Jde si do života přivolat určitě pohlaví dítěte?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.10.21 14:03

Jde si do života přivolat určitě pohlaví dítěte?

Ahoj holky :kytka:
asi to bude znít zvláštně, v esoterice se příliš nevyznám, ale je nějak možné přivolat si do života například syna? Slyšela jsem konverzaci dvou dam že jsou kolem nás duchové a my máme možnost si je přivolat do života… a tím pádem také přivolat například syna nebo dceru… Snad mi rozumíte co myslím…

Děkuji za jakoukoliv odpověď…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
245
1.10.21 14:07

Nejde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26131
1.10.21 14:10

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1142
1.10.21 14:17

Ne. Genetickou informaci, kterou nesou chlapovi spermie, vazne zadny duch neovlivní. Ani nic jineho. Nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.10.21 14:19
@Maminanamatersky píše:
Ne. Genetickou informaci, kterou nesou chlapovi spermie, vazne zadny duch neovlivní. Ani nic jineho. Nikdy.

Pokud nevěříte na duchy a duchovno, tak nekomentuje diskuze týkající se esoteriky :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
620
1.10.21 14:20

Možná jde, ale proč to případně dělat? Není lepší věřit osudu, že ti přivede do cesty právě to, co je pro tebe nejlepší? Jak říkal Forrest Gump - život je skvělý v tom, že jako bomboniéra, nikdy nevíš, co si zrovna vytáhneš z krabičky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23000
1.10.21 14:23
@Anonymní píše:
Pokud nevěříte na duchy a duchovno, tak nekomentuje diskuze týkající se esoteriky :zed:

Co tlučeš hlavou do zdi? Genetiku nezmění žádná ezoterika a duchovno. Pokud otěhotníš, buď ráda za zdravé miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
@Maminanamatersky píše:
Ne. Genetickou informaci, kterou nesou chlapovi spermie, vazne zadny duch neovlivní. Ani nic jineho. Nikdy.

Hele, taková spermie, co se lekne ducha, fakt nemusí dorazit k cíli včas, čili přenechá své místo jiné spermii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
@Anonymní píše:
Pokud nevěříte na duchy a duchovno, tak nekomentuje diskuze týkající se esoteriky :zed:

Já třeba na duchovno docela věřim, ale v tomhle případě je znalost biologie silnější než víra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.10.21 14:24
@Anonymní píše:

Pokud ty věříš na duchy a duchovno, tak si prostě přivolej, co chceš. Zrovna u pohlaví dítěte máš pěknou 50% šanci. A když to nevyjde, můžeš si říct, že si tě vybrala zrovna tahle dušička, z nějakého důvodu.
Takže tak či onak, všechno bude, jak má :kytka:
Já kolikrát ezolidem tak závidím… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26131
1.10.21 14:27
@Anonymní píše:

Já třeba v něco věřím, ale zrovna tohle fakt žádné duchovno neovlivní, je to genetika a ty nemáš šanci ovlivnit pohlaví dítěte, jeho pohlavi pramení z genů muže, takže ty můžeš dělat cokoliv, klidně obětuj kozu při rituálu za úplňku, ale bude to k ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
1.10.21 14:27

A co když z duchovní, esotericke (…) stránky věci je to tak, ze se nám narodí přesně to miminko, co se nám narodit má a je to mnohem lepší nez kdybychom si poručili jiné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37293
1.10.21 14:39

No a co když budeš přivolávat dceru a přitom vejce ti oplodní Y spermie, budeš pak mít transsexuálku? Já bych neriskovala :-)))))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2126
1.10.21 14:42

@Pudloslava :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jak se říká, na blbou otázku, blbá odpověď :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10753
1.10.21 14:45
@Anonymní píše:

Ať uděláš cokoliv, tak je šance pořád 50/50. To nezmenis a neovlivnis ničím. Jen když vyjde to správný, tak se můžeš poplacat po zádech, jak jsi to super zařídila, že to vyšlo. Jen nezapomeň někomu dát za to duchovno aspoň 2000 v neduchovni měně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat