Jde to z kopce (vztah)

Anonymní
15.12.20 09:07

Jde to z kopce (vztah)

Ahoj, mám přítele s, kterým jsem 5 let. Je mi 23 a příteli 29 a čekáme miminko. Nebylo úplně plánované, ale antikoncepci jsem už dál odmítala brát a přítel s tím problém neměl.
Chtěl už rodinu a já nic nenamítala tak jsem to nechali na buď a nebo. Vždy jsme měli zvláštní vztah a nikdy nebyl takový, že jsme ukazovali všem okolo jak moc se milujeme. Spíše jsme byli jen my dva a náš vztah nechali jen pro nás.
Nikam jsme moc nechodili a když tak každý sám. Přítel nemusel moje kamarády a často žárlil, já zas nemusela jeho protože mě nikdy nebrali a měli na mě kecy a to mě ani neznali.
Měli jsme ve vztahu spoustu neshod a hádek ať už šlo o jeho bývalou přítelkyní, která mi dělala peklo a roznášela o mě hnusne a nepravdivé drby, moje paličatost, že jsem.si dělala co jsem chtěla a přítelův názor mě nezajímal. Ale čas plynul dál a my si vztah nastavili tak aby nám fungoval, nemáme žádné tajnosti, mluvíme spolu na rovinu, bydlíme spolu, vzdala jsem se víkendových večírků protože teď už vím, že nám to neprospívalo, přítel se vykašlal na kamaráda jen kvůli mě protože on i jeho přítelkyně se nám pletli do vztahu a neměli mě rádi. Začali jsme trávit spoustu času jen spolu a mě to vyhovovalo a ve vztahu se nenudila a naopak byla ráda jak nám to klape. Dělal mi radost různýma gestama a já zase jemu, začali jsme se více vídat s rodinou. Ale od té doby co jsem těhotná se nás vztah změnil. Už tam není ta jiskra, přítel nechce sex a když tak. jednou do měsíce ( dřív byl pravidelně) a ne nejde mu o to že se bojí o prcka spíš ho podle jeho chování už nepřitahuju. Často se hádáme kvůli blbostem, travime čas spolu ale jsme každý v jiný místnosti, už mi neřekne že mě má. rad, že mi to sluší, neváží si že se kvůli nemu každý ráno snažím vypadat co nejlíp, prostě si ani nevšimne, nikam se mnou moc chodit už nechce a jen max do obchodu, o dítě se skoro taky nezajímá kdybych mu to neříkala já max. Řeší finance i když budeme vycházet úplně krásně i s dítětem. Do ložnice za mnou přijde až když spím. Mám pocit, že se náš vztah hroutí. Mluvili jsme spolu o tom mnohokrát ale to bylo spíš vždy takové odbytí, že říkám blbosti, že mě má rád, cloumaji se mnou hormony a nakonec se kvůli tomu pohádáme. Jsem si 100% jistá že mě přítel nepodvádí, ale spíš se bojím ze už jsem ho omrzela a ztratil lásku ke mě. Nevím co mám dělat a jak se chovat, protože jsem už vážně z toho i já protivná a smutná.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5821
15.12.20 09:16

No co. Budeš svobodná máma, no. Takových je. Ještě to spolu potáhnete rok, dva bude ještě jedno dítě protože některé ženy mají nějaký zbláštní pocit že druhé dítě to určitě zachrání. Pak se rozejdete. protože on si někoho najde když už ho zase tak moc nepřitahuješ respektive podle popisu jsi mu naprosto ukradená. Čas spolu netrávíte když jste každý v jiné místnosti ono i když jste v jedné místnosti a každý myšlenkama jinde tak spolu netrávíte čas. Evidentně nechce dítě a asi nechce ani tebe. Jde jen o impuls proč od tebe odejde ten impuls nejčastěji je jiná žena pak to začne být teprve výživné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1006
15.12.20 09:18

Vzhledem k tomu, jak řeší ty peníze, mě přijde, že je možná ve stresu z toho, jak vás uživí a to se pak odráží na všem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
15.12.20 09:20

To mě mrzí. Bohužel se tohle stává. Může to být tím, že najednou dostal strach, že bude táta. Je to pro Vás velká životní změna. Jak dlouho se už takhle chová? Zeptala bych se ho narovinu jestli tě furt miluje, jak se cítí nebo co se v něm stalo. Jiný řešení moc nevidím, protože buď se rozejdete, ale chápu, že když jsi s ním těhotná, tak to nevidíš jako řešení nebo si spolu zkusíte promluvit. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
600
15.12.20 09:25

Podle mě dítě prostě přišlo moc brzo a on je teď z toho ve stresu. Zkus na něj být hodná a uklidnit ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2430
15.12.20 09:30

Já bych to neviděla tak černě, třeba si fakt jen musí zvyknout na novou situaci (dítě).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9063
15.12.20 10:04

No hlavně že bude mimino. Přítel ho nejspíš nechce. Dopadne to tak, že nejspíš po roce dvou si s ním uděláš další abys ho udržela a on stejně odejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2932
15.12.20 10:11

I ty bombo hormonální. Je mu 29, v téhle době jsou chlapy ještě tak trochu děcka a najednou na něm leží velká odpovědnost a do toho těhule co si stěžuje na nedostatek sexu který ho třeba s těhotnou vůbec neláká.

Ženský si to rády malují jak tam budou ento a hento a ono, chlapy nad tím přemýšlejí jinak. Prostě mu dej čas, on se s tím popere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
745
15.12.20 10:16

Pánovi je za rok 30 a má být ještě děcko podle vás, 8o co tu plácáte za nesmysly, pak není divu, že dnešní muži jsou absolutně nevyspelí jedinci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5531
15.12.20 10:18

Zkus se hodit do klidu :hug:.. Co řeší z penězi, bojí se, že bude málo? Jako je mu 29, takže m už by měl mít nějaký rozum, teď jde o ten smysl pro zodpovědnost. Po porodu ty hormonivy bomby budou ještě horší. Ono nevyspana a urvany mimino taky není nic moc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5531
15.12.20 10:19
@someargue píše:
Pánovi je za rok 30 a má být ještě děcko podle vás, 8o co tu plácáte za nesmysly, pak není divu, že dnešní muži jsou absolutně nevyspelí jedinci.

Taky mi přijde, že se z chlapů delaj mimina.. Pak není divu, že je tolik nepouzitelNch blbcu, když to některým přijde normální :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2932
15.12.20 10:25
@Pidulka1991 píše:
Taky mi přijde, že se z chlapů delaj mimina.. Pak není divu, že je tolik nepouzitelNch blbcu, když to některým přijde normální :roll:

Konspirace, vztah jim klapal a klape, najednou je na cestě mrně a on řeší další věci jako třeba peníze. Zakladatelka čeká že vše bude stejně krásně růžové. Naivka. Nebo prostě jen zveličuje jak se jí tělo plní hormonální náloží.

Jedna velká hloupost. Však se to poddá. Chlap má starosti a hned by se ze zakladatelky dělala samoživitelka.

Lidské samice to mají někdy v hlavinkách trochu pomotané.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5631
15.12.20 10:27
@Anonymní píše:
Ahoj, mám přítele s, kterým jsem 5 let. Je mi 23 a příteli 29 a čekáme miminko. Nebylo úplně plánované, ale antikoncepci jsem už dál odmítala brát a přítel s tím problém neměl.
Chtěl už rodinu a já nic nenamítala tak jsem to nechali na buď a nebo. Vždy jsme měli zvláštní vztah a nikdy nebyl takový, že jsme ukazovali všem okolo jak moc se milujeme. Spíše jsme byli jen my dva a náš vztah nechali jen pro nás.
… mela jsi nejdrive dospet nez si poridit mimino… to co popisujes - zakazy kamaradu, hadky,… fakt do dospeleho vztahu nepatri…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5631
15.12.20 10:31
@Lexter píše:
Konspirace, vztah jim klapal a klape, najednou je na cestě mrně a on řeší další věci jako třeba peníze. Zakladatelka čeká že vše bude stejně krásně růžové. Naivka. Nebo prostě jen zveličuje jak se jí tělo plní hormonální náloží.

Jedna velká hloupost. Však se to poddá. Chlap má starosti a hned by se ze zakladatelky dělala samoživitelka.

Lidské samice to mají někdy v hlavinkách trochu pomotané.

" bydlíme spolu, vzdala jsem se víkendových večírků protože teď už vím, že nám to neprospívalo, přítel se vykašlal na kamaráda jen kvůli mě protože on i jeho přítelkyně se nám pletli do vztahu a neměli mě rádi. "… no tohle mi jako klapajici vztah vubec nepripada… dospeli, vyzrali lide se takto k sobe nechovaji… v ostatnim s tebou, hlavne v tech konspiracich, souhlasim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2932
15.12.20 10:33
@markytka3 píše: … mela jsi nejdrive dospet nez si poridit mimino… to co popisujes - zakazy kamaradu, hadky,… fakt do dospeleho vztahu nepatri…

Marně hledám slova o zákazu, naopak si to dokázali nastavit tak aby jim to vyhovovalo takže palec nahoru. Že to neodpovídá vašemu vidění světa je putna. A že se sem tam ve vztahu dva lidi pohádají? To má být jako známka nedospělosti? My se s přítelkyní taky sem tam chytnem.

Sakra, ženský, propláchněte si mozky, ty blbiny z vás cákají až sem a to přítelkyně včera vytírala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat