Jde to být atraktivnější než milenka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

darka15
Kecalka 292 příspěvků 31.07.18 19:13
jde to být atraktivnější než milenka?

Na jednom webu jedna psycholožka radí, že je třeba být atraktivnější než milenka. Já osobně si myslím, že to nejde - už jen lákadlo zakázaného je to atraktivní. A milenka se nemusí starat o domácnost (když už děti má, tak je ráda hodí někomu na bedra) a hlavně se většinou přetvařuje, jak je chápavá. Tohle přece v manželství nejde dělat.

Jaký je Váš názor na to?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Monchichik
Kelišová 5148 příspěvků 31.07.18 19:18

@darka15 Můj názor je ten, že jsem taková, jakou si mě vybral. Když bude chtít milenku, pořídí si jí stejně i kdyby měl doma topmodelku. Co nejde v manželství dělat? Být chápavá? To snad jde,ne? O domácnost se jistě stará i milenka a ne každá má kam odhodit děti.

rokris
Kelišová 6258 příspěvků 31.07.18 19:19
@darka15 píše:
Na jednom webu jedna psycholožka radí, že je třeba být atraktivnější než milenka. Já osobně si myslím, že to nejde - už jen lákadlo zakázaného je to atraktivní. A milenka se nemusí starat o domácnost (když už děti má, tak je ráda hodí někomu na bedra) a hlavně se většinou přetvařuje, jak je chápavá. Tohle přece v manželství nejde dělat.Jaký je Váš názor na to?

Taky si myslím, že toto moc nefunguje. To je tak trochu s křížkem po funuse. Lepší je prevence. :)

Paola21
Závislačka 3536 příspěvků 31.07.18 19:20

MŮj názor je, že když můj muž milenku nemá, tak nemám jak být lepší než milenka. :) Nejlepší řešení. „Přetahovat“ se s milenkou ohledně atraktivnosti kvůli chlapovi-nevěrníkovi by se mi ani nechtělo.

Sany80s
Kelišová 6570 příspěvků 31.07.18 19:20

To určitě nejde.
Manželka může být chápavější, krásnější, ale stále bude ta okoukanější.

darka15
Kecalka 292 příspěvků 31.07.18 19:20
@rokris píše:
Taky si myslím, že toto moc nefunguje. To je tak trochu s křížkem po funuse. Lepší je prevence. :)

Prevence je těžká, když všichni okolo mají a on by tak moc chtěl zažívat ten jejich adrenalin … (ze slz jedné kamarádky, kde to asi nedopadne…)

Monchichik
Kelišová 5148 příspěvků 31.07.18 19:23

@darka15 Tak kdybych mu přišla na milenku, tak si ten adrenalin užije tak, že se mu o tom ani nezdá :cert:

Paola21
Závislačka 3536 příspěvků 31.07.18 19:23
@darka15 píše:
Prevence je těžká, když všichni okolo mají a on by tak moc chtěl zažívat ten jejich adrenalin … (ze slz jedné kamarádky, kde to asi nedopadne…)

Tak ať si jde užívat adrenalin (blbeček) a kamarádka ať si najde lepšího.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8312 příspěvků 31.07.18 19:26
@darka15 píše:
Na jednom webu jedna psycholožka radí, že je třeba být atraktivnější než milenka. Já osobně si myslím, že to nejde - už jen lákadlo zakázaného je to atraktivní. A milenka se nemusí starat o domácnost (když už děti má, tak je ráda hodí někomu na bedra) a hlavně se většinou přetvařuje, jak je chápavá. Tohle přece v manželství nejde dělat.Jaký je Váš názor na to?

Tak se taky udělej zakázaná a adrenalinová.

darka15
Kecalka 292 příspěvků 31.07.18 19:28

Jako být hysterka? A udělat nějakou pořádnou scénu?

Detsa
Extra třída :D 10941 příspěvků 31.07.18 19:30

Možná bych změnil název diskuze na: „Je třeba být ženou pro muže, co má milenku“ ? Bojovat o takovýho muže mi přijde nesmysl, ale neznám teda okolnosti …

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1901 příspěvků 31.07.18 19:31

Tak někdy se stává, že je milenka méně atraktivní než manželka, ale zase to dohání v jiných řekněme oblastech. :D
Znám i ženy, které se neuvěřitelně vzhledově zvedly, když zjistily, že jim partner zahejbá.

Malaga
Generální žvanilka 24699 příspěvků 31.07.18 19:34

tak může být atraktivnější třeba pro jinýho manžela.....

Lama Lama
Hvězda diskuse 49161 příspěvků 31.07.18 19:35

V momentě, kdy už je, to si nemá šanci. Prostě růžové brýle na ní, žerné na to co má doma, aby si dokázal " co mu jako s tímdle, co doma má, asi jinýho zbylo"…

Jako prevence možná…

Hamouzka
Kecalka 110 příspěvků 31.07.18 19:48

Jak bylo řečeno - i kdyby byla manželka sebehezčí, tak se okouká. Manžel ji vidí pořád, milenku ne.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >