Jdeme píchat ouška a já mám strach

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 11:26
Jdeme píchat ouška a já mám strach

Ahoj holky, potřebuju povzbudit. Jdeme na naušničky a já se bojím, že to zase nezvládnu, až začne křičet. Jsem pitomá, já vím :D Ale při prvním očkování jsem se rozbrečela s malou, pak jsem se samozřejmě styděla jak hrom, ale v tu chvíli jsem tomu neporučila. Poraďte jak to zvládnout. Bojím se třeba, že začně tak brečet, že přestane dýchat.
Já vím - jsem de.bil :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19421 příspěvků 03.01.18 11:29

Nech je nastřelit, ne píchnout.

Markéta80
Hvězda diskuse 40406 příspěvků 03.01.18 11:30
@Anonymní píše:
Ahoj holky, potřebuju povzbudit. Jdeme na naušničky a já se bojím, že to zase nezvládnu, až začne křičet. Jsem pitomá, já vím :D Ale při prvním očkování jsem se rozbrečela s malou, pak jsem se samozřejmě styděla jak hrom, ale v tu chvíli jsem tomu neporučila. Poraďte jak to zvládnout. Bojím se třeba, že začně tak brečet, že přestane dýchat.
Já vím - jsem de.bil :mrgreen:

no malou si sestra odnesla a malá řvala hodně :? pak když jsem si jí vzala přestala ale s řevem teda počítej. Nebo nech nastřelit ;)

hapolda
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 03.01.18 11:32

A jdete pichat nebo nastrelovat? Pichat bych svoje deti nenechala ale nastreleni trvalo snad dve vteriny. Samozrejme plakaly obe ale proto ze sem je omezovala v pohybu. Nic to neni, klidek ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 11:32

Já to neupřesnila, ano jdeme nastřelit. Ale bolest jako bolest, ne?

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18486 příspěvků 03.01.18 11:32

A nemůže jít tatínek nebo babička, když to takhle blbě neseš?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 11:33
@aiwwa píše:
A nemůže jít tatínek nebo babička, když to takhle blbě neseš?

Nikdo nemůže právě

králíkovna
Ukecaná baba ;) 2020 příspěvků 03.01.18 11:34

Nechat nastřelit, trošinku to štípne, ale holčičky pláčou spíš z leknutí (cvakne jim to u ucha) a ze strachu, protože je pevně držíš (nebo sestřička) a neví co se děje. Si to tak odůvodni ten pláč, že pláče jen proto, že se lekla a rozchodíš to :-) co se týče nedýchání z pláče, ona se dobrovolně neudusí, ale některé děti vydrží do lehkého promodrání, pak zaručeně funguje prudce krátce fouknout do obličeje, jako když sfoukneš svíčku. Miř fukem mezi oči. Dítě se lekne a nadechne, dělali jsme to tak v nemocnici a vždycky to zabralo.

pikola
Neúnavná pisatelka 19421 příspěvků 03.01.18 11:35
@Anonymní píše:
Nikdo nemůže právě

Tak to nedělej, když to špatně snášíš. Holka bude i bez naušnic :nevim: A nechápu co je na tom tématu že musíš být anonymní.

hapolda
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 03.01.18 11:35
@Anonymní píše:
Já to neupřesnila, ano jdeme nastřelit. Ale bolest jako bolest, ne?
nastreleni pry neboli, jen malinko stipne :nevim: potom co jswm to zazila u svych deti tomu verim, byly vpohode :palec:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 18486 příspěvků 03.01.18 11:36

Holky, já dodnes vzpomínám jak se mnou byla máma píchat uši. Jako malé mě nenechala, tak jsme šly když mi bylo asi sedm. Mám to jako supr zážitek, protože jsem měla s sebou dvoje náušničky a nemohla se rozhodnout, které si vezmu. :lol: Co si pamatuju tak to nějak moc nebolelo a nastřelování bude určitě mžik. Kolik je malé?

Markéta80
Hvězda diskuse 40406 příspěvků 03.01.18 11:36
@Anonymní píše:

tak to je pohoda, to bude rychlovka ;)

BohunkaP
Extra třída :D 14966 příspěvků 03.01.18 11:39

Děláš z toho zbytečné drama - nastřelování nebolí v podstatě vůbec, miminko zapláče leknutím, rozhodně ne bolestí. Ono ve skutečnosti příliš nebolí ani klasické píchnutí, i když nastřelení je samozřejmě šetrnější.

Víc nepříjemné je následné hojení, když se na ucho třeba neopatrně sáhne - to vlastní propíchnutí je na celé akci to nejmenší.

AstraG
Závislačka 4417 příspěvků 03.01.18 11:39

Nastřelení je v klídku, sama mám uši nastřelené a dcerka taky a spíš jen kníkala ze sevření. Nebolí to, krev neteče.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 23 inzerátů 03.01.18 11:39
@Anonymní píše:

Nám to sestřička asi půl hodiny před aplikací natírala anestetickou mastičkou, takže to holky nebolelo. Ale jestli z toho máš takovou hrůzu, tak počkej, až si holka sama řekne, starší jsme dávali někdy ve třech letech.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Že se nestydíš, ty spratku?! Žena slovenského zpěváka naložila Rytmusovi

Kluk z Petržalky? Patrika Vrbovského (41) překřtili na spratka z Petržalky. V... číst dále >

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >