Jdete dnes v tomhle vedru s ležícím kojencem ven?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 15.06.19 07:29
Jdete dnes v tomhle vedru s ležícím kojencem ven?

Dnes má být 34 st. ve stínu. Jdete dnes s ležícími miminky ven? Dceri je šest týdnů, nevím jestli je dobry nápad jít dnes ven, když bude v kočárku, na zem si ji netroufnu položit, máme tu klíšťata, komáry…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30745 příspěvků 15.06.19 07:33
@statecna.oslice píše:
Dnes má být 34 st. ve stínu. Jdete dnes s ležícími miminky ven? Dceri je šest týdnů, nevím jestli je dobry nápad jít dnes ven, když bude v kočárku, na zem si ji netroufnu položit, máme tu klíšťata, komáry…

dítěti je šumafuk, zda je venku či doma a kojenec ještě nemá vyvinutu termoregulaci.Ven určitě ne.

Tableta
Kelišová 5295 příspěvků 15.06.19 07:39

Ne, chodila jsem v takovýchto vedrech jen brzo ráno.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19828 příspěvků 15.06.19 07:44

Vynechala bych největší od/polední vedra, šla bych hlavně ráno a večer. Když by to bylo nutné přes den, tak raději do přírody a do stínu - máš - li možnost.

jannina1
Závislačka 4766 příspěvků 15.06.19 07:50

Zalezi, kde bydlis:) V centru Prahy bude dnes peklo, ale nekde v lese..proc ne?

ludmilaadamkova
Závislačka 2760 příspěvků 15.06.19 07:54

Ja jdu za chvilku k rece… odpoledne budeme ve stinu na zahrade s bazenkem ale ja mam 8 mesicni.. s tak malym bych sla jen do prirody a v tento cas. Vecer je porad vedro…

Uživatel je onlinelucenka
Hvězda diskuse 36740 příspěvků 15.06.19 07:56

V klidu bych šla. My teď máme 25° a pod mrakem. To mi jako nějaký vedro nepřijde. A venku bývá mnohdy líp než doma.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 15.06.19 08:07

Sla bych ted, pres den byla radeji doma, pripadne jak psaly holky, tak nekam do lesa apod by to pres den jeste slo, ale rozhodne bych nesla v case cca 11 az 15 ;)

Sany80s
Kelišová 7380 příspěvků 15.06.19 08:11

Ráno a večer bez problémů do lesa, venku je beztak podobné vedro.
Na lsunci bych nevydržela dlouho ani já.

LuciMik94
Kecalka 106 příspěvků 15.06.19 08:31

Mám osmi týdenní a jsme venku na zastíněné terase, kde je celý den příjemný vánek. K těm klíšťatům - minulý týden jsem vyrazila do lesoparku, chodila jen po chodníku, malá byla celou dobu v kočárku zakrytém síťkou proti hmyzu a přesto jsem ji našla čerstve zakousnuté klíště na nožičce. Jinde ho chytit nemohla. Jeli jsme rovnou z obchodu…takže tomu se případně nevyhneš.

jannina1
Závislačka 4766 příspěvků 15.06.19 08:33
@LuciMik94 píše:
Mám osmi týdenní a jsme venku na zastíněné terase, kde je celý den příjemný vánek. K těm klíšťatům - minulý týden jsem vyrazila do lesoparku, chodila jen po chodníku, malá byla celou dobu v kočárku zakrytém síťkou proti hmyzu a přesto jsem ji našla čerstve zakousnuté klíště na nožičce. Jinde ho chytit nemohla. Jeli jsme rovnou z obchodu…takže tomu se případně nevyhneš.

To musela chytnout treba nekde doma na gauci treba z domacich zvirat, pochybuji, ze by vlezlo do kocaru…

Kriss Tina
Extra třída :D 11012 příspěvků 15.06.19 08:42

Já mám měsíčního syna, sme na chatě, takže je venku prakticky celý den, vevnitř je větší vedro než venku, venku to aspoň trochu pofukuje. Celý den ho držím ve stínu a je mu příjemněji než když leží doma v bytovce, kde je teda momentálně na chcipnuti. Nevím jak ostatním, my máme střešní byt kde se v těhle horkách moc žít nedá, takže to snasime mnohem líp venku (ale jasně ne trávit celý den na rozpálených ulicích v centru města, to bych nedala ani já)

Tableta
Kelišová 5295 příspěvků 15.06.19 08:49

@Kriss Tina My teda nemáme střešní byt, ani nejsme vysoko. Jsme ve druhým patře, ale nad náma už je jen střecha. Je tu na chcípnutí :roll: Takže když čtyřleťačku vyzvednu po o ze školky, jdeme hned na hřiště a jsme tam tak do 15 - 15:45. Chodíme na hřiště, na kterým je habaděj stromů, takže jsme furt ve stínu a příjemně tam pofukuje. Rozhodně je tam líp, než doma. S miminem jsem ale chodila jen brzo ráno, bylo to v roce 2015 a to byl ještě větší hnus :zed: Já snad vezmu na milost i klimatizaci, protože přes noc se to pořádně nevyvětrá, když nám sousedi hulí do kuchyně, a tak okno musí být zavřený :poblion:

dupejj00
Kecalka 234 příspěvků 15.06.19 16:19
@Tableta píše:
@Kriss Tina My teda nemáme střešní byt, ani nejsme vysoko. Jsme ve druhým patře, ale nad náma už je jen střecha. Je tu na chcípnutí :roll: Takže když čtyřleťačku vyzvednu po o ze školky, jdeme hned na hřiště a jsme tam tak do 15 - 15:45. Chodíme na hřiště, na kterým je habaděj stromů, takže jsme furt ve stínu a příjemně tam pofukuje. Rozhodně je tam líp, než doma. S miminem jsem ale chodila jen brzo ráno, bylo to v roce 2015 a to byl ještě větší hnus :zed: Já snad vezmu na milost i klimatizaci, protože přes noc se to pořádně nevyvětrá, když nám sousedi hulí do kuchyně, a tak okno musí být zavřený :poblion:

My jsme koupili mobilni klimatizaci minuly rok a musim rict, ze to bylo nejlip investovanych 10k za poslednich par let :)

Tableta
Kelišová 5295 příspěvků 15.06.19 19:17

@dupejj00 Mě to taky láká, ale musí to příšerně hlučit, ne? :think: To bych asi nedala, špatně snáším hluk.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama