Jde poznat čípek na ultrazvuku přes břicho?

Anonymní
29.3.20 10:28

Jde poznat čípek z ultrazvuk přes bricho

Ahoj jde poznat při kontrole ultrazvukem pouze přes břicho, zda se čípek zkrátil a jiné informace? Chci odmítnou vnitřní vyšetření protože jsem ho za 11 dní měla už 3×, protože jsem byla v nemocnici, dnes mě pouští a příští týden mě čeká další kontrola, tak bych tu dnešní vynechala protože neznám lékaře(nechci zbytečně krvácet) a dám přednost své..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

199
29.3.20 10:31

Ahoj, tak me dela kontroly vnitrne, a pak pres ultrazvuk meri stejne jako miminko… Az po tom ultrazvuku mi vzdy rekl, ze cipek je v poradku, tak asi jo, zkus se poptat radeji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8092
29.3.20 10:37

Mě doktor ani v jednom těhotenství vnitřní UTZ nedělal a několikrát mi ukázal jak vypadá čípek a měřil ho. Takže ano, jde to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7524
29.3.20 11:13

Ano jde. Taky mi doktorka obcas nedelala vnitrni vysetreni a pri UTZ pres bricho mi cipek merila a ukazovala, ze je dost dlouhy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
29.3.20 11:27

Jde o to že odcházím na rever protože se tady bude malovat a mě budou neustále stěhovat, jsem tady už jen kdyby náhodou, (mám jen magnesko v tabletách, železo a 4 injekce na s kortikoidy) takže chci vědět že to můžu odmítnou u revezu, dr nemá moc dobre hodnocení a nechci zbytečně krvácet..behem 10 dnů mě to dělali 3× a v pondělí jsem objednaná ke své dr takže do rána to vydržím. Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama