Jde udělat výpis z mobilu čísla druhého?

Anonymní
22.1.20 19:26

Jde udělat výpis z mobilu čísla druhého

Zdravím, chci se zeptat zda jde udělat výpis tak že by šla známá s manželem k operátorovi a nechala si vyjed výpis a ukáže se tam třeba kdo mu psal, nebo se ukáže jen kam psal on?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7894
22.1.20 19:31

Vyjed :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.20 19:37

@pannda nejsem ceska tak se nezbaznete

• Citovat
  • Nahlásit
75897
22.1.20 19:39

Na vypise se ukaze pouze kam volalo a psalo dane cislo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.1.20 19:40

@j.a.n.i1 děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
19727
22.1.20 19:40

„známá“ bude muset hledat důkazy nevěry jinak ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5490
22.1.20 19:56

Když uvidíš na výpise, že píše dvacet sms za sebou každý den a stále na jedno číslo, tak to úplně stačí. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33342
22.1.20 20:07
@Janli píše:
@Janli píše:

jasně " kamarádka" ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
22.1.20 20:12

Dá se to nastavit i tak, že ti bude každý měsíc chodit výpis na mail nebo na adresu. Aspoň já to tak mám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27851
22.1.20 20:12
@Uslava píše:
Když uvidíš na výpise, že píše dvacet sms za sebou každý den a stále na jedno číslo, tak to úplně stačí. :mavam:

Tak ale pokud je to jméno se smlouvou na někoho jiného, tak by se jí výpis dostat do ruky rozhodně neměl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
22.1.20 20:14
@vokishka píše:
Tak ale pokud je to jméno se smlouvou na někoho jiného, tak by se jí výpis dostat do ruky rozhodně neměl.

Samozřejmě o to musí zažádat osoba na kterou je psaná smlouva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5490
22.1.20 20:16
@vokishka píše:
Tak ale pokud je to jméno se smlouvou na někoho jiného, tak by se jí výpis dostat do ruky rozhodně neměl.

To máš pravdu. Ale chlapa donutíš, aby si o výpis požádal a on to pod tíhou másla na hlavě udělá a pak mu to můžeš mlátit o hlavu. A nebo chlap manželce. Ať jsem genderově korektní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33342
22.1.20 20:56
@Uslava píše:
To máš pravdu. Ale chlapa donutíš, aby si o výpis požádal a on to pod tíhou másla na hlavě udělá a pak mu to můžeš mlátit o hlavu. A nebo chlap manželce. Ať jsem genderově korektní.

nedůstojné. Stihačku a šmejdilku pošle každý chlap do háje. I když má máslo na hlavě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
4.5.20 22:10

Naprosto každý klik, každý napsaný znak, každý navštívený odkaz webu, každý telefonát, sms či zkrátka veškerá komunikace prostřednictvím jakéhokoliv přístroje se navěky zaznamenává ve státním, kontinentálním i světovém technologickém archivu. Kdo má do tohoto archivu přístup, zjistí prakticky o komkoliv cokoliv. Bohužel ale i ti, co ho nemají, ale mají dobré známé, kteří přístup mají. Čili v dnešním světě soukromí v podstatě neexistuje. Proto je lepší se na všech sítích (ideálně i paralelně v životě) chovat tak, jakoby ti mohl celý svět koukat přes rameno. Tohle vím už deset let, a když jsem se tuto skutečnost dozvěděl, pochopitelně se mi tomu nechtělo věřit, ale opravdu tomu tak je. Je to tak trochu hnus, protože datová stopa kopíruje vědomé i podvědomé uvažování toho, kdo tohle nezná a v podstatě to je totéž, jako podívat se mu do mozku (pokud ovšem není znalý věci, tak trochu herec a nedělá některé věci „schválně“).
Výpis ti udělá kamarád pracující u sítě za pět tisíc, ale popřemýšlej o morálním dopadu. Sviňárny ani nevěra nejsou dobré, ale fízlovat za každou cenu může mít velký dopad na psychiku. Jinými slovy, pokud člověk nahlédne, byť jenom ne příliš daleko za hranice těchto sfér, z toho, co zjistí, se může taky zbláznit.. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat