zkusím zítra zjistit, jestli to tak jde, ale popravdě asi nevím o tom, že ne:D
Na doporučeném dopisu prostě musí být adresa, pokud by se z jakéhokoliv důvodu nemohla doručit, vrací se odesílateli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
afghani
14.5.17 22:22
@Brouckova píše:

To nejde, u doporuč. dopisu není možno uvést poste restante. Zakladatelko, tak to pošli nějakým kurýrem, tam na obálku nemusíš dát svu adresu a dostaneš doklad o odeslání i doručení. I když takovými „tajnostmi“si podle mne komplikuješ život, nevím co řešíš, ale intrikami si člověk moc nepomůže.

• Citovat
  • Upravit
15.5.17 09:14
@afghani píše:
To nejde, u doporuč. dopisu není možno uvést poste restante. Zakladatelko, tak to pošli nějakým kurýrem, tam na obálku nemusíš dát svu adresu a dostaneš doklad o odeslání i doručení. I když takovými „tajnostmi“si podle mne komplikuješ život, nevím co řešíš, ale intrikami si člověk moc nepomůže.

nejsou to prosím pěkně žádné intriky jen bych ráda něco poslala ale nerada bych se odtajnovala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama