Jsou to příznaky těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eliskaeliska123
Nováček 2 příspěvky 26.08.19 20:33
Jdu si pro řadu ???? jsou to příznaky?

Ahojky holky, jdu se zeptat vás co už máte mimčo. Nebo teď očekáváte. Jde mi o to že s přítelem se snažíme teprve měsíc a já mám už pár dní příznaky nebo mi řekněte zda to příznaky jsou. Mám pachuť v puse hořkou v zadu na patře, bolí mě záda, bedra a v podbřišku jde mi to až do nohou, ale to až dnes a sestrenka co má dvě děti mi napsala že je to blbost že tohle příznak být nemůže Tak jsem ji řekla že jsem to četla a ona že si ty ženský vymysli že to bolí až ve vyšším měsíci těhotenství. Včera jsem měla strašný chutě snědla jsem okurku na to kondenzovane mléko a do toho banán. Taky mám neskutečny cmuch, smrdí mi houby pečené maso a nikdy mi nesmrdelo vietnamské jídlo ale teď mi strašně moc smrdí, jsem nafouknuta a trpěla jsem vždy na průjmy ale teď mám spíše normální stolici jednou denně tužší, což u mě není zvykem. Tes negativní ve středu jdu na gyndu, menstruaci nemám už nějakou dobu(nepište mi prosím že bych s tím něco měla dělat vím to) byla jsem na gynde v červnu a mám dostat injekci ná vyvolání MS jen jsem se tam nedostala. Tak teď nevím jakoby kdy by mi měla vynechat když ji nemám. Jinak jsem unavená dost, myslíte si že to příznaky jsou? Nevím zda už to půjde poznat z krve či na ultrazvuku tak moc si to preju. Vím že páry to někdy mají až po dlouhé době, já tu silim po měsíci snažení. Předem děkuji za normální odpovědi. :srdce:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 20:43

Ahojky, já osobně jsem na úplném začátku těhotenství neměla příznaky naprosto žádné, a to jsem těhotná potřetí. Maximálně bolesti podbřišku jako před menstruací. A pachuť a pachy, no jsem 11tt a nic takového dosud nemám. A ani žravky. Nechci Tě zklamat, každý to má jinak, ale jestli máš negativní test, znamená to, že v těle nemáš HCG a nejsi těhotná a tím pádem ani ty příznaky nedávají smysl, příznaky jsou právě jen díky HCG v těle…

darekp
Závislačka 2821 příspěvků 26.08.19 20:43

To ti nikdo nerekne, jestli to jsou priznaky nebo ne.. teoreticky byt muzou, ale prakticky bych si dovolila tipnout, ze spis tehotna nebudes vzhledem k tomu, jak to mas s tou menstruaci.. a ty, priznaky sis mohla vsugerovat, aniz bys nejak chtela, proste sis to nekde precetla a podvedome vsugerovala.. nebo to muze byt treba nejaky, vykyv hormonu, tezko rict :nevim: pred gyndou bych jeste zkusila test a pak jim to tam rekni, uvidis, co ti na to rekne doktor, ten by to mel vyhodnotit asi nejlip ;)

Eliskaeliska123
Nováček 2 příspěvky 26.08.19 20:45
@darekp píše:
To ti nikdo nerekne, jestli to jsou priznaky nebo ne.. teoreticky byt muzou, ale prakticky bych si dovolila tipnout, ze spis tehotna nebudes vzhledem k tomu, jak to mas s tou menstruaci.. a ty, priznaky sis mohla vsugerovat, aniz bys nejak chtela, proste sis to nekde precetla a podvedome vsugerovala.. nebo to muze byt treba nejaky, vykyv hormonu, tezko rict :nevim: pred gyndou bych jeste zkusila test a pak jim to tam rekni, uvidis, co ti na to rekne doktor, ten by to mel vyhodnotit asi nejlip ;)

Já jdu právě na krev a na ultrazvuk ve středu. Tak uvidím děkuji za radu

darekp
Závislačka 2821 příspěvků 26.08.19 20:48
@Eliskaeliska123 píše:
Já jdu právě na krev a na ultrazvuk ve středu. Tak uvidím děkuji za radu

Nemas za co, asi jsem te moc nepotesila,,co.. ale tak uvidis, treba to jeste dopadne, ale stejne bych radsi pocitala, ze spis ne.. preju, at vam to mimco brzy vyjde :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.19 20:50

Můj první příznak těhotenství bylo pálení žáhy, do té doby jsem nevěděla, co to je, test jsem měla pozitivní pak za 2 dny, v den meškání menstruace, dřív jsem netestovala. Těhotenství pak nepokračovalo, jak mělo, ale to by byla zase jiná diskuze :( Anonym, nikdo z rodiny a okolí to neví.

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1404 příspěvků 26.08.19 21:30

A jak dlouho ti meska ms? Test je negativni, tak bych spis tipovala ze nejsi a na takove priznaky jak popisujes je spis brzy, tudiz dost mozna vsugerovane.

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 26.08.19 21:36

Ze ty si sem psala už? Ze nemáš MS už asi půl roku a neresis to? :potlesk:

mamina89
Zasloužilá kecalka 925 příspěvků 26.08.19 21:40

Me jediné příznaky byly bolest prsou, ale to jsem měla i když měla přijít ms a pak teda chodím pořád čůrat. Už od začátku daleko častěji, než když jsem těhotná nebyla. Četla jsem, že to je kvůli HCG hormonu v krvi :nevim: ale jinak nic :kytka: a jak říkají holky, abys měla nějaký příznak těhotenství, musíš mít v těle HCG. A to by ti ukázal ten test. Takže spíše těhotná nebudeš. :nevim:

Natálka26
Kelišová 6004 příspěvků 26.08.19 21:51

Test negativní… Lékař ve středu… Co tady po nás chceš? @Eliskaeliska123

jizvíková
Extra třída :D 13059 příspěvků 26.08.19 22:54

Podle mě vsugerované, v době snažení jsem to měla stále

jizvíková
Extra třída :D 13059 příspěvků 26.08.19 22:58
@skorotehotna píše:
Ze ty si sem psala už? Ze nemáš MS už asi půl roku a neresis to? :potlesk:

Pokud nemáš menses, tak těhotenství fakt nečekej

Nikini111
Ukecaná baba ;) 1682 příspěvků 26.08.19 23:08

Jako jeden z prvních příznaků jsem měla kovovou pachuť v puse které jsem se nemohla zbavit. :palec: a bolest prsou ale tu jsem měla i když měla MS dorazit.

Váš příspěvek
Reklama