Je 5 sexuálních partnerů tak málo?

Anonymní
7.3.21 21:50

Je 5 sexuálních partnerů tak málo?

Ahoj. O víkendu mě překvapila dcera. Měly jsme takové malé posezení, žijeme v jednom domě. Ona je na mateřské. Trochu jsme popíjely a dostaly jsme se na nějaká životní a citlivá témata. A ona se mi svěřila, že jí posledních několik měsíců trápí, že si nic moc vlastně neužila, že měla jen 5 sexuálních partnerů. Docela mě to překvapilo. Má skvělého manžela, myslela jsem, že je spokojená…a pak, já sice měla celkem divoké mládí, ale nikdy jsem neměla pocit, že by sexuální zkušenost byla o kvantitě…opravdu to v dnešní době může někoho takhle trápit? Nebo se moc pozoruje, frustruje ji mateřská a nepřijde si dostatečně žensky? K tomuto jsme se už bohužel nedostaly. Proč je vůbec pro někoho důležité řešit počet partnerů, se kterými měl sex? Přijde mi, že je dnešní doba přesexovaná a asi to dělá mediální masáž, která lidi s jedním sexuálním partnerem dost často shazuje.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
61
7.3.21 21:57

Já sice nevím, kolik si tvá dcera představuje, že je ideální počet (10,20???), ale podle mě pět je možná i na většinu v mladém věku před svatbou dost :nevim: nebo jestli chtěla žít jak Samantha v Sexu ve městě :nevim:
Přikládám se k tomu, že to bude tou frustrací z mateřské a třeba teď s manželem už nemají tolik času na sebe, tak si jen posteskla. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 22:21

Mě bude 30 let a měla jsem kolem 12. Mužů. Přijde mi to až až a stačí mi to z nikým nezávodím. Mé kámošky měli daleko více kolem 30 mužů a vůbec jim není co závidět. Pravděpodobně je měli kluci jen na to jedno a čau a to já nwuznavám. Také jsem to zažila ve třech případech a cítila jsem se pak poníženě.
Takže bych měla raději těch 5,ale z lásky a to vynahradí všechno. Na počtu nezáleží.

• Citovat
  • Nahlásit
30464
7.3.21 22:27
@Anonymní píše:
Ahoj. O víkendu mě překvapila dcera. Měly jsme takové malé posezení, žijeme v jednom domě. Ona je na mateřské. Trochu jsme popíjely a dostaly jsme se na nějaká životní a citlivá témata. A ona se mi svěřila, že jí posledních několik měsíců trápí, že si nic moc vlastně neužila, že měla jen 5 sexuálních partnerů. Docela mě to překvapilo. Má skvělého manžela, myslela jsem, že je spokojená…a pak, já sice měla celkem divoké mládí, ale nikdy jsem neměla pocit, že by sexuální zkušenost byla o kvantitě…opravdu to v dnešní době může někoho takhle trápit? Nebo se moc pozoruje, frustruje ji mateřská a nepřijde si dostatečně žensky? K tomuto jsme se už bohužel nedostaly. Proč je vůbec pro někoho důležité řešit počet partnerů, se kterými měl sex? Přijde mi, že je dnešní doba přesexovaná a asi to dělá mediální masáž, která lidi s jedním sexuálním partnerem dost často shazuje.

Podle mě je 5 tak akorát, pokud jí není 20. Za mě rozhoduje spíš kvalita než kvantita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 22:30

Mne je 31, sexualni partnery jsem mela 3 a prijde mi, ze jsem si uzila az az :think: :nevim: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 22:33

30 let a měl jsem jenom 1 a tu jsem si vzal a hrozně moc ji miluji. Jsme spolu už přes 9 let a máme dceru ale pořád se chováme jako mladí zamilovaní puberťáci :D :D :D.

• Citovat
  • Nahlásit
5156
7.3.21 22:41

Tak každý člověk je přece jiný. Nejde říct, co je obecně málo nebo moc, každý má ten limit prostě jinde.

Jeden je plně spokojený s jedním sexuálním partnerem na celý život, druhý jich ke štěstí holt potřebuje víc. :nevim: Taky velkou roli hraje to, jak si kdo s konkrétním partnerem v sexu, a samozřejmě i v dalších věcech, rozumí.

Lidé řeší různé věci a zrovna sex je pro většinu z nich jeden z pilířů života, tak ho logicky řeší celkem dost. Proč ona má konkrétně pocity jaké má, to těžko říct. Jasné je jedině to, že plně spokojená s tím co má teď, z nějakého důvodu momentálně není.

Příspěvek upraven 07.03.21 v 22:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
7.3.21 22:41

No mě je 20 a za celou dobu jsem měla 3 sexuální partnery a s tím třetím posledním jsme spolu furt a čekáme dítě. Myslím, že pokud je dcera mladá kolem těch 25-29 spíš na ní doléhá dnešní doba. Když vidim všude ty holčiny co se chlubí s kým spali a to už třeba ve 14-15 letech tak si neumím představit kolik těch sexuálních partnerů budou mít v těch 25 letech.
5 sexuálních partnerů si myslím, že je v pořádku tak akorát a určitě si život s partnerem ještě po téhle stránce užije. Lepší kvalita než kvantita :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1232
7.3.21 22:42

Měla jsem jednoho a žiji s ním už 10 let. Že by 5 bylo málo? Tak to si opravdu nemyslím, naopak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1006
7.3.21 22:50
@Anonymní píše:
Mě bude 30 let a měla jsem kolem 12. Mužů.

Ted jsem se musel pousmat :lol:

Kdybs napasala kolem 50, rekl bych, jo to si nemusi kazdej pamatovat presne.

Ale kolem 12?

Kolik je to? 10 nebo 11? nebo 13 ci 14?

Myslim, ze to jsou cisla, kdy to kazdy, at uz chlap nebo zenska, dokaze rict presne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5156
7.3.21 22:51
@Ladenape píše:
No mě je 20 a za celou dobu jsem měla 3 sexuální partnery a s tím třetím posledním jsme spolu furt a čekáme dítě. Myslím, že pokud je dcera mladá kolem těch 25-29 spíš na ní doléhá dnešní doba. Když vidim všude ty holčiny co se chlubí s kým spali a to už třeba ve 14-15 letech tak si neumím představit kolik těch sexuálních partnerů budou mít v těch 25 letech.
5 sexuálních partnerů si myslím, že je v pořádku tak akorát a určitě si život s partnerem ještě po téhle stránce užije. Lepší kvalita než kvantita :*

A teď si představ, že na tu kvalitu každý ne a ne narazit. Zůstala bys s „určitým číslem“, které by ti nesedělo jen proto, aby to nebylo moc? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30464
7.3.21 22:52
@carsin píše:
Ted jsem se musel pousmat :lol:

Kdybs napasala kolem 50, rekl bych, jo to si nemusi kazdej pamatovat presne.

Ale kolem 12?

Kolik je to? 10 nebo 11? nebo 13 ci 14?

Myslim, ze to jsou cisla, kdy to kazdy, at uz chlap nebo zenska, dokaze rict presne.

Nechce vypadat jako coura a bude jich 13.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9106
7.3.21 22:55
@Anonymní píše:
30 let a měl jsem jenom 1 a tu jsem si vzal a hrozně moc ji miluji. Jsme spolu už přes 9 let a máme dceru ale pořád se chováme jako mladí zamilovaní puberťáci :D :D :D.

To je moc hezký :palec: Tak ať vám to vydrží :kytka:. My jsme spolu taky začínali a už 28 let prožíváme lásku velikou :srdce: To, že jsme nikoho jiného neměli nám fakt vrásky nedělá :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 22:58

Je mi 31,mela jsem jednoho sexuálního partnera, stále jsme spolu, skoro 13let máme dvě děti a jsme spokojený.. a doufám, že to bude na cely život ;) nemám potřebu sexu s někým jiným..
ale taky mám pocit, že to je frustrace z mateřský plus do toho ten covid, karanténa atd. v podstatě jen doma s mužem a dětmi. taky jsme jednu dobu měla takovy pocit, choutky, že by to chtělo změnu, ale ne kvůli počtu sexuálních partnerů, ale tak celkově, zažít tu zamilovanost s někým jinym.. ale naštěstí mě to rychle přešlo a jsem ráda za to, co mám :srdce: :lol: určitě bych těch 13let nevymenila za x sexuálních partnerů.

• Citovat
  • Nahlásit
96
7.3.21 23:08

@Ms.Ragdoll Ale tak přece to takhle nejde brát ne? :nevim:

Jako chápu, že jsou ženy, které nemůžou na tu kvalitu narazit ale přece jen nejde jen o ten sex ne? :nevim: Vždyť přece pokud ten určitý sexuální partner který mě přitahuje i jinak než sexuálně se může v tom sexu něčemu lepšímu naučit :nevim: ale určitě nemám nic proti když žena hledá přímo toho pravého :* Zase když mi je hezky s někým s kým to není v posteli nejlepší tak stačí ukázat jak na to ne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat