Jde zjistit těhotenství už 4. den od nechráněného sexu?

13
5.8.20 11:02

Jde zjistit těhotenství už 4 den od nechraněneho sexu?

Dobrý den, chci se zeptat zda jde otěhotnět 11 den před menstruaci? Bohužel nevim a neumim si vypočitat ovoluci a dalši věci k tomuhle. Ale 2.8. brzy ráno, jsme meli s pritelem nechraněny sex, 13.8 by se mi mela dostavit menstruace, ale ráda bych si udělala jeden test dřiv, myslite že by to teď šlo když mi zbývaji jen 8 dni do menstruace? Jsem docela nedočkava a moc se v tom ani nevyznam. :) Druhy test mam v planu kdyby se menstruace nedostavila. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5004
5.8.20 11:06

Ne, udělej si test až se nedostaví menstruace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
5.8.20 11:06

Nedockavost

Zdravim, myslim si, ze je to hodne brzy. Jsem 7 den po transferu po IVF a zatim negativni, clovek je z toho pak smutny, tak jeste vydezte ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 11:12

V jiném tématu píšeš, že už si těhotná byla, tak snad víš, kdy si udělat test.

• Citovat
  • Nahlásit
1060
5.8.20 11:13

4.den od nechráněného sexu, i kdyby k oplodnění došlo, tak ještě vajíčko není uhnízděné a neprodukuje HCG hormon, který je právě indikátorem pozitivního testu. Teoreticky je možné nějakého ducha na testu zaznamenat cca 10 dní po oplodnění, ale ani na to bych se nespoléhala a počkala si na vynechanou menstruaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1060
5.8.20 11:16

A k první části dotazu - zda jde otěhotnět 11 dní před MS - ano, pokud tam zrovna máš ovulaci. Ale je možné, že proběhla už dřív, tudíž to by těhotenství nehrozilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18238
5.8.20 11:18

Ne 4 dny po styku to nezjistis nijak, ani kdybys sla na krevní test. Prostě pockej do ms, za 8 dni se snad svet nezbori.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
5.8.20 11:19
@Anonymní píše:
V jiném tématu píšeš, že už si těhotná byla, tak snad víš, kdy si udělat test.

Tohle tehotenstvi nebylo ani s pritelem ani s kamaradem s nikym. Je mi to hnusne psat ale bylo to znasilnenim…od te doby jsem vystridala 2× ha a do toho se mi mensec co 3 mesice meni. Takze i kdybych to mela vedet, a prepocitat si ty roky tak mi to nic z toho nezaruči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 11:19

Připomínáš mi blízkého rodinného člena, zdravotníka, který se ¾ roku snaží otěhotnět. A hrozně se lituje jak to nejde, a když se ptám víš kdy máš ovulaci? Tak mi odvětila nevím jak si to nehlídam, s prvním jsem taky otěhotněla mimo (otěhotněla přes HA brala u toho antibiotika a věřila dr. že tady ty antibiotika nemůžou narušit účinek HA, přitom v příbalovém letáků bylo samozřejmě že můžou), a že teda na ovulaci nevěří :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
13
5.8.20 11:25
@Anonymní píše:
Připomínáš mi blízkého rodinného člena, zdravotníka, který se ¾ roku snaží otěhotnět. A hrozně se lituje jak to nejde, a když se ptám víš kdy máš ovulaci? Tak mi odvětila nevím jak si to nehlídam, s prvním jsem taky otěhotněla mimo (otěhotněla přes HA brala u toho antibiotika a věřila dr. že tady ty antibiotika nemůžou narušit účinek HA, přitom v příbalovém letáků bylo samozřejmě že můžou), a že teda na ovulaci nevěří :zed:

Ja na ovoluci verim, bohuzel mi nikdy nikde nebylo vysvetleno jak se to spocita, a tim jak se mi posledni 2 roky zmeni mensec ze prvni 3 mesice to mam okolo 20 dalsi to mam okolo 13 za dalsi 3 mesice to mam na zacatku mesice+- od 5. Nevim zda je to normalni ale podle gynekologa jsem proste zdrava :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
5.8.20 11:27
@Kriss Tina píše:
Ne 4 dny po styku to nezjistis nijak, ani kdybys sla na krevní test. Prostě pockej do ms, za 8 dni se snad svet nezbori.

No ja počkam…to me spis vsichni z okoli do toho ženou. I kdyz nedockava jsem to ze ne. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16554
5.8.20 11:32
@Azathot píše:
Ja na ovoluci verim, bohuzel mi nikdy nikde nebylo vysvetleno jak se to spocita, a tim jak se mi posledni 2 roky zmeni mensec ze prvni 3 mesice to mam okolo 20 dalsi to mam okolo 13 za dalsi 3 mesice to mam na zacatku mesice+- od 5. Nevim zda je to normalni ale podle gynekologa jsem proste zdrava :D

Ovulace se spočítat nedá, ta se dá pouze otestovat. Začni si sledovat bazální teplotu, návod najdeš na netu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
5.8.20 11:37

Tak díky holky, já určitě ještě počkam ten týden ;) A tak snad to klapne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
5.8.20 11:37
@Janli píše:
Ovulace se spočítat nedá, ta se dá pouze otestovat. Začni si sledovat bazální teplotu, návod najdeš na netu…

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.8.20 12:09

@Azathot ano pokud si budeš měřit teplotu, nebo dělat ovulační testy. Za nějaký čas na sobě nejspíš budeš sledovat i ovulační příznaky. A vůbec nevadí že nemáš přesný menstruační cyklus, já ho mám 28-46, ale podle hlenu poznám kdy ovulaci mám, chce to jen sledovat a měřit :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama