Jdete s manželem rovnou na věc nebo máte předehru?

Anonymní
7.10.20 22:19

Jdete s manželem rovnou na věc nebo máte předehru?

Ahoj holky, trochu intimnější otázka. Jdete s manželem rovnou na věc nebo máte před sexem předehru? Můj manžel nikdy předehru nedělal, a já na to sice taky nejsem, ale to on neví. Jen mě trochu mrzí, že ho nikdy ani nenapadla nějaká ta předehra. Já vím, řeším blbosti :D jen mě zajímalo jak to máte vy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3725
7.10.20 22:25

Já nějak nevím, co to je ta „předehra“ :nevim: Všechno, co v intimních chvílích děláme, je sex. A podobu má různou podle momentální nálady. Většinou si na začátku normálně řekneme, co kdo chce, a v průběhu spolu taky mluvíme. Doporučuju, dost to pomáhá, když partner není jasnovidec :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
539
7.10.20 22:38

Jak kdy, ale většinou s předehrou.

Umět mluvit o sexu je podle mě jedem ze základů spokojeného vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24682
7.10.20 22:40

Těžko říct, co je předehra a co už sex. Ono se to dost prolíná. Ale na nějaké dlouhé „crcání“ kolem si nepotrpíme :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24076
7.10.20 22:45

No, co máme doma pořád nějaké dítě, tak předehru dost flakame. Bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56701
7.10.20 22:52
@Anonymní píše:
Ahoj holky, trochu intimnější otázka. Jdete s manželem rovnou na věc nebo máte před sexem předehru? Můj manžel nikdy předehru nedělal, a já na to sice taky nejsem, ale to on neví. Jen mě trochu mrzí, že ho nikdy ani nenapadla nějaká ta předehra. Já vím, řeším blbosti :D jen mě zajímalo jak to máte vy.

To není blbost, měl by to aspoň střídat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56701
7.10.20 22:53
@Kassy píše:
Já nějak nevím, co to je ta „předehra“ :nevim: Všechno, co v intimních chvílích děláme, je sex. A podobu má různou podle momentální nálady. Většinou si na začátku normálně řekneme, co kdo chce, a v průběhu spolu taky mluvíme. Doporučuju, dost to pomáhá, když partner není jasnovidec :mrgreen:

To bych nedala :D
Pro mne je sex zasun, vše ostatní považuju za předehru. Asi bude rozdíl v tom, jat to kdo vnímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1960
7.10.20 23:03

Nechapu, proc hledat problem tam, kde neni. Manzel predehru nedela, ty na ni taky nejsi, ale stejne bys chtela aby ji delal, jen tak proto, ze by mel, i kdyz stejne bys to asi odmitla, kdyz na to nejsi. Tak asi spolu nejste mesic, jste manzele, asi predpoklada, ze kdybys neco chtela jinak, tak to reknes. Asi taky nekdy zacinas ty, ne? Tak opet, asi bys zacala tou predehrou podle tveho gusta, i kdyz zacne on, tak ho muzes navest tak ci onak, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1743
7.10.20 23:12
@Anonymní píše:
Ahoj holky, trochu intimnější otázka. Jdete s manželem rovnou na věc nebo máte před sexem předehru? Můj manžel nikdy předehru nedělal, a já na to sice taky nejsem, ale to on neví. Jen mě trochu mrzí, že ho nikdy ani nenapadla nějaká ta předehra. Já vím, řeším blbosti :D jen mě zajímalo jak to máte vy.

Jak kdy, někdy je nálada a někdy hrc-frc rychlovka :lol:
Záleží na momentální náladě.
Většinou se shodneme.

Když o tom teď tak přemýšlím…
Zdá se mi, že teď (v těhotenství) je manžel víc mazlivější :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.20 23:16
@Venetia píše:
Pro mne je sex zasun, vše ostatní považuju za předehru. Asi bude rozdíl v tom, jat to kdo vnímá.

Tak to kolikrát zůstane u ty predehry teda :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
7.10.20 23:43
@Rachel_cz píše:
Jak kdy, někdy je nálada a někdy hrc-frc rychlovka :lol:
Záleží na momentální náladě.
Většinou se shodneme.Když o tom teď tak přemýšlím…
Zdá se mi, že teď (v těhotenství) je manžel víc mazlivější :think:

A kdy manžel rodí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56701
7.10.20 23:45
@Anonymní píše:
Tak to kolikrát zůstane u ty predehry teda :mrgreen: :mrgreen:

To by bylo špatné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1614
7.10.20 23:55

Tak mu rekni, ze to chces zkusit s predehrou. Nebo nevim, co resis :nevim: U nas je to zpravidla bez predehry, ale pokud ma jeden nebo druhy na predehru naladu, tak to proste rekne. Rozhodne necekame, az toho druheho neco napadne. Nejsme rodina jasnovidcu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.10.20 00:05

Sex je primitivní činnost, a už nadělal tolik zla. Zplodil Stalina, Hitlera a jiný obludy. Vykašlete se na to a raději vyšívejte :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3725
8.10.20 00:24
@Venetia píše:
Pro mne je sex zasun, vše ostatní považuju za předehru. Asi bude rozdíl v tom, jat to kdo vnímá.

A teď si představ, že my dost často kromě „předehry“ míváme i „dohru“. A někdy dokonce ani na ten zásun nedojde a stejně to považuju za sex - za co taky jiného? Každému dle jeho gusta. Ale že komunikace je základ, platí tak nějak všeobecně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama