Jde zastavit laktace když mám nalita prsa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 15:31
Jde zastavit laktace když mám nalita prsa?

Ahojky holky.
Chci se zeptat zda jse zastavit laktace léky po porodu inkdyz už teď v patě měsíci mám hodně náita prsa? Nemůžu dostat zánět do prsu když dostanu léky?
Jde ze zdravotních důvodu proč nebudu moct kojit. Nechci to tady rozepisovat. Děkuji všem ta pochopení.

Jde to? Nehrozí zánět prsu? Děkuji. Všem.

Reakce:
stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 10.06.19 15:33

No tak se zeptej lékařů, když je to ze zdravotních důvodů

eM91
Stálice 99 příspěvků 10.06.19 15:34

Chápu dobře, že jsi v pátém měsíci a až porodíš nemůžeš kojit? Pokud ano, tak ti na to dají léky po kterých laktace ani nezačne. Zánět by tam hrozit neměl (mlíko se myslím nestihne ani vytvořit) :hug:

11223344
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 10.06.19 15:52

Jde to..

Příspěvek upraven 10.06.19 v 16:11

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 10.06.19 16:07

Ale v pátém měsíci nemáš nalitá prsa mlíkem :D takže neboj, po porodu ti daj léky a laktace se vůbec nedostaví. Teď je máš prostě zvětšená vlivem hormonů. Je to jen příprava, mlíko ani zánět tam nehrozí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 16:09
@Čičorečka píše:
Ale v pátém měsíci nemáš nalitá prsa mlíkem :D takže neboj, po porodu ti daj léky a laktace se vůbec nedostaví. Teď je máš prostě zvětšená vlivem hormonů. Je to jen příprava, mlíko ani zánět tam nehrozí.

Aha. Super. Děkuji moc. Jsem klidnější. Mě všichni odsuzují a říkají jak malý bude mít prdiky když mu nedám svoje mléko.

Ale jde o to ze beru léky které se vylučují do mléka a bez nich být nemohu. Jenze to nikdo nechápe.

Aduš8
Kelišová 5231 příspěvků 10.06.19 16:10

V 5.měsíci máš prsa nalitá nanejvýš mlezivem a ano, po porodu ti laktaci léky zastaví.

Aduš8
Kelišová 5231 příspěvků 10.06.19 16:12
@Anonymní píše:
Aha. Super. Děkuji moc. Jsem klidnější. Mě všichni odsuzují a říkají jak malý bude mít prdiky když mu nedám svoje mléko.Ale jde o to ze beru léky které se vylučují do mléka a bez nich být nemohu. Jenze to nikdo nechápe.

Tak v tom případě nechápu, proč se moje dítě kroutil bolestí při kolikách a prdících až do tří měsíců, když jsem plně kojila. Nedej na tyhle rady, udělej si to podle sebe. I kdybys kojit nechtěla, je to jen tvůj problém. A s ostatními se o tom prostě nebav, to máš nejlepší.

pedigka
Ukecaná baba ;) 2093 příspěvků 10.06.19 16:47
@Anonymní píše:
Aha. Super. Děkuji moc. Jsem klidnější. Mě všichni odsuzují a říkají jak malý bude mít prdiky když mu nedám svoje mléko.Ale jde o to ze beru léky které se vylučují do mléka a bez nich být nemohu. Jenze to nikdo nechápe.

Syn byl nejdříve plně kojený a měl prdíky jak blázen. Na tyhle řeči nedej :hug:. Mě taky každý tlačil do kojení, ale bylo to jen trápení.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 10.06.19 19:54
@Anonymní píše:

Nemáš důvod to vysvětlovat. I kdybys řekla, že nechceš kojit kvůli zachování pěkného dekoltu, tak je do toho každýmu houby. Já kojila 14 dní. Nikdo si nedovolil do očí mi nic říct. Asi to sděluju tak jasně, že nikdo nemá choutky mi do toho kecat :D Stůj si za svým rozhodnutím, ať je či není z nutnosti. Co je komu do toho.

Váš příspěvek
Reklama