Jde vyplatit celý rodičák

Anonymní
16.2.21 20:40

Jde vyplatit cely rodičak

Zdravím, mám otázku v květnu mi přijde poslední rodičovský příspěvek na jedno dítě, mohla bych si ho už teď cely nechat vyplatit.?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
47395
16.2.21 20:46
@Anonymní píše:
Zdravím, mám otázku v květnu mi přijde poslední rodičovský příspěvek na jedno dítě, mohla bych si ho už teď cely nechat vyplatit.?

vyse mesicni castky j omezena dennim vymerovacim zakladem (zalezi na vysi platu/mzdy)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1390
16.2.21 20:46

To záleží, na částce, která ti zbývá, a na max částce, kterou můžeš pobírat. Pokud tvoje maximum je vyšší, než částka, co ti zbývá, tak bez na úřad a vyřiď si to, pošlou ti to příští měsíc všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7945
16.2.21 20:48
@Anonymní píše:

Možná jo, možná ne. Záleží na konkrétních částkách a kolik můžeš maximálně čerpat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
17.2.21 08:01

Ja mam za to, ze zadna maximalni vyse cerpani uz neni, 2020 to bylo zmeneno. Takze myslim, ze to je mozny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8239
17.2.21 08:11
@P.petru píše:
Ja mam za to, ze zadna maximalni vyse cerpani uz neni, 2020 to bylo zmeneno. Takze myslim, ze to je mozny

Myslet znamená víš co…samozřejmě že je. Jako, že by šel RP vybrat celý náraz jo? To by se jistě menšině určitě líbilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47395
17.2.21 08:39
@P.petru píše:
Ja mam za to, ze zadna maximalni vyse cerpani uz neni, 2020 to bylo zmeneno. Takze myslim, ze to je mozny

to si myslis spatne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
17.2.21 18:44

Jo pravda, spletla jsem to s tim, ze uz se to neorientuje prijmem. Ze i nizkoprijmovy rodiny mohou mit rodicak i na 2,3 roky, nejen ty 4 roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat