Jdu se jen podívat na věneček

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
3.11.21 20:47

Jdu se jen podívat na věneček

Ahojky, je mi 16 a cca za měsíc má mít kamarád věneček a já vůbec nevím jaký styl šatů si obléct. Můj problém je, že nevím jestli jednobarevné (černá, červená, modrá), krátké nebo dlouhé. Co se týče oslav nebo plesů tak se mi tyto záležitosti vyhýbají velkým obloukem, takže s vybíráním šatů nemám extra velké zkušenosti. Budu moc ráda za rady :) Terka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3
3.11.21 20:56

Jukni do půjčovny šatů a tam ti rádi poradí. Když jsem byla na věnečku a pak třeba na maturitním plese dcery, nevěřila jsem vlastím očím, co si některé na sebe dokázaly navlíknout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
3.11.21 20:59

Děkuji za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1248
3.11.21 21:05

V 16 letech budes vypadat ve vsem dobre, at si vezmes co si vezmes. Nedelala bych z toho vedu, urcite nejaky saty doma mas nebo sukni a halenku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3819
3.11.21 21:06

Šaty spíš delší, než kratší. Nemá ta škola tvého kamaráda fotky z minulých let z venecku někde na netu? Můžeš se podívat, co se tam tak nosí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1566
3.11.21 21:21

Co si pamatuju ze svého věnečku, tak návštěvy nosily krátké koktejlové šaty. Ve tvém věku budeš vypadat dobře ve všem, ale doporučila bych vyvarovat se takových těch sexi tygříkových modelů, rafinovaných průstřihů, turbominisukní, kozího chlívku a vikslajvantových látek (jo a taky modelů pro staré knihovnice) :mrgreen: já kdybych šla na věneček a bylo mi 16, ta si vezmu něco jako je na obrázku :mrgreen: jenže kdeže loňské sněhy jsou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
3.11.21 21:30

Moc děkuju za rady, určitě se po nějakých středně dlouhých podívám. Fotky co jsem koukala tak tam jsou většinou rodiče a zbytek fotek je zaměřen na tanečníky…kouknu se i na něčí jiné fotky :). Ještě jednou moc děkuju :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1148
3.11.21 21:34

Zalezi taky, jakou mas postavu… Ale s ohledem na to, ze jsi mlada slecna a věneček neni ples v opere, vybirala bych mezi koktejlovymi (kratšími) saty, spis jednobarevnymi… Na barve nesejde, vyhnula bych se akorat bílé, aby si te nekdo nespletl s účastnící tanecnich ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat